Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

zuzik1983
16. apr 2011

@bzucinka2 ja uz sa drzim 3 dni 🙂 ale zato som 3 dni necvicila 😀
@ivkaka ja poznam tiez ludi,ktori ked sa zacali stravovat normalne,tak pribrali,ale drzim palce 😉
@angie267 to je pokusenie,co?ja to mam tak s rodicmi 🙂

angie267
16. apr 2011

@zuzik1983 dokaze to byt silnejsie ako ja 😅

zuzik1983
16. apr 2011

@angie267 poznam 🙂

bzucinka2
16. apr 2011

@angie267 aj u nas je to tak u nasich ☹

angie267
16. apr 2011

no a dnes vecer u nasich tatarsky biftek s hriankami, sampano k tomu a co sa mam na nich pozerat? 😅 😅
v pondelok vybeham 🙂 🙂

andul18
16. apr 2011

Ahojte baby 😀
No, tuto chorobu mi bol cert dlzen 😠 😠 Uz som skoro zdrava, ale vyzeram, ako by som mala "lepru" - na nose aj perach ma herpesy, takze je "radost na mna pozerat" 😢 😢 A aby mi nebolo luto, tak som este aj kilo pribrala - to viete, necvicila som, pila caj s medom (pijem ho len ked som chora) a k tomu som aj porusila 90 dnovu rozlisovaciu dietu ☹ Takze na konci mesiaca ma tie moje cisla velmi nepotesia 😖 😖 Budem musiet poriadne zabrat buduci tyzden. Moj drahy sa tesi na "Velkonocne obzerstvo" a ja sa budem na neho pozerat - este dobre, ze udene, klobasy a ine dobroty mne moc chybat nebudu 🙂
@angie267 tak ten tatarak by som si dala, asi by som neodolala 😀

bzucinka2
16. apr 2011

@andul18 juj moja a nemas tou dietou oslabenu imutinu? skore uzdravenie ☹
inak fakt sviatky idu, neviem ci sa nejdem vazit este pred nimi, lebo budeme u nasich a to teda bude zaberak, jednak tam nestiham tolko cvicit a potom mnam mnam maminine dobroty 🙂

andul18
16. apr 2011

@bzucinka2 ja mam problemy s imunitou uz dlhe roky, dokonca som brala na to lieky, ale tie som vysadila, lebo som chcela babatko. A mam pocit, ze tehotenstvo asi trosku pomohlo mojej imunite, lebo som bola pocas 9 mesiacov chora len raz 😀 Pred otehotnenim, to bolo omnoho castejsie ☹ ☹
Uvidim, co mi povie doktorka, ked sa u nej ukazem - nebola som u nej uz dooooost dlho.
Dakujem za zelanie skoreho uzdravenia 😀

bzucinka2
16. apr 2011

@andul18 tak to chce druhe tehulkovanie 🙂

andul18
17. apr 2011

@bzucinka2 no, tiez ma to napadlo 😀

bzucinka2
18. apr 2011

@andul18 😀 😀 😀

andul18
19. apr 2011

Jaj dievcata, ja som nejako stuhla za ten tyzden........ Mam pocit, ako by som robila brusaky prvykrat v zivote 😠 Budem musiet pomalsie zacat cvicit....... 😅 😅

bzucinka2
19. apr 2011

@andul18 tak radsej pomalsie, nie ze ta svalovica znici 🙂

matulik284
19. apr 2011

ahojte babulky, tak u mna cvicenie nic moc....akurat co beham okolo malej, ale v jedle som sa uz zacala viac obmedzovat. Nic mi nevadi, len to brucho...to bude musiet ist dole 😀

kattija
20. apr 2011

kockyyy tak dnes mi dorazil new orbac ho musim zabehnut dnes sa tesiiiiiiiim

andul18
20. apr 2011

@kattija neprezen to 😀

bzucinka2
20. apr 2011

@kattija supeeeeeeeeeeeer, ja tento tyzden s cvicenim moc nerobim, nestiham, iba co brusakujem doma ☹

zuzik1983
21. apr 2011

ahojte,tak ja tiez s cvivenim pomenej tento tyzden,ale ked ja som taak unavena z malej,strasne zle mi spi a nemam na nic cas

bzucinka2
21. apr 2011

@zuzik1983 ja som zase makala v peceni 🙂

angie267
21. apr 2011

no ako citam tak tento tyzden ani jedna z nas toho vela nedala s tym cvicenim 😝 😝

bzucinka2
21. apr 2011

Želáme Vám veľa smiechu,
na Veľkú noc len potechu,
v pondelok veľký zhon,
ženám šibačov plný dom... 😉

bzucinka2
21. apr 2011

😉 tak ked uz chudneme, aspon sa ocami pokochajme 🙂

andul18
21. apr 2011

@bzucinka2 iba som sa pozrela a urcite mam o par gramov naviac (mam tecu mi slinky) 😎 Obdivujem ludi, co vedia urobit takuto krasnu tortu 🙂

bzucinka2
21. apr 2011

@andul18 dakujem 🙂 tak sup a teraz makaj cvicit, kede si pribrala ako si sa pozerala 😀 😀 😀

zuzik1983
22. apr 2011

@bzucinka2 no parada,ja som v zivote este tortu nepiekla🙂

bzucinka2
22. apr 2011

@zuzik1983 raz treba zacat, ved Nikolka ma o chvilku 1 rocik 🙂

kattija
23. apr 2011

baby ja som straasne pribrala bleeeee radsej sa ani nemeriam ☹ ☹ ☹

matulik284
23. apr 2011

@zuzik1983 uz aj mne zacina zle spat ☹ dnes nie a nie zaspat...iba pol hodinu spala...az teraz vecer zatial spinka.
Baby ja ked vidim tie kolace a jedlo...no isto cez velku noc priberiem

kattija
24. apr 2011

ja jem tak ako vzdy len som tak necvicila a pribrala som s5 3 kg fuuuuuj

andul18
24. apr 2011

@kattija ja som dnes mala s mojim drahym 10. vyrocie "chodenia" 😎 Boli sme na obede v restike, no, nazrala som sa ☹ ☹ Takze urcite aj ja budem mat prirastok na vahe 😠 Ale povedala som si, ze tento tyzden budem mat viac dietny, tak snad to nebude mat velke nasledky na postave....... No, nemohla som mu predsa povedat, ze nepojdem s nim do restiky (on ma totiz niekam pozve raz za rok.....). 😅