Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

polarka
29. aug 2008

Podarilo sa to niekomu bez poskodenia zdravia rozumnymi metodami?
Zo zdravotnych dovodov kvôli chrbtici to potrebujem zrealizovat.Prida sa ku mne niekto kto neovplyva tisicami na drahe tabletky,liposukcie a nadstandardne fitka?

Recept na tukožravú polievku:

Vytlačiť Poslať e-mailomSuroviny: 4-5 rajčín, 6 väčších cibúľ, 2 zelené papriky, 1 zväzok dužnatej zelerovej vňate, 1 hlávka bielej kapusty, 1 bujón v kocke, soľ, korenie, kari, petržlenová vňať

Postup: Očistenú zeleninu nakrájame na kocky, vložíme do hrnca s vodou, pridáme bujón, okoreníme a varíme dokiaľ zelenina celkom nezmäkne.

Diéta začína

1. deň Môžete jesť neobmedzené množstvo polievky, všetko ovocie (okrem banánov) a z tekutín čierny nesladený čaj, kávu a vodu.

2. deň Neobmedzené množstvo polievky, všetku zeleninu vrátane konzervovanej (bez prísad). Dajte prednosť čerstvej zelenine (uhorky, rajčiny, papriky, reďkovky, špenát, mrkva, zeler, čínska kapusta a pod.) Vyhnite sa fazule, hrachu a kukurici. Na večeru si doprajte väčší pečený zemiak s maslom.

3. deň Môžete jesť polievku, ovocie a zeleninu podľa ľúbosti. Nič ďalšie. Na váhe by sa mal prejaviť menší úbytok.

4. deň Opäť neobmedzené množstvo polievky, aspoň 3 banány a zbierané mlieko. Nezabudnite na tekutiny, pokúste sa vypiť čo najviac vody.

5. deň Okrem polievky môžete zjesť 20-35 dkg vareného hovädzieho mäsa a 5-6 čerstvých rajčín. Pite dostatočné množstvo vody, aby sa odbúrala kyselina močová. I napriek tomu, že Vás už všetka chuť na polievku prešla, mali by ste aspoň jednu porciu zjesť.

6. deň V tento deň jedzte zeleninu (predovšetkým tú so zelenou vňaťou) a hovädzie mäso (upravované na minútkový spôsob bez tuku) v neobmedzenom množstve rovnako ako tukožravú polievku.

7. deň Minimálne jednu porciu tukožravej polievky, ryžu natural, nesladený ovocný džús a zeleninu. Pokiaľ ste všetko dodržali, mali by ste byť ľahší o 5-7 kg.

Čo nesmiete behom diéty vôbec jesť
Všetko pečivo, alkohol, nápoje s bublinkami, smažené jedlá. Hovädzie mäso môžete v diéte nahradiť kuracím mäsom. V jednom "hovädzom" dni, môžete jesť namiesto hovädzieho mäsa varenú rybu. Diétu môžete opakovať najskôr za dva dni. Sedemdenní cyklus musíte dodržať každý krát. Pokiaľ budete jesť polievku dlhšie než sedem dní, môžete trpieť podvýživou.

https://www.youtube.com/watch?v=cJ6NkfmEqhk
susik77
29. okt 2008

polarka: ahoj, gratulujem k -4 kg. 😵
Ja mam -17, prekrocila som 70, uz mam 69 kg 😵 😵 😵 a tento mesiac sa zacneme snazit o mimco.

polarka
autor
7. nov 2008

susik to je skvele!uzasne!paradne!Blahozelam...vela zabavy zmyselnosti a vasne pri tvorbe! 😀
u mna -5kg.Pokojny vikend vsetkym! 😉

polarka
autor
8. nov 2008

Ovocie, s ktorým naozaj schudnete
Nielenže vás zásobí vitamínmi, ale ešte aj vás odbremení od nežiaducich kilečiek. O čom je reč? Predsa o zdravom ovocí, ktoré vám dopomôže k ideálnym krivkám.
Každý deň päť kúskov
Ak si s radosťou pochutnávate na ovocí, bude pre vás ovocná diéta o to ľahšia. Odborníci na výživu tvrdia, že ideálna dávka ovocia na každý deň zahŕňa až päť porcií. Pravdaže, vyslovene sa neodporúča zjesť päť kúskov naraz, inak by ste mohli priviesť telo do rozpakov, a to by sa vám odvďačilo nepríjemným nafúknutím a plynatosťou. Radšej si teda rozdeľte svoju dennú dávku na päť častí – povedzme na raňajky banán, na desiatu jablko, na obed pomaranč, na olovrant melón a na večeru zasa jabĺčko.

