• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme - stávka s manželom. Nepridáte sa?

10. septembra 2012 
ale mohli by aj rýchlejšie :grinning:
19. mar 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ja som dnes urobila 70 brusakov. Jupiiiiiiiiii :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mohli by :wink:
Danulka no super, som zvedavá koľko urobím zajtra ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už som si aj urobila zajtrajší jedálniček, ešte som zvedavá koľko vydržím na orbitreku a nejaké tie brušáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zajtra steper, hodinku, bez posilovania, budem iba šľapať a šľapať :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ľubka, cez víkend sa MM pozrie na ten plán... :wink: :wink:
20. mar 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..no mirka ma lanari k vam do temy..
tak vas troska moralne podporim..sice este nemam dieta,no zhodit tiez potrebujem..zvlast,ked vidim,ze moja sestra s dietatom je o desat kil chudsia ako ja :confused:
to vsetky poctivo cvicite? lebo ja nikdy,ked chcem zhodit :grinning:
20. mar 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, jasně že poctivě cvičíme :wink: a nejíme čokoládu, brambůrky :grinning: :grinning: :grinning: teda jsme omezily jsem chtěla říct :sweat_smile:
20. mar 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já chodím na cvičení, hraju basket, ale nemůžu se dokopat začít cvičit i doma sama.
Nemám žádný stroj a každý den ctu a obdivuju, jak cvičíte třeba sedy lehy....
Ale dnes jsem pevně rozhodnutá, že to zvládnu, hned jak mi Barunka usne, dám se do toho...
20. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea jupiiiii vitaj.ja som vcera zvladla 30minut na orbitreku a vecer som vdaka tomu bola totalne mrtva a na kurze po nemecky som nerozumela skoro ani jedno slovo a pocuvala iba jednym uchom dnu a druhym von :confounded: ale dnes pokracujeme.krasny dnik,prajeme...
20. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokázala jsem to :grinning: :grinning:
mám za sebou 20min posilování břicha :grinning:
20. mar 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

ja mám svalovicu :frowning2: , ale musím ju poraziť, dnes hurá steper, hodku pri notebooku :grinning:

monkula, ja som si myslela, že ste sa na to vybodli, teda na mňa :wink: , budem strááášne rada
20. mar 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som zvladla 31minut na Orbitreku :wink: ...
20. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa ešte k cvičeniu nedostala :frowning2: ale snáď večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale diétu som už nasadila :wink:
20. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já právě snědla misku zeleniny s celoz.rohlíkem a cvičit budu až večer, 90sedolehů, už se těším, bolí mě hlava, jsem upracovaná :unamused:
20. mar 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

ja som poobede uspávala malého, a :grinning: práve som sa zobudila :grinning: a malý vôbec nespal, decká sa s ním hrali
asi som grogy z toho cvičenia :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mám odcvičené :grinning:
20. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šikuľka, ja som dnes doobeda drhla koberec, na dlani mám strašný pľuzgier, boal som v Lidli, vrátial som sa odtiaľ s tromi taškami a o ôsmej idem do posilky ,ešte ež mám len boky, pás, spodok chrbta a zadok a nemusím nič držať v rukách... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sme dnes na nákup radšej nešli, bude tam nátresk :grinning:
decká sú pažravé ako hrom, a frfocú, lebo som dala piecť dnes celozrnný chlebík, a ten nejako nemusia :grinning:
20. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten pečieš v pekárni? Ak normálne, hoď recept... :wink: :wink:
20. mar 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pekárni, ale vyzerá nejako divne :frowning2:
20. mar 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky aj moja mama pecie v pekarni celozrnny.Je uzasny,jedla by som ho stale,ale je dost drahy, tak jej len odcas ustibrem :wink: aby im nechybalo. Ja normalne kupujem tmavy.
20. mar 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my začíname sacharidové vlny, dnes som v posilke vyfásla nafotené infošky, tiež chalanov teraz pred sviatkami napadne diéta :angry: :angry: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chlebík dopadol fajn, už sa teším na raňajky :grinning:
20. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: to mus být dobrota, já na chleba nedám dopustit...
20. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme :grinning: či bude jedlý :grinning:

idem zaľahnúť, akosi som grogy a v telke aj tak figa, a od 2hod sa mi každý večer sťahuje šušník do postele :angry:
tak aspoň na chvíľu sa môžem vystrieť :grinning: , ináč, asi je trošku rozmaznaný :grinning: :grinning: :grinning: , lebo tri decká mi do postele nikdy nevliezli v noci, a on, tak raz za uhorský rok spí do rána vo svojej :angry:
20. mar 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc a ozaaaj, dodatočne všetko naj k meninkám... :wink: :wink:
20. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujéém :wink: , musím sa poriadne nachystať na ten plán, no nie???
do frasa, prečo je medzi nami taký veľký kopec? mohli by sme cvičiť spolu :wink:

a Monika, dík aj za tie meniny, ale ja som Ľubomíra :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sorry, som si myslela, že si Ľubica... :grinning: :grinning: :grinning:
Aj mňa ten kopec štve... :angry: :angry: :angry: "Moja" posilka je super... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale máš to u mňa, že si si spomenula :slight_smile:
v tej našej sa sopláci cpú pred zrkadlo a obdivujú, tak si takú malinkú skladáme postupne doma
20. mar 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok