Chudnutie po pôrode

lenkamartin
2. aug 2018

Ahoj žienky chcem sa spýtať aké výživové Doplnky ste užívali po pôrode aby ste sa vrátili spet do svojej váhy pozerám nejaká forfemina ale niečo také na odbúranie prebytočnéj vody...

dzulik_
2. aug 2018

@lenkamartin už si po pôrode? Ja neužívam nič, ono to ide dolu zatiaľ samé, kojenie, starostlivosť o bábätko a domácnosť + nedostatok spánku urobia svoje 😉 tá prebytočná voda z tela šla preč už v pôrodnici, normálne bolo vidieť ako krásne odpúchajú nohy aj ruky.. skús počkať, ak to nepôjde preč samé, potom skús výživové doplnky alebo niečo iné čo ti tu baby poradia 😉

beky1813
2. aug 2018

Vyvazena strava a pohyb. Ziadne doplnky, to su len bludy

janulka2811
2. aug 2018

Ono to pojde aj samo,kojenie,spanok aky taky a hlavne staranie sa o babatko ... pockaj zo tri mesiace a uvidis.

lady911
4. aug 2018

@lenkamartin ja som 2.5 roka po pôrode. A neviem sa zbaviť váhy,, stále mam na sebe 5 kg. A neviem sa dohnať cvičiť.
😱

romiada
5. aug 2018

@lenkamartin keď máš takú tu "opatrnejšiu - diétnejšiu" stravu kvôli kojeniu, tak spolu s tým kolotočom okolo babatka a domácnosti to môže ísť rýchlo dole aj samé. Ale moja rada je, hlavne nenahrádzať spánok a únavu sladkosťami a keksíkmi. Ja som takto pribrala po roku od porodu trošku naspäť, ale spamätala som sa pred plavkovou sezonou 😀 Aj tak mám stále nejaké kilá navyše, ale to už pripisujem tomu, že nemakám na sebe tak ako predtým kým som mala len 1dieťa

zenaajmama
5. aug 2018

Forfeminu kludne môžeš sj keď kojis,pomáha to odvodnit.Zázraky ale necakaj.

nikuska_1303
5. aug 2018

Možno to nepojde dole samo a budes musieť tomu pomoct. Ja som zmenila stravu a začala som behat pred 10tyzdnami a mam o 10kg menej. (63kg->53kg). V case porodu som mala 80kg, pred otehotnením 56kg. Ale som 10mesiacov po porode. Prvých 7mesiacov som váhu neriešila.

sofuliatko1
5. aug 2018

Ahojte baby chcem sa s Vami podelit a super vyrobku nielen na chudnutie,super odvodnuje,detoxuje,upravuje nafuknute brusko,100%BIO,zo zeleneho caju,jedna pilulka obsahuje 7 salok caju,bez kofeinu Pre blizsie info ma kontaktujte

sofuliatko1
5. aug 2018

@lady911 Ahojte baby chcem sa s Vami podelit a super vyrobku nielen na chudnutie,super odvodnuje,detoxuje,upravuje nafuknute brusko,100%BIO,zo zeleneho caju,jedna pilulka obsahuje 7 salok caju,bez kofeinu Pre blizsie info ma kontaktujte

sofuliatko1
5. aug 2018

@lenkamartin Ahojte baby chcem sa s Vami podelit a super vyrobku nielen na chudnutie,super odvodnuje,detoxuje,upravuje nafuknute brusko,100%BIO,zo zeleneho caju,jedna pilulka obsahuje 7 salok caju,bez kofeinu Pre blizsie info ma kontaktujte

janulka2811
6. aug 2018

@zenaajmama inak to zavodnovanie je strasne nieco.Rano sa zvazim mam 65,5kg konecne vaha stupla o nieco,no ked sa zvazim poobede mam 67kg,totalne som napuchnuta ako zaba a vyzeram na 8mesiac nie 5ty.

doda818
4. sep 2018

Ja sa tiez strasne zavodnujem. Idem teda na detox najskorznexh sa odvodnim, precistim, vyplavia sa toxiny a nastartujem metabolizmus. Po dvoch porodoch citim ze to telo potrebuje. 9dnovy program Clean 9 po skusenostiach, recenziach idem podstúpiť 😊 odporucam

sofuliatko1
4. sep 2018

@lady911 ahoj viem o bio produktu ktore pomaha aj pri spalovani tukov a je to cisty zeleny caj bez obsahu kofeinu ak mas zaujem ozvi sa rada poradim

sofuliatko1
4. sep 2018

@lady911 ahoj viem o bio produktu ktore pomaha aj pri spalovani tukov a je to cisty zeleny caj bez obsahu kofeinu ak mas zaujem ozvi sa rada poradim@lenkamartin

lady911
5. sep 2018

@sofuliatko1 ďakujem, ale momentálne som v 8 TT tehu. Tak teraz zas žiadna dieta.

sofuliatko1
6. sep 2018

@lady911 gratulujem 😉

123rachel123
10. okt 2018

@nikuska_1303 chcem sa spýtať či to behanie je naozaj take efektívne na chudnutie lebo už som počula milión názorov 😃 tiež som po pôrode a chcem schudnúť aspoň 10kg no bolo by mám trosku nakopnúť ako na to

doda818
10. okt 2018

@123rachel123ja som fyzioterapeut a co sa tyka behu ano je to cardio ale za strasne dlhu dobu cca hodinu a pol sa spali tolko kalorii ako napr za 20minut intenzivneho treningu. Ja pacientom odporucam beh ako nejaky doplnok k inemu cviceniu. Alebo na vyvetranie hlavy. Ja som tiez po 2 porode a tiez chcem dat dolu 10kg,zacinam ale 9dnovym detoxom akurat je na to najlepsie obdobie😊 nech to telo po tych porodoch ozdravim najskor