Cviky na vnútorné stehná

simas21
29. júl 2013

baby som spokojna so svojopu postavou ale snazim sa ju vylepsovat zato vas prosim neviete nejake cviky na vnutornu stranu stehien a nejake cviky na formovanie bruska ale nie brusaky tie robim dakujem za kazdu radu

smutnasklamana
29. júl 2013

jejda,to i mna by zaujimalo

karin1234
29. júl 2013
https://www.youtube.com/watch?v=HQmKufuS4nE

ahoj, tu su cviky na brusne a sedacie svaly. na vnutorne stehna neviem.

briketa
29. júl 2013

@simas21 kupis si gumeny pas na cvicenie s najvacsim odporom (su odstupnovane) a toto je vysoko efektivny cvik (doma si to priviazes o nohu postele):

https://www.youtube.com/watch?v=xEwWSEpe7Og
simas21
autor
29. júl 2013

@briketa a vies nejaky aj bez gumy

briketa
29. júl 2013

@simas21 vrchne vnutorne stehno potrebuje nejaky odpor (pomocku) aby sa ten sval namahal.

simas21
autor
29. júl 2013

@briketa a da sa aj tak ze stlacat medzi nohami loptu??? tak som to skusala

briketa
29. júl 2013

@simas21 ano, jasne. zalezi kam si ju umiestnis

simas21
autor
29. júl 2013

@briketa a kam by som ju mala dat?????? lebo ja som ju stlacala medzi kolenami

mimka11111
29. júl 2013

@simas21 lahneš si na bok, spodnú nohu necháš vystretú a vrchnú nohu pokrčíš v kolene chodidlom na zem, spodnú nohu sa snažíš čo najvyššie zdvihnúť...vymeníš strany 😉

simas21
autor
29. júl 2013

@mimka11111 jeeej super vyskusam aj toto znie to dobre 🙂

mimka11111
29. júl 2013

@simas21 áno,zaručujem ti, že už po odcvičení len 10 zdvihov, budeš vnútornú stranu sthien cítiť 😀

majusjurisophi
29. júl 2013

Ja chodim behat,uz dost dlho a z vlastnej skusenosti,mozem odporucit beh...Spalis na celom tele,a krasne sa spevni telo 🙂 o nohach ani nevravim...Mne osobne pomohlo toto,plus vseliake vypady,a tiez svihadlo 🙂

simas21
autor
30. júl 2013

@mimka11111 parada tesim sa 🙂

simas21
autor
30. júl 2013

@majusjurisophi viem aky ma beh ucinok chodievam behat 🙂 a opri tom cvicim ale nejak mi tam vadi ta cast vnutornych stehien

majusjurisophi
30. júl 2013

@simas21 ...beh mi pomohol velmi,tiez sa snazim spevnovat stehna,no ide to tazko a hlavne pomaly ☹

simas21
autor
30. júl 2013

@majusjurisophi presne tak zakial som ich spevnila som sa natrapila az az a ta vnutorma strana ma trapi aj ked to nie je take zle.... co robis na spevnovanie?

majusjurisophi
30. júl 2013

Stehna idu tazko,co som citala tak je to velmi problemove miesto zien 😒 ,bohuzial aj moje,kedysi som s tym nemala problem,behala som sutazne 8 rokov,no teraz po porode sa moje telo zmenilo,sice nie velmi,ale predsa 😒 ... chodim behat kazdy druhy den tak 45 min.Pri behu do 30 min spalujes,a od 30min vyssie tvoris svalstvo..niesom ziadny kulturista,ale paci sa mi pekne pevne telo 😀 ...robim beh,svihadlo,drepy- pri tom dost citim aj nohy,vseliake vyskoky,vypony...ale aj tak to ide tazko,vsade som pekne schudla,spevnila.ale tie nohy,no je to este asi na dlhsie 😒 ...