Chudnutie - ketóny maliny

mocarabia
30. nov 2012

Ahojte,na nete som čítala o ketónoch malín,ktoré urýchlujú chudnutie.Máte skúsenosti??? Ďakujem

majuskacechova
30. nov 2012

@mocarabia ahoj. aj ja som o tom citala a vraj je to blbost. myslim ze upravit stravu a pohyb jo je to prave orechove 🙂 😉

gretka2
30. nov 2012

No vyzera to na dalsiu riadnu blbost.
Ketony su chem.latky, ktore sa vyskytuju v moci. Vznikaju pri metabolizme. Nejako matne si pamatam, ze napr. kulturisti, ktori idu na sutaze a tak, ked sa potrebuju "vyrisovat", drzia diety - tzv. sacharidove vlny, ze znizia prijem sacharidov na nejaky cas, a potom ich prijimaju vacsie mnozstvo. A pri tom znizenom prijme sa mozu dostat do dost nepriazniveho stavu, kt. sa nazyva ketoza. Vtedy je tusim vysoka hladina ketonov v moci.
No a pripada mi to tak, ze nejaky "sikovny" vymyslel malinovy keton (neviem ci top akoze vyraba z malin ??? 🙂, co zarucene nepomaha, ale snad ani neuskodi, a v nazve len zneuzil nazov "keton", aby to v ludoch vyvolalo dojem, ze to urcite suvisi s chudnutim.
Stale dookola s aopakuje, ze chudnutie je o prijeme a vydaju energie, o nicom inom. Bud musis menej jest, alebo viac sa hybat. Jednoducha fyzika.
Takze zaver: dalsia uplna blbost na tahanie penazi z vacku lenivych ludi....

domique
30. nov 2012

Absolutny suhlas s
@gretka2 . Schudnut sa da len upravou zivotospravy a zdravym pohybom. Ak nie si sportovy typ, postacia aj dlhsie prechadzky sviznejsim krokom.

domique
30. nov 2012

Obdivujem ludi ktori este maju fantaziu vymyslat stale nove a nove zarucene recepty na chudnutie bez obmedzenia jedenia 😠

awalancha3
1. dec 2012

PENIAZE, PENIAZE PENIAZE... tucnota v USA je zivna poda pre zazracne tabletky.....a smutne je, ze v relacii, ktoru som sem tam pozerala sa ten dr OZ ci ako sa ten pajac vola znizil k tomu, ze tomu robil reklamu........otrasne, ale asi sa nabalil..... spoliehaju sa, ze v USA su tak lenivi, ze si ani nevyguglia ketolatky a staci im, ze im nejaky dr OZ v telke nakukal ze to je vyborna vec a zneuzil na to svoju autoritu.... priserne.... ale aspon tu je spravodlivost, kupia si to len hlupaci...a zaplatia za to svojimi tazko zarobenymi peniazmi.......

mocarabia
autor
1. dec 2012

Plne so všetkými súhlasím,len ma zmiatol ten Dr.Oz,lebo aj ja som ho sledovala a pripadal mi normálny,žiadne lieky doteraz nepropagoval ,skôr išiel na pohyb a stravu.Tak som myslela,že schudnúť 13kg za 4týž. by bolo fajn 😀 😀 😀
A ževraj je to 100% prírodné.

moniml
1. dec 2012

No práve dnes som si to pozerala, tak mi táto téma prišla pekne do rany. Ešte pri čítaní mi prebleslo hlavou, že by som to mohla vyskúšať ale len dovtedy kým som si nepozrela fotky ľudí, ktorí schudli s týmto produktom. Ak niekto schudne tak veľa kíl za tak krátky čas, tak mu musí ovísať koža a oni tam mali všetci vyrysované svaly. Takže je to určite fotomontáž. Hneď ma to prešlo a pripomenula som si, že som si sľúbila, že už žiadne zaručené tabletky na chudnutie. Ide to aj bez toho, len pomaly a dnes som mala akurát krízu. Ale vydržala som a zajtra už bude lepšie. Takže žiadne tabletky, nefungujú a ak aj náhodou áno, uvedomte si že keď ich prestanete brať a nemáte upravenú stravu, priberiete všetko naspäť plus nejaké kilá ako bonus. A brať celý život tabletky, alebo držať nejakú jednostrannú diétu to je škodlivejšie pre zdravie ako mať zopár kíl navyše.

mocarabia
autor
3. dec 2012

No takže dnes dorazili maliny,ale nakoľko som si to objednala aby som zistila čo to je zač,tak otestujeme.Rýchlosť objednávky bola expresná 😀 avšak,keďže kojím a na môj dotaz,keď som im písala či to môžem napísali,že nedoporučujú..................s čím som aj počítala,otestujem to na manželovi a dám vedieť ako účinkuje super spaľovač tukov z USA 😀 😀 😀

katieg85
4. dec 2012

@awalancha3 to o doctorovi oz je podvod to vobec on nevravi lebo tam je iny hlas a ked chodilo na dome tak v pozadi hovoril svojim hlasom,a keby nekto schudol tak by ho pozvali do studia a ne ukazali foto,ja som jeho relaciu pozerala stale a na konci stale ukazovali aj tabulku ze co je prauda,vyuzili jeho dajaku epizodu

simca06022011
15. dec 2012

@mocarabia Ahoj, ako dopadlo testovanie na manzelovi? 🙂

mocarabia
autor
20. dec 2012

@simca06022011 NO nič extra to nie je 😠 zatiaľ,ale asi ani nič nebude 🙂

simca06022011
20. dec 2012

@mocarabia 🙂)) oki... len nahodou... som hladala nieco zazracne a nic take neexistuje 🙂)

mocarabia
autor
20. dec 2012

@simca06022011 No ja teraz študujem Dukanovu dietu,a od januára idem na to 😀 hádam sa mi to podarí 😎

simca06022011
20. dec 2012

@mocarabia no tak studuj, drzim prsty 🙂)) ja sa teraz zabavam na skolachudnutia.sk... vela pravdy je prave tam 🙂 A ani jeden moj znami neschudol dietou, ziadnou.. a to moj otec zhodil 20kil a teta uz viac ako 30 kil 🙂) ani jeden nie vdaka diete, ale zmena zivotneho stylu, aktinvy zivot a pod.. no ja neviem, asi som neschopna, ale to je to co si nemozem pri malej dovolit a nemam na to ani cas :(