Cvičiace pásy na brucho. Fungujú?

liluu
2. okt 2010

Ahojte, myslíte že fungujú tie pásy na brucho, ktoré elektricky stimulujú svaly na bruchu a za vás cvičia?? Máte vlastnú skúsenosť??? 😀 😀

bianca
2. okt 2010

hej 😀 dobra masaz 😀 ale inak ucinny presne jak ten saunovaci.Akurat ze ten ta aspon nepopali

mimikyky
2. okt 2010

nefungujú 😝

trixi
2. okt 2010

Nie nefunguju, osobna skusenost. 😠

lussy666
2. okt 2010

noo, ak myslis take tie, co si das okolo pasu a to sa tak trasie, tak na moje prekvapenie zevraj funguju - mama si kazdy vecer sadne na terasu, povie, ze ide sa triast a pije pri tom kavu:DDDD a par cm zevraj slo dolu....nic ine okrem toho nerobila....ale ja neviem..mozno len prestala jest klobasky🙂)))

natassa
2. okt 2010

Ahoj, ani u mna nefungoval AB TRONIC mam, a ani príjemne to nie je aspon pre mna.

bobket
2. okt 2010

Nefunguju, organizmus sa neda oklamat. Ak schudnut tak cvicenim 😉

marianca
2. okt 2010

jasan, že nefunguje. nemáš šancu schudnúť, pokiaľ niečo pre to sama neurobíš. Je to síce lákavé ľahnúť si pred telku a popritom chudnúť, ale myslím že tudy cesta nevede... 😀 Vyhodíš na to kopec peňazí, ale zázrak sa konať nebude,pokiaľ neobmedzíš jedlo a nepridáš pohyb. Ja mám napr. stacionárny bicykel a môj muž stále hovorí, že pokiaľ som chcela vešiak mala som si kúpiť nemého sluhu a nie takéto drahéééé....tož ale je to fakt.
Takže ešte raz nefungujééééééé 😝

katka1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
11. okt 2010

ja som mala aj AB tronic aj sauna pas a isli von oknom. Nefunguje. Dokonca mam aj stepper,za nie male peniaze,ale mam ho skovany v spalni tam v rohu, pretoze ked bol v obyvacke len zavadzal a sluzil nam ako vesiak a mieso na sadanie prachu🙂 NIC TAKE NEFUNGUJE a este mozno tie stacionare a ostatne ale AB tronic a sauna pas urcite nie.

benne
12. okt 2010

Kamoška čo nosí veľkosť 36 a menej tvrdí, že ked používala, cítila pevnejšie svaly na bruchu, a hned ako prestala používať (mala ho len požičaný), tak zas jej zmľandraveli 😉

hardy25
30. mar 2012

u mna fungoval uplne perfektne nenavidim cvicenie brucho a za par mesiacov mi to spravilo prekrasne kocky na bruchu len zo zaciatku si na to treba zvyknut a postupne si pridavat intenzitu

evajt
22. sep 2014

Mala som a nefungoval :(

evittam
22. sep 2014

Zase ďalší ťahač peňazí pre lenivcov 😀 😀 😀 😀

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz