• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

18. februára 2016 
polarka: ahoj, gratulujem k -4 kg. :dizzy_face:
Ja mam -17, prekrocila som 70, uz mam 69 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tento mesiac sa zacneme snazit o mimco.
29. okt 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
susik to je skvele!uzasne!paradne!Blahozelam...vela zabavy zmyselnosti a vasne pri tvorbe! :grinning:
u mna -5kg.Pokojny vikend vsetkym! :wink:
7. nov 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ovocie, s ktorým naozaj schudnete
Nielenže vás zásobí vitamínmi, ale ešte aj vás odbremení od nežiaducich kilečiek. O čom je reč? Predsa o zdravom ovocí, ktoré vám dopomôže k ideálnym krivkám.
Každý deň päť kúskov
Ak si s radosťou pochutnávate na ovocí, bude pre vás ovocná diéta o to ľahšia. Odborníci na výživu tvrdia, že ideálna dávka ovocia na každý deň zahŕňa až päť porcií. Pravdaže, vyslovene sa neodporúča zjesť päť kúskov naraz, inak by ste mohli priviesť telo do rozpakov, a to by sa vám odvďačilo nepríjemným nafúknutím a plynatosťou. Radšej si teda rozdeľte svoju dennú dávku na päť častí – povedzme na raňajky banán, na desiatu jablko, na obed pomaranč, na olovrant melón a na večeru zasa jabĺčko.

Vyberte si spočiatku to ovocie, ktoré máte rada a postupne pridávajte nové, dosiaľ neskúsené či dokonca odmietané druhy. Možno máte z detstva averziu k hruškám, no keďže sa v priebehu dospievania a dospelosti chute menia, možno vás naraz prekvapí svojou lahodnou šťavnatosťou. Podobné to je samozrejme aj s iným ovocím, a preto nedopusťte, aby ste boli kvôli detským rozmarom ukrátená o skvelú ovocnú chuť.

Plné vitamínov!
Ovocie je pre zdravé telo dôležitými látkami doslova nabité. Nájdete v ňom vitamíny, minerály, stopové prvky, enzýmy a vlákninu. No a keďže obsahuje aj veľa vody, telu len pomôže zvýšiť príjem tekutín. Lenže pozor! Ak budete jesť výlučne ovocie, a navyše aj dlhodobo, môžu sa vám ovocné cukry zrazu premieňať na tuky. K nižšej váhe to však nepovedie. Preto jedzte ovocie v určitých intervaloch a rozhodne ho kombinujte s inou, neovocnou diétou.

Ak nemôžete zohnať svoje obľúbené ovocie čerstvé, siahnite po mrazenom. Naopak, sušené ovocie a kompóty nie sú najvhodnejšie, práve kvôli vysokému obsahu cukru.

Tukožrútsky ananás
Určite ste už počuli, ba dokonca aj zistili, že ananás je účinný tukožrút. Je plný vody, obsahuje jej až osemdesiat percent! Navyše je obohatený o dôležité vitamíny E, C, A, B1 a B12, stopové prvky a minerály. Vďaka účinným enzýmom sa navyše spomaľuje ukladanie tukov. Práve enzýmy majú na svedomí, že vďaka ananásu naše telo lepšie trávi.

S jablkom sa naozaj chudne
Skutočne je dokázané, že ľudia, ktorí si denne doprajú dve jablká, sú štíhlejší než tí, ktorí tomuto ovociu neholdujú. Existuje však toľko druhov tohto obľúbeného ovocia, že si ľahko môže vybrať každý. Keďže sú jablká bohatým zdrojom vitamínu C, horčíka, draslíka a vápnika, a navyše neobsahujú takmer žiadny sodík a tuk, sú ideálnym ovocím pri chudnutí. Stačí si dať po obede jedno jabĺčko a uvidíte, ako vás zasýti.

