Chudnutie s Vitadu

laura1994
27. aug 2016

Ahojte baby. Zakladám túto skupinu pre všetky ženy,ktoré chudnú alebo začínajú chudnúť s Vitadu

ulicanka
15. okt 2021

@eviata myslím, že to zvládneš. Mne tam pomohli, podporili, poradili. Keď máš niečo co ta trápi, tak im to povedz. Je to podľa mňa jednoduchšie. Aj keď máš chute na sladké, slané, lepšie ti poradia, čo jesť.

eviata
25. jan 2022

Takže po troch mesiacoch chudnutia s Vitadu mám dole 7 kg tukov. Na chvíľu som túto dietu prerušila, lebo boli Vianoce a teda som sa pri plnej miske zákuskov neurdržala a dala si sem - tam niečoho nezdravého viac ako bolo treba. Nepribrala som však, ale chudnutie sa mi akoby zastavilo. Potrebovala som urobiť reštart - teda zase minimálne týždeň ísť na 1. fázu - ale odložila som to o mesiac. Začnem znova od februára. Dovtedy sa ale stravujem síce bez jedal Vitadu, ale zdravo - sledujem pomer tukov, bielkovín a cukrov v každom recepte, ktorý si pripravujem 🙂 A váha zostáva rovnaká zatiaľ - takže fakt mám veľkú radosť, že ani pri prechode na "normálnu" stravu nejde váha hore. Samozrejme, už sa nemienim vrátiť k pôvodnym stravovacím návykom, že som celý deň nejedla a potom doma som zjedla všetko čo nezjedlo mňa, bez ladu a skladu 🙂

anka7
12. sep 2022

Ahojte, je tu ešte niekto kto chudne, schudol alebo sa chystá chudnúť s Vitadu? Ako sa vám darí?

uzol1209
24. nov 2022

@anka7 ahoj. Tak ja držím práve 3 týždeň s vitadu. Po 2 týždňoch - 4kg tuku a ideme ďalej. Už vidím výsledky pomaly sa scvrkavam, len treba dodržiavať všetko a nezhresit. Uvidíme ako ďalej. Zatiaľ mi všetko chuti som,som.na 2 jedál mojich denne a 4 od vitatu. Teším sa ako to pôjde.... Dalej

christin3
24. nov 2022

Ja som s tym schudla po porode zo 65kg na 51kg. Ale ako to slo pri diete dole tak to slo aj po diete hore. Telo je podla mna v takom deficite ze potom ulozi kazdu kaloriu. Pri tej diete nemozete ani paradajku ani papriku. Dookola kuracie prsia, vajecne bielky, salat. Sice ak to vydrzite budete nadsene ako clovek chudne ale po skonceni diety to take ruzove nebude .

ulicanka
24. nov 2022

@christin3 ahoj, a vysvetlili ti ako jest v bežnom stravovani? Mne to vysvetlili a doprajem si,ale viem co a kedy. Hlavne som zmenila životný štýl za zdravší. Nejem ako predtým hocikedy a hocičo.

christin3
25. nov 2022

samozrejme ze vysvetlili ja akoze zijem aj zdravo cvicim uz roky 4x tyzdenne vo fitku po 2 hodiny. Ale dietovat cely zivot je neudrzatelne. A ta dieta je nezdrava. Ano schudla som s nou na nejaku dobu, ale ked ma telo nastavene 600kalorii na den co je len na fungovanie bazalneho metabolizmu. . .To nehovorim o tom, ze moje myslenie pri takom kalorikom deficite bez sacharidov bolo na bode mrazu. Ak mate pracu kde potrebujete mysliet tak to bude tazke 🙂

ulicanka
25. nov 2022

@christin3 nejdem sa hádať, každý pozná svoje telo a silu. Ja som taky problém nemala. Vitadu som brala a beriem ako pomoc pri redukcii, ako krátka etapa v živote človeka, keď nevie ako ďalej. Zvyšok uz je na nás