Chudnutie pomocou Nature house

mirusa30
23. sep 2012

ahojte, rada by som vediet ci niektora mate skusenosti s chudnutim pomocou nature house....ja som len zacala minuly tyzden tak uvidim....dakujem za odpovede

mirmaj
19. máj 2016

@veronkaj ahoj kavou to urcite nebude lebo kava praveze odvodnuje, kavu pijem aj ja min.2 a velmi casto 3 ako aj ty.
@miroslava73 super vysledok 😉 ja chodim od 13.1 a mam dolu do dnesneho dna 19,7 kg v NH a uz predtym som nejake 2kg dala dolu sama 😉 takze tiez som s naturhousom velmi spokojna a odporucam ho vsetkym kto zvazuje jeho navstevu. Mna to az tolko vela nestoji, neviem co vsetko si kupujete ale ja casto platim aj do 15 eur a to sa mi az tak vela nezda. Ja mam pocit ze touto zmenou jedalnicka este aj usetrim 😀

veronkaj
20. máj 2016

@miroslava73 ja chodím so psom alebo sama na dlhé rýchle prechádzky ked mám čas no niekedy nevyjde ani raz za týždenň a niekedy aj 2x

veronkaj
20. máj 2016

@mirmaj ja platím od 15-35 za týždeň ale ono to závisí aj od metabolizmu a zdravia celkovo a j to že ja som rok pred tým pekne schudla a zase pribrala a veľa som zo stravy a návykov používala takže pre mňa to až taká zmena nebola a tým to ide horšie dolu a aj vekom

miroslava73
20. máj 2016

@mirmaj nekupujem si nic extra,len vlakninu,suchare alebo susienky na ranajky,ale drahe su vyrobky ktore mi dava dietologicka na odvodnenie a na tuky to sa mi zda dost

tincek12
22. máj 2016

Aj moja mamina chudne podla toho a od oktobra ma dole 24kg 🙂 takže super 🙂)

vlasocnica
13. sep 2016

Ja som tam bola dnes po druhy krat a myslim si,ze je to podvod.Mam,bohuzial ,99 kg a mala som ich aj pred prvou nabstevou,lebo som sa 2 dni pred tym vazila.No poradkyna mi povedala,ze mam 102 kg.Nepovedala som nic,myslela som,ze moja vaha ukazuje zle.Tiez som si kupila tie vyrobky,platila som 34,50 €.O tyzden potom som prisla opat,a poradkyna mi vravi,ze mam 99 kg.Vychvalila ma,ze super,3 kg dolu. A dalsie vyrobky,hodnota 20,80 €.No ked som bola na nultej navsteve,povefali mi,ze to bude mesacne stat asi 70 €,no uz teraz je to okolo 55 €.Nato som sa doma odvazila a mala som opat 99 kg.Takze som nic neschudla,dietu som 100 % dodrziavala.Zienky,nedajte da oklamat.

lujla
28. sep 2016

@vlasocnica
Pokial si naozaj dodržiavala diétu, tak si schudnúť určite niečo musela. Váha je klamlivé číslo. Záleží aj od toho, či si cvičila. Ak áno, na váhe moze byť vyššie číslo, kvoli zvacsaniu svalovej hmoty. Rovnako nepoznám tvoj zdravotný stav - aj ten moze ovplyvniť intenzitu chudnutia. To je prirodzené. Samozrejme záleží od metabolizmu. Pokial si nebola zvyknutá jesť pravidelne urcite množstva tak si prirodzene telo robi zo začiatku zásoby (ak bol tvoj metabolizmus dlhodobo spomaleny). Chudnutie chce trpezlivosť 🙂 netreba to zatracovať ;) výsledky prídu, možno u teba neskor ako u iných, ale prídu 🙂 hlavu hore

ssllaavvkkaa
29. sep 2016

@lujla ahoj, mas osobnu skusenost s tymto chudnutim?

lujla
29. sep 2016

@ssllaavvkkaa áno 🙂 naučí ťa to predovšetkým zdravo sa stravovať. Nejde tak úplne o diétu, ale o zmenu životného štýlu.