Vyberte si spočiatku to ovocie, ktoré máte rada a postupne pridávajte nové, dosiaľ neskúsené či dokonca odmietané druhy. Možno máte z detstva averziu k hruškám, no keďže sa v priebehu dospievania a dospelosti chute menia, možno vás naraz prekvapí svojou lahodnou šťavnatosťou. Podobné to je samozrejme aj s iným ovocím, a preto nedopusťte, aby ste boli kvôli detským rozmarom ukrátená o skvelú ovocnú chuť.

Plné vitamínov!
Ovocie je pre zdravé telo dôležitými látkami doslova nabité. Nájdete v ňom vitamíny, minerály, stopové prvky, enzýmy a vlákninu. No a keďže obsahuje aj veľa vody, telu len pomôže zvýšiť príjem tekutín. Lenže pozor! Ak budete jesť výlučne ovocie, a navyše aj dlhodobo, môžu sa vám ovocné cukry zrazu premieňať na tuky. K nižšej váhe to však nepovedie. Preto jedzte ovocie v určitých intervaloch a rozhodne ho kombinujte s inou, neovocnou diétou.

Ak nemôžete zohnať svoje obľúbené ovocie čerstvé, siahnite po mrazenom. Naopak, sušené ovocie a kompóty nie sú najvhodnejšie, práve kvôli vysokému obsahu cukru.

Tukožrútsky ananás
Určite ste už počuli, ba dokonca aj zistili, že ananás je účinný tukožrút. Je plný vody, obsahuje jej až osemdesiat percent! Navyše je obohatený o dôležité vitamíny E, C, A, B1 a B12, stopové prvky a minerály. Vďaka účinným enzýmom sa navyše spomaľuje ukladanie tukov. Práve enzýmy majú na svedomí, že vďaka ananásu naše telo lepšie trávi.

S jablkom sa naozaj chudne
Skutočne je dokázané, že ľudia, ktorí si denne doprajú dve jablká, sú štíhlejší než tí, ktorí tomuto ovociu neholdujú. Existuje však toľko druhov tohto obľúbeného ovocia, že si ľahko môže vybrať každý. Keďže sú jablká bohatým zdrojom vitamínu C, horčíka, draslíka a vápnika, a navyše neobsahujú takmer žiadny sodík a tuk, sú ideálnym ovocím pri chudnutí. Stačí si dať po obede jedno jabĺčko a uvidíte, ako vás zasýti.

Grapefruit a pomaranč
Citrusové plody zaradené do jedálnička sú výborným spôsobom, ako nielen schudnúť, ale aj detoxikovať telo. Sú plné vitamínu C, ktorý je teraz na jeseň mimoriadne vhodnou prevenciou vírusových ochorení. Nechce sa vám zdĺhavo šúpať citrusy? Pripravte si z nich výživnú šťavu. Na pohár tejto vitamínovej bomby potrebujete dva pomaranče a jeden grep. Ak do čerstvo vytlačenej šťavy primiešate aj trochu dužiny, uvidíte, že vás nielen osvieži, ale aj zasýti. A krásne voľné džínsy budú sladkou odmenou za vašu výdrž!

aniel
8. nov 2008

polarka-,tak gratulujem,že ti to tak super ide a som rada ,že ťa to nadšenie neopúšťa 🙂

aniel
10. nov 2008

polarka a ty si sa odmlčala? 😉

polarka
autor
21. nov 2008

frmol v praci na ntuuu 😉

zatial stale -5kg (uz iba -25kg) 😀 😅 😵 🙂 😉

dnes som videla uzasny nohavicovy kostym s vestickou a kravatou vel.44 za 4 500.- keby mi ho jezisko tak doniesol nech som v nom buducu jesen 😀 😉

polarka
autor
21. nov 2008

Chcela som schudnúť, preto som začala jesť

(skvela vec v strede stranky a dole super skladacka)

http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ako-so...

