Chudnutie s mliečnou diétou

janka585
29. sep 2014

Chcem motivovať a pozvať do chudnutia ženičky, ktoré majú problém s nadváhou alebo pár kilami navyše.
Ja som rodila v júni 2013. V auguste som mala 74kg. S mliečnou diétou som za 2 týždne schudla na 69kg.
Už je to vyše roka a dnes mám 64kg bez akejkoľvek diéty. Mala som dokonca 60kg, preto si chcem dať teraz udržiavačku
a schudnúť nejaké tie 4 kilá.
Kto sa ku mne pridá??? Od zajtra začínam. 🙂 Držte palce.
A ešte chcem podotknúť, že pred tehotenstvom som mala 73kíl. Výšku mám 172cm.

lubina121
9. okt 2014

@janka585
ako sa darí? ktorý deň už držíte?
tiež som už s tým začala , dnes začínam 4 deň, cez deň v pohode zvládam, len ešte sem-tam ma niečo večer zláka - blbý predošlý zvyk...., ale brucho sa mi už zmenšilo, cítim sa lepšie, sama som zvedavá koľko to bude mať výsledný efekt. Ale základom u toho je, že ma to nakoplo trošku pravidelnejšie jesť, lebo bežne u mňa sa stávalo, že raňajky boli, obed niekedy popoludní a keď som prišla domov z práce tak samé blbosti.
Baby, ktoré ste do toho šli, držme si palce!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka585
autor
10. okt 2014

Tak ja zajtra posledný deň a mám 61kg, takže 3kg dole. Som spokojná na to, že som dosť porušovala... ale hlavne kvôli tomu, že často dojedám po synovi a neviem sa toho akosi zbaviť :(

sylvasik
11. okt 2014

ja sa veru snažím, prehrešky len minimálne a išlo zo 76 na 72,7 zatiaľ, zajtra 11 deň, tak hádam niečo ešte zlezie 🙂 ale som prekvapená že sa netrhám po sladkom 🙂 ako bolo zvykom...

janka585
autor
13. okt 2014

Tak super, teším sa!!

janka585
autor
13. okt 2014

@sylvasik Ale je dobré, že sa ti aspoň trošku zmení metabolizmus a lepšie ti bude spalovať. Ved ja som mala rok aj niečo dozadu 74kíl a teraz mám 61kg. A to som ju len 2x držala. Ked rátam aj teraz. Aj ked priberiem, tak určite nie 5-6kíl. Takže späť to nebudem mať určite už nikdy.

sylvasik
14. okt 2014

@janka585 no ako si ma potešila 🙂 aj ja by som chcela mať v blízkej buducnosti tých 65 kíl, menej ani nie. Tak hádam to už zvládnem... a snáď ten zrýchlený metabolizmus bude platiť aj na mňa 🙂

remr
15. okt 2014

ahojte ja som dnes zacala tak dufam ze vydrzim 🙂

janka585
autor
16. okt 2014

@sylvasik Uvidíš sama, o také 2-3mesiace či to nepriberieš späť a ako ti bude chutiť jesť atd...
potom si ju môžme dať znova...ako takú udržiavačku...ja už nechcem ísť nad 65kg. Vtedy to už cítim všade a som z toho nervozna 🙂

janka585
autor
16. okt 2014

@remr Neboj, vydržíš... mysli nato, že sme to aj my vydržali a tu sme!! Držím palce a hlavne prvé 2-3dni sú najhoršie, potom to už bude lepšie! 🙂