Chudnutie so smoothies

gabinka279
10. apr 2015

Dievčatá hľadám nejaký miernejší detox. Kedže mám nový mixérik a odšťavovač myslím že by som do toho mohla zapojiť aj to. Raňajky smoothies alebo koktejl obed zeleninka a bielkoviny a večera tiež koktejl alebo polievočka bez tuku. Na nejaké dva týždne. Myslíte že by mohlo ísť niečo aj dolu? Stravujem sa zdravo aj chudnem pomaličky ale takéto ,,jarné ,, naštartovanie by mi padlo vhod plus nejaké to kilečko dolu 🙂 Na taký detox piť len čisté šťavy si netrúfam 🙂 Máte nejaké skúsenosti? Dakujem za každú radu.

janaff
14. apr 2015

@anelka5 10 pojde myslim rychlo, so zeleninou urcite. drzim palce.

janaff
14. apr 2015

@zitaje tie listy redkovky som skusala aj ja, ale bolo to zvlastne horke, kolko tam toho davas ty?

bandura
14. apr 2015

@anelka5 tak sme dve to oblecenie mam aj ja kopec ale tohot roku si ho zas vytiahnem predpokladam ze tak na jesen ale dovtedy musim mat pusu 🤐 zatvorenu 😀

janaff
14. apr 2015

@bandura a co take este jes okrem smooties?

bandura
14. apr 2015

@janaff kava smliekom na prvom mieste bez toho neviem fungovat, polievky kremove, acidko, kyslu kapustu, milujem semiacka ci uz lanove alebo sezamove, ak ma chytne mlsna tak susene slivky alebo hrozienka, orechy vlašske trocha, cesnakovu polievku, sosovicovu a tak

anelka5
14. apr 2015

@janaff tak trošku ultimátum od muža mám aj ja, ale viac menej mu to beriem, že mi vytkol moju postavu.. Asi som potrebovala počuť aj nahlas od niekoho, že to nie to čo bývalo.. Ty čo? Koľko treba dať dole tebe? A aké ultimátum si dostala ak to teda môžeš zverejniť 😉?!?

anelka5
14. apr 2015

@bandura no ved to že až na jeseň.. Ale v lete keď človek toho nosí najmenej na sebe je vidieť tie kilecka 😀

bandura
14. apr 2015

@anelka5 niejak to prrezijeme ja sa spolieham nato ze u mna zmenu zaznamenam tak o mesiac takze sa tesim brusko splasne a ked mam ploche brucho tak sa citim nadsene...vies co bude na jesen? budeme ako prutiky 😀

anelka5
14. apr 2015

@bandura
@janaff ja zvyknem na raňajky keď nemám smoothie jedavat kašu s acidkom. Kaša sa volá dobrá kaša a je bez cukru s pohankovymi vločkami a rôznymi druhmi semienok. Alebo cottage s uhorkou, poprípade klasické varené jedlo ale bez príloh, no a obmedzujem pečivo. Radšej si dám kaleráb, ten sa dá jesť ozaj skoro zo všetkým. Včera som večerala kaleráb so syrom tvrdým. A potom neskôr som si dala jogurt.

bandura
14. apr 2015

@anelka5 a kolko potrebujes zhodit?

anelka5
14. apr 2015

@bandura aj mne najprv splasne brucho 😀.. Ale radšej keby mi zo zadku ubudlo najskôr.. A cvičís? Ja som sa rozhodla začať behať, teóriu som si naštudovala už len sa dokopat k tomu. :-/

anelka5
14. apr 2015

@bandura písala som vyššie cca.10 kg. Ty?

bandura
14. apr 2015

@anelka5 ja najprv 10 a potom dalsich 10kg 😨 idem cvicit pa

anelka5
14. apr 2015

Ok tak nech ti to spaľuje 😉
@bandura

bandura
14. apr 2015

@anelka5 uz mam po cviceni vydrzala som 1hodku pri extrémnych premenách na doma s chrisom pawelom som spokojna spotene, odcvicene jupi 😀

zitaje
14. apr 2015

@bandura no, ja vazim nezverejnitelne vela 😅 pokojne by zo mnaa mohlo ubudnut aj 30kg a furt by som nebola nejaka vychrtlinka.
Takze zajtra zacinam rano ovocne smoothie, na veceru acidko-uhorka-bylinky, a na obed nejaka bielkovina so zeleninou. Uz fakt musim...

bandura
15. apr 2015

@zitaje to nevadi kolko vazis jednoducho sa to stalo, dolezite je ze si sa otriasla a pridala si sa k nam... 😉

lubka1983
15. apr 2015

Ahojte...neviem ale chcem Vam napisat...ja som od konca novembra do dnes schudla 19kg...chcem len povedat ,ze drasticku dietu nedrzte napr.ze nebudete papat ja napr.by som nevydrzala len na ranajky smooty vyssie som pisala ze mam nutribullet z delimana...upravila som stravu..ked som trocha schudla zacala som cvicit .pohyb.bicykel.beh.rychla chodza.doma steper ked je skaredo.bolo to tazke lebo som chudla z vahy 95kg po( potratoch).teraz mam 76kg.jem 3krat za den.zo zaciatku aj medzi tym..ryby.kuracie maso.ziadne pecivo.jem kneckbroty.a spaldove chlebicky.ziadne zemiaky vylucit skroby.aj ryzu.ale zo zaciatku som ratala calorie..zena nesmue klesnut pod dennu davku 1200kcal.

bandura
15. apr 2015

@lubka1983 to si kazdy mesiac schudla priblizne 5kil... 😉 gratulujem ja viem ze neno problem schudnut len si to potom aj udrzat aspon u mna

lubka1983
15. apr 2015

@bandura ano tak nejak to sedi ze islo kazdy tyzden 1kg

janaff
15. apr 2015

@anelka5 35 KG, teraz mam 90, vraj ma uz nikam nevezme ani do obchodu. no proste on ma 55 pri 180 cm a ja som mala tiez 55 pri 168, ale mam tu smolu. ze mam taky metabolizmus po 2 detoch a k tomu sa pridali nejake coko antistres chvilky ... akoze schudla som uz 1 kg terz za tyzden ale kojim tak sa bojim ist do toho naplno. a ty kolko vazis, kolko potrebujes schudnut?

bandura
15. apr 2015

@janaff 55kg na 180cm vysku dobre som pochopila?

janaff
15. apr 2015

@bandura ano

anelka5
15. apr 2015

@janaff prosím ťa napíš ako si spokojná s tým tvojim smoothie shakerom. Dík

anelka5
15. apr 2015

@bandura super hodina cvičenia je perfektná, ja by som už dnes chcela ísť behať. A toho Chrisa máš dvd, či si odniekiaľ stiahla? �

bandura
15. apr 2015

@anelka5 chodi to kazdy vecer o 18.30 na doma ...milujem tu relaciu

anelka5
15. apr 2015

Babyyy ja som dnes totálne nedisciplinovaná ☹ ☹ Na raňajky croasant a jogurt, obed ešte v pohode - kurací spiz a grécky šalát a teraz som jedla zmrzlinu!! Večer sa chystám nejako športovať a potom na večeru šalát mix s lososom. Zajtra už ráno na 100% smoothie robím.

anelka5
15. apr 2015

@bandura Jaaj už som pochopila.. Ty si cvičila pri pozeraní a nie jeho cviky, tak?!?

bandura
15. apr 2015

@anelka5 🤐