Diastáza, rozídenie brušných svalov a cvičenie s Jill Michaels

maaaria3
9. aug 2014

Dobrý deň, som viac ako tri roky po porode s diastázou... rozhodla som sa konečne so sebou niečo robiť aj v oblasti chudnutia, a tak som začala cvičiť podľa Jill Michaels /motivovaná i mamičkami odtiaľto/... no popri tom som trošku začala riešiť i moju diastázu a tu nastal problém... cviky na diastázu sú zamerané najma na vťahovanie brucha a podobne, no samotná Jill má v jednotlivých leveloch cvičenia, ktoré mám pocit posilujú práve tie nevhodné svaly na bruchu... podotýkam, že s nou nerobím žiadne cvičenia, ktoré sa venujú priamo bruchu a nahrádzam si ich inými... no veľa cvikov je napríklad v polohe na 4, kedy sú všetky svaly napnuté /ako pri klikoch napríklad/ a ja neviem, či to nie je pri mojej diagnóze opať problém...
Nájde sa tu nejaká mamička, ktorá ma rozídené svaly na bruchu a predsa cvičila tento typ cvičení, prípadne, vedeli by ste mi prosím poradiť, ako ste cvičili vy, keď ste chceli schudnúť a byť fit a pritom netrápiť tie nešťastné priame brušné svaly...
Veľmi pekne ďakujem, ak poradíte🙂

terezka1947
11. sep 2017

@rebeka33 ja by som chcela ist na kurz,kde poradia cviky na diastazu,uz som aj nasla...akurat vzdy bude deti ochoreju alebo ja nieco riesim...ale uz sa snad zadari tuto jesen...a budem skusat cvicit.

maximma
12. dec 2017

Ahojte zienky, nový online-kurz "život s diastázou" na Slovensku http://fyzio-terapia.sk/produkty-2/ 🙂

tatinka
30. okt 2019

Ahojte,cvicite niekto podla hore uvedeneho on line kurzu co pise maximma?dumam si ho kupit,....mate s nim niektora skusenost?upravilo vam to diastazu?

misinka20tv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikusik23
27. okt 2020

@tatinka ahoj prosím ta objednala si si ten kurz? Pomohlo?

tatinka
27. okt 2020

@kikusik23 ahoj,neobjednala,nasla som cvicenia kde som chcela nakoniec chodit ososbne,ale kym som si na to nasla cas,predbehla ma celosvetova korona