• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudnutie po pôrode

23. mája 2017 
@bzucinka2 my ideme na krk a vy?
@evinkal hlavne vela pit vody, nesladene caje riedene dzusy
@zuzik1983 tak ty teda fakt dost papkas to aj stihas?
7. jún 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2
@kattija
abay ale zas aby som to uviedla na pravu mieru,nejem ze plne taniere,tam si uchmatnem keksik,tam jablko,tam kusok chleba a tak,to skor tak vyjeddam kadeco
7. jún 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 :slight_smile:

@kattija my ideme na kretu :slight_smile:
7. jún 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja by som tiez niekam rada,ja som na dovolenke este nebola a s malou si myslim,ze by som si ju ani este neuzila,mozno buduci rok
7. jún 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 to uz nerataj ze si niekedy uzijes :slight_smile: my sme boli aj pred 2 rokmi s malym a bolo super :slight_smile:
7. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no ktovie,mozno sa rozhodneme na poslednu chvilu :wink:
7. jún 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 No veď toto. Tá strava!!! Keď som už 100% presvedčená, že mám chuť na sladké, zistím, že to musím vycentrovať niečím kyslejším. Kyslé slaným, slané horkým .......... pekne čo

@bzucinka2 Snažím sa veriť si. Aj lásočka ma podporuje - tento rok oželel kocky na brušku a priberá so mnou :grinning:

@ivanulienka81 Aj to sa dá? Tak potom by sa malo dať prehodiť tie kilá cez plot nejakej ,,dobrej" kamarátke hmmm. Júúú a vraj sú v posilkách nejaké stroje čo ťa dobre vytrasú a funguje to lepšie ako bicykel. A jablčný ocot ti akurát tak pokazí žalúdok tak to neprežeň.
@dusika11 No nie je zač. Máš tu tak peknučkú vysmiatu fotku, že ťa skoro počujem smiať sa. Detičky sa určite tešia keď majú takú mamču
7. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 take su najlepsie, nic neplanovat, zbalit sa a ist :slight_smile:
@paserona super, je zlaty :slight_smile:
7. jún 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paserona ahoj dnes nie...nezamerali nam usko uz tretikrat..dnes nie je dovod smiat sa ale to ina tema snad admin odpusti..ale obcas sem zajdem snad ma rozosmejes
7. jún 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute citam ze podaktore idete na dovolenku ach v dobrom zavidim, my teraz nic nie su prachy z tej materskej a jedneho platu sa neda :angry: idem vas dalej docitat

@bzucinka2 tebe poslem moje miery ale nic sa nepohlo, kedze teraz flakam to, je teplo a nechce sa mi behat, len ta predstava ma zabija, ale tak vacsinu casu travime vonku v parku alebo doma na terase, Nici ma teraz trosku nespave obdobie tak aj v noci trosku mame perno. Pozrem do tabulky ako ste na tom ostatne :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozeram, ze Tomoasko bude mat rocik tusim zajtra, taaaak mu prajeme vela, vela zdravicka a nech svojim rodicom robi stale len radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potom daj fotecky z oslavy
nasa bude mat buduci tyzden a vobec nemam nic kupene ani ma nic nenapada, len na toto mam zalusk http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11311282&tab=3 :grinning:
7. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie267 dakujem odovzdam a to odrazadlo vyzera zaujimavo :slight_smile: a tabulku vlozim novu len cakam aj na ostatne :slight_smile:
7. jún 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paserona najhorsie je ked neviem na co mam chut,tak jem piate cez deviate :angry:
8. jún 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jem ked mi deti dovolia a hocico a jedno cez druhe, obycajne doobedu nejem nestiha a vecer ked deti pospia dobieham :unamused: ja viem, co na mna plati, ale na to treba disciplinu
@paserona ja som cez oba tehu pribrala 8kg, cize nebol problem sa ich chytro zbavit
@bzucinka2 treba ti uviest nejake miery? ake?
8. jún 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 ty co chces teda chudnut, ked si pribrala 8 kg, ved hned 10 si nechala v porodnici :slight_smile:
uciest povodnu vahu, hrudnik, pas, boky a stehno a potom po mesiaci zase to iste :slight_smile:
8. jún 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no ved ano, ale uz vychodzia vaha sa mi nepacila... a okrem toho naberam vahu...
ked pomeriam poslem ti do IP
9. jún 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 oki v pohode ta pridame :slight_smile:
9. jún 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze dievcata, velky uspech, dnes som si nasla dvd s aerobikom, ktore som hladala uz niekolko dni...
9. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 tak a ide sa cvicit :slight_smile:
9. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella, @piacere, @andul18, @matulik, poprosim o miery do tabulky :slight_smile:
12. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tabulky vlozene a ked niekto prestane davat miery, tak ho asi po 2-3 mesiacoch vymenim za nove snaziace sa :slight_smile:
12. jún 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 Hmmm ja vždy presne viem na čo mám chuť. Len potom zistím, že to nebolo ono. Ta nešcesce.
@ivanulienka81 Koľkooooooo?????!!!!!!!! Ja som v 5 meciaci a už teraz mám 12 plus. A lekár mi povedal, že je to OK. S prepáčením - hov.. o tom vie. Však!
13. jún 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nevymazavaj ma....... uz budem dobra :slight_smile: Bez vas svoj ciel nedosiahnem......
Moj pocitac bol tyzden bez internetu (chudatko moje) :frowning2: Zistila som, ze bez netu som ako bez jednej ruky :pensive: Moje miery sa bohuzial nijako nepohli :frowning2: , ale to je preto, ze som bola chora a trosku sa mi narusilo stravovanie (cely den mi bolo zle a vecer som bola hladna ako vlk :angry: :angry: ). Takze, cisla "pravdy" vaha 76, prsia 96, brucho 86, boky 107, stehno 62.
A moja najvacsia drzost: s takymito mierami som sa rozhodla, ze na dovolenku si kupim dvojdielne plavky :sunglasses: :sunglasses: Takze, ak niekto v chorvatsku uvidi velrybu na plazi, som to ja :grinning: :grinning:
13. jún 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 :grinning: :grinning: :grinning: tak ti este dame sancu :grinning: :grinning: :grinning: velrybka neboj sa a kasli sa na ostatnych a hlavne si oddychni :slight_smile:
13. jún 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paserona nic si z toho nerob... kazdy organizmus je iny. Su zeny, ktore priberaju aj z vody cez tehu. Ja som mala zase problem priberat cez tehu. V 17tt som bola stale -2kg a az kolo 20tt som to vyrovnala na prirastok na vahe 0kg.

