Chudnutie - čo naozaj pomáha?

zabka1994
2. júl 2022

Dobrý deň . Začnem tým,že komentáre o Tom že sú tu chyby alebo nieco podobne si nechajte pre seba... Prejdem k veci čítam o Tom veľa ale chcem aby ste mi poradili čo pomáha na chudnutie ozaj účinné veci . Čas na behanie a podobné veci nemám keďže som sama na dieťa a nemam čas na somariny..ďakujem za každý komentár

mamamasama
2. júl 2022

Nežer

majo175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bazarik2021_
2. júl 2022

@zabka1994 ja som schudla 11 kg za pol roka brala som neo spaľovač z gymbeamu a pohyb som mala len pri synovi bez cvičenia
Teraz sa mi to nejako zaseklo ale som na 64 kg predtym som mala 75 kg

janai1
2. júl 2022

No presne tie somariny musíš robiť ak chceš schudnúť

banalu
2. júl 2022

Menej zjest ako spalit. Rovnica, ktora finguje pri vsetkych "zazracnych" dietach. Ja napr. chodzobeham pri prvom rannom spanku v kociku. Nasla som si trasu kde idem do kopca a potom bezim dole, normalne v dedine s kocikom. Mala spi 30-45 minut. Pridem domov, dam si super rychlu sprchu kym sa mala na 3 minuty ne/zabavi v postielke s hrackami... A potom uz fungujem normalne. Ono su to niekedy len vyhovorky, ze clovek nema cas, skor si ho nechce najst 🤷🏻‍♀️ poznam to sama na sebe.
Jednoducho ked chce clovek schudnut musi zamakat, inak to nejde 🤷🏻‍♀️ stiahni si kaloricke tabulky a zapisuj si kolko toho zjes - kazde jedno susto. Aby si vedela kolko toho realne za den zjes. A potom si vyrataj kolko kcal by si mala prijat podla vysky a vahy.

xsimonkax
2. júl 2022

Ahoj skus aplikáciu kalorické tabuľky, ja som k dnešnému dňu schudla nimi 15 kg od februára tohto roku 😁😊 na pohyb nemám čas, iba občas prechádzky a hlavne kde sa dá chodím pešo 😁 len ja som teraz zistila, že som 🤰😁🤪 tak uz mi časy chudnutia skončili 😁😁😁

mogaa
2. júl 2022

@zabka1994 schudneš iba kalorickým deficitom, čiže buď menej kalorická strava alebo viac pohybu....keďže cvičiť nechceš, uprav stravu....koleso už bolo vymyslené.....

diaszoky
2. júl 2022

@zabka1994 jedine uciine je prerusovany post to mi ako jedine z xy pomohli. Pre mna je napr ,,zdrave ,” jedenie 5x denne bolo vela

panda21
2. júl 2022

Kaloricky deficit, a vôbec nemusí byť drastický. Stačí stiahnuť Kalorické tabuľky, správne ich nastaviť a budeš chudnúť aj bez hladovania. Môžeš jesť aj pečivo, aj občas nejakú maskrtu, ak sa ti zmestí do príjmu.

kotvickaa
8. júl 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@diaszoky toto je trosku zavadzajuce, kedze sa pri prerusovanom poste da aj velmi lahko pribrat. Staci jest za den viac kalorii ako spalis a priberies ci drzis post alebo nie. Zdrave jedenie 5x denne, je uz davno vyvrateny mytus a staci ak jes 3-6x denne, tak ako ti to vyhovuje. Asi len 10% mojich klientov je 5x denne, ostatnym to nevyhovuje a jedia 3x alebo 4x ;)

sindla
8. júl 2022

Kalorickú deficit. Je toho plný internet. Kvantum inšpiratívnych ľudí..
A keďže nemáš čas na kraviny ako behanie a cvičenie tak sa len obmedzuj v jedení a neplač. Inak to nepôjde ✌️

diaszoky
8. júl 2022

@kotvickaa no v mojom okoli kazdy jedava sj 5x denne no mne aj vecera uz je vela a maloktora dieta je bez jojo efektu

denisaaairdacova
26. feb 2024

Ahojte chcem sa spýtať neviem či sa mi to len zdá ale ako by som mala žltu pokožku a strašne som schudla prosím vás co to môže byť .
Ale už druhý rok sa stresujem mám dvoj ročného syna a ročných dvojičiek .
Neviem fakt čo to môže byť bojimsa či to nemôže byť rakovina.

kataina
28. feb 2024

@denisaaairdacova zajdi si k lekárke, presne jej to popíš, jeden odber krvi ti povie viac, ako 100 žien tu. Zbytočne si nenamyšlaj, nestresuj, konaj

denisaaairdacova
8. mar 2024

@kataina bola som minulý týždeň na preventívnej prehliadke a dr mi povedal že som zdravá že mi určite nič neni