Chudnutie pri zamestnaní

veronika6478
21. apr 2015

Za posledný rok som vela pribrala . S priatelom chceme mať dieťa no nedarí sa nám. Chcela by som schudnúť no pracujem krátky dlhý týždeň 14 hodinové smeny. Aká dieta by bola naj ? ikde na nete som nenašla takú. Za každu radu moc ďakujem

kittyjuliette
21. apr 2015

Ja by som to dietou neriesila.Skus len trochu zmenit stravovanie,urcite je to zdravsie a hlavne trvalejsie ako nejaka nezmyselna dieta.Ja som dost cvicila a popri cviceni som mala samozrejme aj upravenu stravu a pracovnu dobu mame rovnaku☺zaklad je pravidelnost-5x za den a ideal je chystat si jedlo do prace den vopred.Biele pecivo vymen za celozrnne,uplne zabudni na udeniny a zbytocne sladkosti.Sacharidy-pecivo,ovocie a pod len doobeda,poobede viac zeleniny,kombinovat s bielkovinami,vela chudeho maska,ryby a kludne sa napapaj aj vecer.vela pit,cista voda,nesladene caje...

lucianakoniku
21. apr 2015

@veronika6478 diety neries, ani jedna neriesi ubytok vahy natrvalo a bez jojo efektu. pomoze ti uprava stravy (hlavne NEHLADOVAT, jest zdravo, pravidelne, vyradit cukor, nepit sladene napoje, obmedzit sacharidy - pecivo, ryzu, cestoviny, zemiaky resp. jest ich na principe delenej stravy, jest vela zeleniny, miesto sladkosti ovocie, sledovat glykemicky index potravin a vyhybat sa tym ktore ho maju vysoky...)

a popri uprave stravy sa treba venovat pohybu - skus intervalovy trening, to je vyborny spalovac na prebytocne kila. na principe intervaloveho treningu funguje cvicenie od jillian michaels, pozri napr. program 30 day shred, ten je skvely aj na spevnenie postavy. pripadne aerobna aktivita ktora ta bavi - korcule, beh, bicykel a pod. - ak sa jej budes venovat 3x tyzdenne po 45 min., vysledok by mal byt vidiet

no a hlavne treba trpezlivost, vytrvalost a pevnu volu, kym sa telo nastartuje a vaha sa zacne hybat smerom dolu, moze to trvat niekolko dni/tyzdnov, takze sa nevzdavaj ked sa ti bude zo zaciatku zdat ze vysledky su velmi pomale alebo ziadne.