Chudnutie na internáte

sweetviolet
1. feb 2013

Ahojte, mám 22 rokov, chcela by som schudnúť cca 5kg- hlavne oblasť brucha a stehná. pozerala som nejaké cviky na to, ale ku všetkému cvičeniu je potrebná zdravá a hlavne pravidelná strava, čo je pre mňa nemožné. od pondelka do piatku som na intráku a cez víkend som rada, že mám domáce jedlo a jem čo mi sily stačia :D na intrákoch sa toho veľa povariť nedá, nie je ani čas, hlavne ak som 3 dni z piatich od rána do večera v škole a na bagetách :( rada by som si pripravovala nejaké šaláty zeleninové, prípadne sa aspoň 2x do týždňa stravovala v jedálni, ale väčšinou nemám voľno počas obedov...z bagiet som potom nafúknutá a priberám ...tak neviem čo robiť, aby som zhodila tých pár kíl a trochu si vyformovala postavu. postačia šaláty, nieikedy varené jedlo a obmedzenie pečiva a sladkostí a veľa tekutín? a cviky na izbe? nejaké sklápačky a drepy na stehná? Ď. 🙂

katkaseiner
1. feb 2013

hej, staci to... a ked prestanes, ujo jojo efekt ti to vsetko vrati aj s urokmi...na staly efekt treba zmenu aj zivot. stylu...

irriss
1. feb 2013

😅
Kazdy den se tu otevre nekoik DIETNICH temat..
Modry konik prestal kojit, ockovat a prebalovat..zvyka dietu ... ☹
Zkusme se zaradit s nasimi "zadecky" nekam do jiz fungujici a kvalitni temy,kterych je tu vice nez dostatek.. 😉

luckamjar
1. feb 2013

@sweetviolet šalát sa dá v miske doniesť do školy tak isto ako bageta...asi toľko 🙂

sissy27
1. feb 2013

@luckamjar ešte doplním @luckamjar rovnako, ako sa dá kúpiť hotová bageta, dá sa kúpiť aj hotový zeleninový šalát, takže tak 😉
nehľadaj výhovorky, prečo sa nedá normálne a zdravo najesť, nájdi spôsoby, ako to spraviť...
vylúč svetlé pečivo, bielu múku, vysmážané čokoľvek, sladkosti obmedz na minimum, viac sa hýb - aj pešia chôdza má svoje čaro, vystúp o zastávku skôr a choď pešo do cieľa... a cez víkendy u mamy sa najedz, ale neprežieraj a dodržuj vyššie spomenuté...