Čo vás motivuje k chudnutiu?

21. aug 2020

ahoj zienky, ja viem ze je tu viac podobnych tem ale chcem sa spytat co vas najviac motivuje k chudnutiu. Uz sa mi raz podarilo schudnut 20 kil, ale teraz daako mi to nejde prepnut v hlave. Raz zacnem, vydrzim 2 dni a koniec😅 Poradte mi co vam v tom pomaha.

katka1998dubovska
21. aug 2020

Keď sa pozriem na váhu dosť veľká motivácia alebo keď nezapnem rifle v nejakom obchode 😊

autor
21. aug 2020

@katka1998dubovska to ano ale ja sa radsej nepostavim na vahu

amelia000
21. aug 2020

Zrkadlo 😂

lauriema
21. aug 2020

Ahoj, waw a to ako sa ti podarilo schudnúť 3p kg? Mne tiež toľko treba a koľko si mala pred chudnutie? Ja mam 97

autor
21. aug 2020

@lauriema mala som v tedy 17 tak som sa rozhodla nejest, jedla som raz denne aj to len rano a potom som prisla na to ze sa to neda vydrzat, tak som zacala pridavat jedlo a cvicila som na videa potom posilka. Hormony som si pokaslala 🙂

bajka16
21. aug 2020

Ten človek po tvojom boku by ťa mal motivovať na každej ceste ktorou sa vydas 🤷🏻‍♀️ stačí podpora najbližšieho a všetko je ľahšie 😉

asia83
22. aug 2020

Oblečenie v skrini, do ktorého sa chcem zmestiť, lepší pocit štíhla než tučná, lepšia kondícia...

marienka1989
24. aug 2020

pridám sa, pretože mám rovnaký problém....takisto som pred pár rokmi schudla krásnych 30 kíl, cítila som sa úžasne....stravovanie, aj cvičenie, ktoré som mala nastavené, mi úplne vyhovovalo...ale potom prišlo zlé obdobie, nástup do práce po materskej, málo času na samú seba, cez deň nič nejesť a večer nevedieť, kedy skončiť....a šup, šup, kilečká šli hore...nenabrala som síce všetkých 30 kíl, ale tých 15 určite...tak by som chcela mať tú silu, ktorú som v sebe našla vtedy, keď som tak krásne schudla...a hlavne tú motiváciu začať....aj keď pomaly sa vo mne niečo prebúdza, keďže sa už necítim komfortne, a chcem sa pekne obliekať a páčiť sa...môj muž ma teda nemotivuje, keďže mi tvrdí, že som krásna aj s kilami navyše aj bez ❤

autor
24. aug 2020

@marienka1989 presnee, aj ja mam ten problem ze priatel mi hovori ze takto sa mu pacim , ale ja sa uz necitim takto dobre , takze som zacala pomalicky dufam ze mi to vydrzi ❤🤞

marienka1989
25. aug 2020

ja sa tiež pomaly chystám, dnes idem na nákup všetkého, čo mi treba....a už sa celkom aj teším, dúfam, že mi to vydrží....a aj tebe držím palčeky 👍👍🙂