Chudnutie s LR

deinaja
23. mar 2013

Chcela by som vedieť či má niekto z Vás skúsenosti s chradnutím s produktami LR. Poznám ľudí ktorí si to velmi pochvaľujú, ale je to finančne dosť náročné...

acer11
23. mar 2013

ano,chradne pritom peňaženka 😀

sissy27
23. mar 2013

@deinaja to, čo zvládnu tieto "zázraky", zvládneš aj sama bez nich 😉 základná matematika - výdaj energie musí byť vyšší ako príjem, to je celé...
btw. takýchto zázrakov je na trhu asi nekonečno, myslíš, že keby to bolo také ľahké, tak je obezita jedným z top zdravotných problémov ľudstva? 😉

jjjulia
27. mar 2013

@deinaja ja som zaregistrovana s lr a urcite by som nikomu nepredala tieto vyrobky s tym, ze ich staci uzivat a schudnes...bez zmeny stravovania to urcite nepojde...a tak sme aj boli skoleni, ze treba cloveku vysvetlit ze je potrebne a nutne zmenit stravovanie celkovo s tym,ze ci uz tie polievky alebo napoje papas,pijes, tak Ti mozu nahradit jedno jedlo (popripade aj viac jedal denne, zalezi len na Tebe, kolko chces zainvestovat a kolko chces schudnut), to znamena,ze Ti dodaju ziviny, ktore potrebujes,aby telo nestradalo,ale zaroven prijimas ovlea menej kalorii ako s klasickym jedlom...no neviem ci som sa vyjadrila dost jasne,ale clovek, ktory Ti to ponuka, by Ti to mal aj vysvetlit... je k tomu obsirnejsi program, treba to detailnejsie prebrat,aby sa dostavili co najlepsie vysledky... 😉

himmerova27
7. okt 2016

Dobrý deň, ja som schudla ale určite nie len vďaka tomu caju z LR . NEmala som chuť na sladké a nemala som veľkú chuť na jedlo.

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabinalozekova
19. okt 2020

@deinaja Ahojte,
ak je tu niekto z okolia Prievidze a má záujem o výrobky LR alebo si chce privyrobiť, prosím kontaktuj ma na fb - Sabína Ložeková alebo mi zavolaj na 0903509865.
Samozrejme ak nie si z okolia PD, môžeš ma taktiež kontaktovať. Rada ti poradím a všetko vysvetlím! 🙂