aniel
24. nov 2008

nejde mi to vytlačiť blbne tlačiareň 🙂 😠

matima100
14. jan 2009

kocky potrebujem poradit 😒 ,ako sa ma cvicit na rotacnom discku???? 😠

susik77
14. jan 2009

mozes mat rozpazene ruky a hybes bokmi 😉

matima100
14. jan 2009

len sa vytacat bokym?? nic ine? musi to mat nejaky system,aby to zabralo ako ma 😉

susik77
14. jan 2009

no, vsak to ma efekt-na pas, na boky. robis take polkruhy-na jednu a druhu stranu.

mimikyky
14. jan 2009

systém?
nestačí sa 5krát potočiť 😉

matima100
14. jan 2009

a ako dlho treba cvicit? mna hned zacne pichat v boku 😀 😝 😀

susik77
14. jan 2009

😀

ja som sa tocievala na tom aj hodinu, ale vtedy som ziadny efekt nevidela 😎 ta rotana mi teda nepride moc efektivna 😖

susik77
14. jan 2009

postupne zvysuj, zvyknes si. kludne zacni od 5 minut al. kolko vladzes . inak, podla mna su na pas ovela lepsie sklapacky 😉

matima100
14. jan 2009

no v popise je napisena,ze vraj osi pa sa vyformuje 😀 😀 😀 tak som zvedava 😀 😀 😀

susik77
14. jan 2009

nooo....to pochybujem...aspon co som hladala skusenosti bab s rotanou po internete, nikto o zazrakoch nehovoril...mozno skus pokecat s nej. odbornikom-napr. vo fitku, co si o tom mysli...

mimikyky
14. jan 2009

no, ona neposiluje svaly, asi len odbúravať tuk má za úlohu čiste teoreticky laicky 😀 a ten lepšie odbúraš aj iným a pohodlnnejším spôsobom 😉

matima100
14. jan 2009

mimikyky pohodlnejsim sposobom??? tak daj poriadny typi 😉 len nie brusaky,lebo ma pri nich bolia krize 😅

zuzu13
14. jan 2009

sex??? 😅

matima100
14. jan 2009

sex????? tak to asi nemyslis vazne 😀 😀 😀 to aby som sexovala od vidim-do nevidim 😀 😀 😀

aniel
14. jan 2009

😀 😀 😀 😀 keď poprosíš drahého,ten s tým problém mať určite nebude 😀 😀 😀

matima100
14. jan 2009

😀 😀 😀 tak to si viem predstavit,ze by nebol proti 😀 😀

aniel
14. jan 2009

to asi ani jeden 😀 😀 😀

janazuza
14. jan 2009

http://lesk.cas.sk/cl/10170/152151/Magdalena-sc... skúste prečítať a uvidíte. 🙂

lekno
14. jan 2009

Matima100, šak to máš živú rotanu, no 😀 Spojíš príjemné s užitočným 😉
A povedz mangelovi, nech dá "väčší stupeň záťaže", nech to má lepší efekt 😀

aniel
27. jan 2009

polarka,tak koľko máš dole? 😎

susik77
27. jan 2009

Ahojte 🙂 Ja zase poctivo priberam 😵
Ale mam jeden uzasny dietny recept, kt. mi strasne chutil 😉
Cestoviny s paradajkovou omackou a syrom. Je to rychlovka, strasne chutne🙂
Sparit asi 3-4 paradajky horucou vodou, olupat, pokrajat na kocky. Na panvici oprazit na drobno pokrajany cesnak. pridat paradajky, posolit, pridat bazalku. Zvlast uvarit cestoviny, pridat omacku, posypat tvrdym syrom. Uzasne som si pochutnala. Ta omacka ma pod. chut ako ked si date taliansku bruschertu s tou paradajk. plnkou, fakt uzasne 😵