Grapefruit a pomaranč
Citrusové plody zaradené do jedálnička sú výborným spôsobom, ako nielen schudnúť, ale aj detoxikovať telo. Sú plné vitamínu C, ktorý je teraz na jeseň mimoriadne vhodnou prevenciou vírusových ochorení. Nechce sa vám zdĺhavo šúpať citrusy? Pripravte si z nich výživnú šťavu. Na pohár tejto vitamínovej bomby potrebujete dva pomaranče a jeden grep. Ak do čerstvo vytlačenej šťavy primiešate aj trochu dužiny, uvidíte, že vás nielen osvieži, ale aj zasýti. A krásne voľné džínsy budú sladkou odmenou za vašu výdrž!
8. nov 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polarka-,tak gratulujem,že ti to tak super ide a som rada ,že ťa to nadšenie neopúšťa :slight_smile:
8. nov 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polarka a ty si sa odmlčala? :wink:
10. nov 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
frmol v praci na ntuuu :wink:

zatial stale -5kg (uz iba -25kg) :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:

dnes som videla uzasny nohavicovy kostym s vestickou a kravatou vel.44 za 4 500.- keby mi ho jezisko tak doniesol nech som v nom buducu jesen :grinning: :wink:
21. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chcela som schudnúť, preto som začala jesť

(skvela vec v strede stranky a dole super skladacka)

http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ako-som-schudla/
21. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi to vytlačiť blbne tlačiareň :slight_smile: :angry:
24. nov 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky potrebujem poradit :unamused: ,ako sa ma cvicit na rotacnom discku???? :angry:
14. jan 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes mat rozpazene ruky a hybes bokmi :wink:
14. jan 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa vytacat bokym?? nic ine? musi to mat nejaky system,aby to zabralo ako ma :wink:
14. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vsak to ma efekt-na pas, na boky. robis take polkruhy-na jednu a druhu stranu.
14. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
systém?
nestačí sa 5krát potočiť :wink:
14. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho treba cvicit? mna hned zacne pichat v boku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jan 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

ja som sa tocievala na tom aj hodinu, ale vtedy som ziadny efekt nevidela :sunglasses: ta rotana mi teda nepride moc efektivna :confounded:
14. jan 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postupne zvysuj, zvyknes si. kludne zacni od 5 minut al. kolko vladzes . inak, podla mna su na pas ovela lepsie sklapacky :wink:
14. jan 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v popise je napisena,ze vraj osi pa sa vyformuje :grinning: :grinning: :grinning: tak som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo....to pochybujem...aspon co som hladala skusenosti bab s rotanou po internete, nikto o zazrakoch nehovoril...mozno skus pokecat s nej. odbornikom-napr. vo fitku, co si o tom mysli...
14. jan 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ona neposiluje svaly, asi len odbúravať tuk má za úlohu čiste teoreticky laicky :grinning: a ten lepšie odbúraš aj iným a pohodlnnejším spôsobom :wink:
14. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky pohodlnejsim sposobom??? tak daj poriadny typi :wink: len nie brusaky,lebo ma pri nich bolia krize :sweat_smile:
14. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sex??? :sweat_smile:
14. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sex????? tak to asi nemyslis vazne :grinning: :grinning: :grinning: to aby som sexovala od vidim-do nevidim :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keď poprosíš drahého,ten s tým problém mať určite nebude :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak to si viem predstavit,ze by nebol proti :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi ani jeden :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2009 o 20:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matima100, šak to máš živú rotanu, no :grinning: Spojíš príjemné s užitočným :wink:
A povedz mangelovi, nech dá "väčší stupeň záťaže", nech to má lepší efekt :grinning:
14. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polarka,tak koľko máš dole? :sunglasses:
27. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Ja zase poctivo priberam :dizzy_face:
Ale mam jeden uzasny dietny recept, kt. mi strasne chutil :wink:
Cestoviny s paradajkovou omackou a syrom. Je to rychlovka, strasne chutne:slight_smile:
Sparit asi 3-4 paradajky horucou vodou, olupat, pokrajat na kocky. Na panvici oprazit na drobno pokrajany cesnak. pridat paradajky, posolit, pridat bazalku. Zvlast uvarit cestoviny, pridat omacku, posypat tvrdym syrom. Uzasne som si pochutnala. Ta omacka ma pod. chut ako ked si date taliansku bruschertu s tou paradajk. plnkou, fakt uzasne :dizzy_face:
27. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok