Chudnutie surovou stravou

cherry1981
12. dec 2012

Ahojte, baby zaujimalo by ma, ci niektorá z vás skusila schudnut takou dietou, že jedla iba surovu stravu, vela som o tom citala, ake je to zdrave. 😅

briketa
12. dec 2012

@cherry1981 je to super, ale priprav sa na financne velmi narocne stravovanie. dzusovsnie cerstvych surovin vo velkych mnozstvach, sushi kvalita ryb ( uplne cerstve), cerstve klicky, ovocie a zelenina ktore nie su prave v sezone a tym padom omnoho drahsie. vsetky druhy orechov a semien... atd atd makademske, brazilske, semena zo susiek. cerstve hriby, najroznejsie vnate, jedle kvety...
ale strava ako taka je senzacna

kvetka_
12. dec 2012

@cherry1981 skor ti to odporucam v sezone, nakolko dovazane ovocie a zelenina v tomto obdobi stoja za prd. je to bez vitaminov a zivin. Ma to blahodarne ucinky nielen na chudnutie ale najma na zdravie.

briketa
12. dec 2012

este k "instrumentom" k surovej strave potrbujes v kuchyni blender, dzuser, dehydrator, mandolinu a spiralovu supacku

cherry1981
autor
12. dec 2012

@briketa Ty sa stravujes alebo si sa stravovala touto stravou? Ja mam doma aj knihu kde je pekne vsetko rozpisane. Je mi jasne ze to bude financne narocne 😅

leamato
12. dec 2012

baby, myslíte že by to bola vhodná forma stravovania aj pri kojení?

lenkahruskova
12. dec 2012

Drzala som ju par mesiacov, funguje vyborne, aj ked pre mna to nebolo lahke...😉. Zo zdravotneho hladiska je to super vec, schudne sa len na vahu, ktora je telu prirodzena, ak niekto trpi podvyzivou, potom z nej priberie, tekze je pre telo velmi prospesna. Poznam ludi, pre ktorych je to zivotny styl a funguju na nej dlhe roky...klobuk dole...😉. Myslim, ze je vhodna aj pri kojeni, lebo ak sa drzi spravne, dodava telu vsetko, co potrebuje. Mozno treba jest castejsie. Problem je podla mna len na zaciatku, ked je babo male a moze ho nafukovat a samozrejme orechy a dalsie alergeny...

briketa
15. dec 2012

@cherry1981 v interavaloch, stale urcite nie. je to extrem. hlavne financne dost narocny, ked clovek musi krmit celu familiu. ale je to skvela vec.

@leamato musis jest ryby aj morske zivocichy len surove. to sa pri dojceni neodporuca. ja som uz otravu mala dvakrat (morskych zivocichov nevies stopercentne nikdy odkontrolovat) a som rada, ze som vtedy nekojila.

kathrin17
24. máj 2013

@cherry1981 ahojcek prosim ta vyskusala si tu stravu?Ja sa tiez zacinam zakradat do tajomstiev tohto stravovania....musim si toho ale precitat viacej...daj vediet ako si dopadla 🙂

cherry1981
autor
24. máj 2013

@kathrin17 Ja som na tej strave vydrzala dva mesiace 😒 Bola mi stale velka zima, ale aj na FB ak si tam je skupina ludi ktory sa stravuju iba raw stravou takze tam sa tiez o tom vela dozvies. Ja planujem zase ale pomaly predtym som sa rychlo do toho pustila a to asi tiez nieje dobre

stephanie14
25. máj 2013

@cherry1981 a ako prosim ta vyzeral tvoj jedalnicek za tie dva mesiace ?

patkaza
27. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

pri kojení takú dietu určite nedodržiavajte http://akoapreco.com/je-chudnutie-pri-dojceni-bezpecne/ .. je to celkom fajn dieta, ale iab na určitý as že napríklad na týždeň alebo 3-4 dni a inač sa treba stravovať normalne pestro a aj varenú potravu a mäso