Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

andul18
22. mar 2011

Uz sa tesim na zajtra, urobim si na obedik zeleninkovy salatik (ladovy salat, paradajky, papricka, uhorka) s mozarellou 🙂 Uz teraz mam sliny az po kotniky 😀 Slinatam ako bernardin.......
Zajtra zacinam aj so zihlavovym cajikom 😉.

kattija
23. mar 2011

@andul18 prisli ti tie dvd?
@bzucinka2 myslis ze by som zvladla tu zumbu z cd ci ee?

bzucinka2
23. mar 2011

@piacere no vecer vazit by ma ani nenapadlo 🙂

bzucinka2
23. mar 2011

@kattija podla mna by si zvladla, ale to uz nebude ono , ide o tu atmosferu🙂
ale pozri sa o com to je :

https://www.youtube.com/watch?v=V_N1Lv5rolI


https://www.youtube.com/watch?v=n1Z5TjcOdIA
kattija
23. mar 2011

@bzucinka2 aj ja chcem taku postavuuuuuuuuu 😠 😀

bzucinka2
23. mar 2011

@kattija ked budeme makat tak sa k nej dopracujeme, neboj sa 🙂

kattija
23. mar 2011

@bzucinka2 inak vypadaaa to super, len ja sa od maleho nemozem pohnut takze mi ostava uz len doma 😎

bzucinka2
23. mar 2011

@kattija ani vecer ho muzik nemoze tu hodinku postrazit? je to skoda, lebo ja sa tam tu hodinku aspon odreagujem 🙂

kattija
23. mar 2011

@bzucinka2 bohuzial nie a ja byvam este na dedine a zumba je v meste ☹ takze by sa to predlzilo asi na 2 a pol hodky

bzucinka2
23. mar 2011

@kattija jaaaaj, tak to je skoda, tak skus to dvd, ja striedam zumba, posilka, volno, zumba , posilka, volno volno, no ale cez tie dni volna brusakujem a teraz ked je tak pekne vonku, tak som skoro cey den vonku a zabudam jest a vecer ako vcera som myslela ze umriem od hladu 🙂

bzucinka2
23. mar 2011

no idem sa balit s malym na plavanie, ale asi ho budem musiet najprv zobudit 🙂

andul18
23. mar 2011

@kattija zatial este neprisli, ale dufam, ze dnes uz budu 😀 velmi sa na ne tesim 😎

zuzik1983
23. mar 2011

aj mna laka zumba,mam doma aj dvd,len nemam cas nan 😒 aj ja by som chcela byt s malou dlhsie vonku,ked je takto pekne,len ona ked nespi mi v kociku nevydrzi...

bzucinka2
23. mar 2011

tak som plavanie zrusila, maly spi ako polienko, mal zlu noc aj rano vstal 5,30 tak ho necham spinkat, potom vybehneme von, zacnem piect, zase pojdeme von a den bude za nami 🙂
@zuzik1983 moj obsedi aj ked nespi, len ho musim otocit do smeru jazdy , lebo vtedy sa nechce na mna pozerat 🙂

zuzik1983
23. mar 2011

@bzucinka2 mozno skusim otocit kocik v smere jazdy,uvidime.aj my sme mali zlu noc,bola som asi 25krat hore vstala uz o 5.30.potom okolo 7.30 pospi este pol hodiny a je hor nadobro skoro cely den a potom okolo obeda mozno 40 minut a to je vsetko kazdy den,ja nechapem,ako mi to decko moze tak malicko spat 😠

kattija
23. mar 2011

@zuzik1983 nepozicala by si mi to dvd? napalila by som si ho a vratila 😉

zuzik1983
23. mar 2011

@kattija ked pride manzel mu poviem,nech ti ho napali a poslsem ti ho

kattija
23. mar 2011

@zuzik1983 supeeeer 😀 tesim sa a velmi dakujemmmm 😉 ja uz mam dnes kocky cvicenie za sebou, tak sa tesim, ze budem mat uz od cvicenia volno na dnes 😉 dufam, ze bude dnes krasne budeme brazdit dolinou 😀

zuzik1983
23. mar 2011

@kattija ja dnes necvicim,cvicila som 3 dni po sebe atk dnes oddych

olganr
23. mar 2011

AHOJTE Kočky
Chcem Vás pozvat na veľkú 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂)🙂 ZUMBA PARTY🙂🙂🙂:🙂🙂🙂:: dna 2.4.od 16hod do 18hod KD Rišňovce okres nitra, kde mate možnosť sa naučť zakladne kroky latinsko-amerických tancov a prijemne sa zabavit. Cena vstupenky je 5€ na mieste a predpredaj 4€ v cene je zahrnute aj obcerstvenie a darček a ak nemate kde nechat svoju ratolesť aj detský kutik. Viacej info a rezervacia vstupenky je na andmartinka@azet.sk
Tešime sa na Vás

bzucinka2
23. mar 2011

@kattija mna dnes cakaju len brusaky 🙂

kattija
23. mar 2011

ja mam taku chut na pizzuuuuuu auuuuuuuuuuu drzte ma 😎

andul18
23. mar 2011

@bzucinka2 ja som tiez rozmyslala nad zumbou, ale bohuzial vzdy je to vecer a ja este kojim, takze to nestiham ☹ Ale drahy mi slubil, ze nejako poriesime strazenie nasho maleho cez vikendy, aby som mohla chodit cvicit medzi ludi.......

@kattija DVD dorazili 😀 Moooooooc sa tesim 🙂 Si moj poklad 😀 Teraz uz len obsadit vecer PC a kuknut to 😀

bzucinka2
23. mar 2011

@kattija a to si ju nemozes dat na obed? 😨 ved si vravela, ze sa ty v jedle neobmedzujes 🙂
@andul18 tak mne muzik v pohode strazi oboch ked idem cvicit a v pohode 🙂

leanax
23. mar 2011

Ahojte. Aj ja sa k vám pridávam aj ja potrebujem schudnúť, ale na posilovňu a zumbu nemám čas a samej doma sa mi cvičiť nechce. Tak neviem ako zhodiť tie pár kilá navyše. ☹ Ale ide leto a bolo by dobre sa s tým popasovať...

angie267
23. mar 2011

@leanax vitaj medzi nami 🙂

kattija
24. mar 2011

@bzucinka2 ano neobmedzujem a som si aj dala a celu som spucila 😎 😀
@andul18 som rada, ze prisli, tak nech ti pomozu 😉
@leanax veri vitaj 🙂

zuzik1983
24. mar 2011

ani ja sa neobmedzujem,ale asi by som mala zacat,lebo cvicenim nejde dole fakt nic,akurat som pevnejsia...

kattija
24. mar 2011

@zuzik1983 aj ja uz nad tym premyslam ☹ ale zase nie nejaky extrem

leanax
24. mar 2011

Ahojte, dobré ránko. Už raňajkujem cesnačku a kávičku. Ja na diétu veľmi niesom, ale raz aj to možno bude. Ja som pred otehotnením vážila 50kg a pribrala som ako tehotná na 80kg a teraz mám 60kg. Stále navyše 10kg a tie neviem už zhodiť. Váha zastala. Šatník plný krásnych, ale malých vecí ☹ Takže musím niekde zohnať pevnú vôľu a pustiť sa do chudnutia. Držte mi palce... 😀