a teda k veci... chcela som si pustit to hladane cd s aerobikom, nefunguje :angry: musim zaobstarat ine :rolling_eyes:
dnes prehresok... teraz vecer som zbodla kastanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@andul18 ja pojdem tiez do plaviek, kto chce nech sa kuka, co uz.... len muz uz do mna vrta, ze ako som pribrala :sweat_smile:
13. jún 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 Ahoj!!! Ja to teda vážne obdivujem, že si kúpiš dvojdieky. Ja som sa nekúpala na verejnosti - kúpaliská, pláže a tak 8 rokov po prvom dieťatku. A vždy som hľadela na tie ženy, ktoré mali o pár kg viac a odvahu dať si na seba pekné plavky a vpohode šantiť vo vode. Všetky boli pekné! Nič im nechýbalo, ba čo viac, tie kilá im pristali.
A ja - vyťahané tričko a tepláky. Jedného dňa som si kúpila plavky. Dvojdielne. A dodnes plačú v poličke. Možno som bola v minulom živote mníškou :slight_smile: Krásne si uži tú pláž.
14. jún 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paserona ja som doteraz nosila len jeden diel - spodok :slight_smile: Ale kedze este kojim a moj maly vzdy ked ma vidi s holymi prsiami, snazi sa prisat, tak som si musela kupit nove plavky aj s podprsenkou :sweat_smile: Ja chodim len k moru, kde ma nikto nepozna a tam su aj horsie pripady ako ja. Kedze som vzdy mala "par" kil naviac, nikdy som velmi neriesila ako vyzeram v plavkach, lebo postavu modelky by som nemala ani keby som sa vyhladovala na smrt :frowning2: :frowning2: Nehovorim, ze mi moje kila svedcia, ale patria ku mne.......
Ja chudnem len pre svoj dobry pocit, ved ked pozries do tabulky, tam kde ine zacinaju, ja chcem skoncit.........:grinning:

A na otazku celulitidy, som vzdy povedala, ze je to moja najlepsia kamaratka - sme spolu uz od trinastky a nikdy ma asi neopusti.......

Vcera som sa dobre pobavila, moj drahy ma roztuzene chytil za prdel a hovori : "toto vsetko je moje :slight_smile:" Bolo to fakt super, ked som mala pocit, ze ma rad kazdy moj gram /aj ked je navyse/ :dizzy_face: :dizzy_face:
Ked som sa ho minule pytala, ci mu nevadi, ze mam ovisnute brucho, tak mi povedal, ze nie, pretoze som "obetovala telo" pre nase dieta....... A preto ho mam rada /ale obcas mi lezie na nervy/ :grinning: :grinning:
14. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andul18 odkial z BA si?
14. jún 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andul18 tak to bolo od muzika super milene :slight_smile:
15. jún 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 ano som z BA. Preco?
15. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok