Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

janetka
2. mar 2008

ahojte, kto sa prida ku mne na chudnutie? Po 2 porodoch mi ostalo 13 kil, a stale len frflem, ze sa do nicoho nezmestim. Tak sme sa s manzelom vsadili, ze ak do 3 mesiacov schudnem 10 kil, prestane on fajcit. Potrebujem nejaku moralnu podporu, kto by so mnou zdielal chudnutie, nepridate sa? dnes zacinam... 😎

beatrice.h
14. mar 2008

No koukám, že by měla/měl jít zpátky do školy - chybí tu slušný vychování - ty tvoje témata - to je děs - snad tě admin brzo smaže - ale to je na nic - bo se přihlásíš zas pod něčím jiným - viď!!!! 😠

beatrice.h
14. mar 2008

Holky to bylo na CHCANICKU!!!!

Jinak jsem zázradkem zvládla 15 minut. Mám radost - prvních 5 min je kritických, ale pak to jde samo. 😝 🙂

sylvar
14. mar 2008

já teprv večeřím, párky ☹

mirka414
14. mar 2008

sylvar to nic ja dnes zozrala hamburger mojmu manzelovi ☹ on si ho prichystal k posteli a kedze som bola napalena,ze bol 2hod.prec tak som mu ho s pomsti zozrala 😢 a teraz ma to mrzi,lebo uz bolo 20:oohod 😢 a on si stoho nic nerobil a dokonca sa mi smial,ze co to mam za dietu a isiel si zobrat velkeho cokoladoveho zajaca a 2mocca jogurty a to urcite na dnes nieje este vsetko 😒 boze on neje ale zerie a vobec nepribera 😠 😠 ...
ale zato som si dala zasa 20min.na orbitreku a zmakla som to 😵

danulka2
15. mar 2008

zienky az sa hanbim, ze vy tak poctivo cvicite a ja nic. Ale hadam sa trochu rata do cvicenia-posilovania aj dvihanie maleho a ,,rychla prechadzka,, peso do tesca na nakup a spat. Je to tak 2+2km 😉 😅

mirka414
15. mar 2008

dievcata pozrite sa na vysledky www.novycas.sk je tam o chudnuti tie vysledky co dosiahli dievcata su super 😵 😵 stoji to za to.

sylvar
15. mar 2008

holky, já dnes s cvičením nevím nevím, u nás se celou noc plakalo s teplotkou, takže já jsem KO 😝
vařím pangase s bramborama

mirka414
16. mar 2008

ahoj a sme zasa na 2hej strane 😠 tu nik necvici a nechudne?

sylvar
16. mar 2008

já cvičím,ale jestlli chudnu, to nevím, včera jsem měla kousek milky...
včera 70 sedolehů 😝

mirka414
16. mar 2008

sylvar asi sme tu zostali same 😒 ale pokracujeme,okej 😵 .mne vcera trosku vrzgal orbitrek tak som to vzdala a dnes mi ho manzelicek dal zasa dokopy a uz slape zasa super,takze ked malinka zaspinka idem na to.sylvar mrkla si na tu stranku novehocasu?ja tym sutaziacim tak zavidim ako super schudli.idem si vytlacit ten plan stravy a cvicenia co tam maju.krasny dnik,prajem.paaa

sylvar
16. mar 2008

Peču brambory,ale už jsou podlité smetanou,tak jen ochutnám 🙂 nechci vidět vážení v pondělí, první týden pohoda,teď krom cvičení, nějak polevuju...

sylvar
16. mar 2008

já se nevzdám, musím zhubnout ještě aspoň 6 kilo 😖

musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvar
16. mar 2008

tak dobrý,nejedla jsem je 😉

sylvar
16. mar 2008

85 sedolehů, ufff

monkula
16. mar 2008

A my máme aj tabuľku? 😅 😅 😕 😕

sylvar
16. mar 2008

monkula, jo, renika píše, tak údaje jí do IP

mimikyky
16. mar 2008

ahojte kočky 😉
ja som sa tento týždeň dosť ulievala, bola som chorá, týždeň bez hlasu 😠

etuska
16. mar 2008

ahojte Babule,
Ja mam v praci take fofry,ze vsetok "volny cas" travim pred PC a pracujem 😠 😠 😠 -este aj cez vikend.Vaha je teda nekompromisna-stale 59,ved ani nemam pri com chudnut 😠

mirka414
17. mar 2008

😕 😕 tu este nik dnes nebol??ja mam dnes vahu 69kg.neschudla som nic,ale to nevadi strasne sa tesim na moj Orbitrek.uz aj manzelik povedal,ze vobec nelutuje ze mi ho kupil,lebo vidi ako na nom cvicim,a ze vela bab ho ma len ako vesiak na pradlo.takze sportu zdar pokracujeme.krasny dnik,prajem.

sylvar
17. mar 2008

sobré ráno, já mám 58kg, což je o půl kila míň jak minule,ale kde se stala chyba?minulý týden 1,5 kila a teď 😲

danulka2
17. mar 2008

ahojte. Tak ja mam o pol kila menej 😅 ,ale to je len tym , ze ,,posilnujem,, s drobcom 😀 . Permanentne mu robit konika tiez da zabrat 😀 😝 , ale sladkeho sa asi nevzdam 😅 🤐

mirka414
17. mar 2008

ahoj mam za sebou moju 20minutovku ale uz na druhom stupni islo to super,a dnes chcem pridat na tento tyzden aj brusaky na totalgyn.aj ked kg ubudaju pomali ja sa citim lepsie a aj ma to chytilo...kde ste ostatne dievcata 😲 😢 chybate tu...

danulka2
17. mar 2008

mirka414 asi vsetky cvicia 😀 😀 😀

mirka414
17. mar 2008

alebo sa ulievaju 😕 😅 to by nebolo pekne,bolo nas tu dost vela 😢

hnedehovnorovno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvar
17. mar 2008

ne ne, já chodila s kočárkem 😀 a bolí mě záda, to nevím z čeho 😲 , že by z devítikilového dítka?

mirka414
17. mar 2008

sylvar ake mate u vas pocasie?my tu vo svajciarsku strasne 😠 prsi,snezi a ani von sa neda ist 😠 a to uz chceme robit pieskovisko ☹ neviem sa dockat,kedy budeme stavat s dcerkou hrady 😵

sylvar
17. mar 2008

mirka, u nás fouká, není moc hezky,ale zima není
já se též těším na léto,snad se dítě vzpamatuje a začne aspoň maličko chodit 🙂 zatím to nevypadá, od 1.3.teprv leze,zato pořádně a rychle 😀