• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudnutie po pôrode

4. januára 2017 
@bzucinka2 ja vlastne nemam ani pre koho piect,zas by som to jedla len sama
@kattija ja po tomto vikende tiez urcite a to nechcem vidiet,aka zajtra este bude prezieracka
24. apr 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulik284 no uz som si zvykla,ja uz som teraz spokojna,ked mi aspon vecer pekne zaspi,cez den som to uz vzdala
24. apr 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ako citam tak tieto sviatky nam tu davaju teda zabrat, taktiez zerem ako diva :angry: :angry: no od zajtra zacnem zasa naplno a radsej na vahu nevyleziem aspon dva tyzdne. Kedy budeme mat dalsie vazenie a meranie? Sa bojim aby som to stihla aspon trosku dat dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija to sa len lepsie vykakas a su prec, neboj sa :grinning:
25. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky sme na tom asi tento mesiac rovnako, ja budem rada, ked ostanem tam kde som bola minuly mesiac :grinning:
25. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 sa smejeeeeem bodaj by to tak bolo :slight_smile:
26. apr 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija sa tolko nesmej, od smiechu sa pribera :slight_smile:
26. apr 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 machrujes isto si zase schudla a cm ti sli dole :frowning2: zavidim
26. apr 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija nemachrujem, na vahu sa postavim az po tomto tyzdni co budem viac pit ako jest ak s a mi to bude darit :slight_smile:
26. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no som zvedava co za miery budem mat ja :slight_smile: sa mi tazko rozbieha na orbaci total nevladzem, kondicka nejako usla
26. apr 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija ty sa nestazuj, ved ty si uz tak krasne schudla, ze ti neverim ani slovo :slight_smile:
26. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, tak ja som dnes nasadila tvrdy rezim - ovocne stavy (odstavene ovocie a zeleninka), uhorkovy salat (iba cista nastruhana uhorka) a kuracie na prirodno (ziadna priloha)....... Uvidime, kolko to vydrzim (ale dnes je to "ospravedlnenie" mojmu telu za nedelne "obzerstvo" v restike).
26. apr 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja by som mala po tomto vikende so sebou cosi robit...
27. apr 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 fuha ty na t o ides drasticky :slight_smile:
27. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 drasticky rezim aj dnes........ bezkofeinova kavicka (samozrejme bez mlieka a cukru - nikdy som si ju takto ani nedavala), hlavkovy salatik s mozarellou a vecera bola 100 g tvrdeho syra a samozrejme vyse 2 litrov tekutin. Uvidime ako dopadnem zajtra......
27. apr 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2011 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 xixi mám podobný problém, mali by takéto sviatky zakázať :grinning:
28. apr 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že vianoce sú tak ďaleko a žiadne dlhotrvajúcejšie sviatky pred nami :grinning:
28. apr 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky ja som si vcera konecne po dlhej dobe poriadne zacvicila do uplneho spotenia, aj som ukazkovo pila 4 litre
@andul18 drzim palec ja by som tak nevydrzala papat
@bzucinka2 ale uz to nejde dole a ani cm sa nejak nehybu :frowning2:
kokosssss za chvilku meranie a vazenia sa bojiiiim
dnes ideme grilovat tak len masko a zeleninka ale aj tak neviem neviem ja lubim masko
28. apr 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija si pila asi aj za mna :slight_smile: ja som za vcerajsok vypila hadam len pol litrra ,ak vobec :unamused:
28. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mory o akú dietu ide
28. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a makajme pit :slight_smile:
28. apr 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 uz som sa napila :wink:
28. apr 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 aj ja :wink:
@kattija aj ja som bola vcera makat a dnes idem zase, ale myslim, ze sa mi to od minuleho mesiaca nejako nezmenilo a najhorsie je, ze buduci mesiac nebudem asi moct cvicit vobec, tak budem mat mesiac prestavku a potom budem pokracovat :confounded:
28. apr 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 a preco nebudes cvicit?
28. apr 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem po operacii, tak mi asi doki zakaze :frowning2:
28. apr 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nic viac nam nepovies? :wink: :frowning2:
28. apr 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattija ja som musela tak malo papat, pretoze mam zle tusenie, ze som mozno aj pribrala, tak chcem docielit aspon stav z minuleho mesiaca :frowning2: :frowning2: Moj plan zhodit urcity pocet kil zacina vyzerat nerealne.........
Jedno viem ale iste, citim sa lepsie, takze aj ked nebudem mat "na konci" chudnutia vahu aku som si predstavovala, budem mat aspon lepsi pocit sama zo seba.........
28. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 snad nejdes na liposukciu...... Dobre, uz si nerobim srandu. Zelam, aby operacia dopadla dobre, nech to malo boli a rychlo sa hoji.
Ale tiez som zvedava, co ta caka.......
28. apr 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 :grinning: :grinning: :grinning: uadla si, nejdem :grinning: :grinning: :grinning:

@kattija
@andul18 zvedavky zvedave, nic prijemne, gynekologicka operacia a co som citala na nete, tak sa 6 tyzdnov neodporuca nic dvihat, takze si myslim, ze ani cvicit, ale vsetko sa popytam potom dokiho :slight_smile: ale velmi pekne vam dakujem, mozno z tej nemocnicnej stravy aj schudnem :grinning:
29. apr 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok