Dojčenie a cvičenie

muca1212
14. nov 2011

Ahojte maminky,
chcela by som sa Vás opýtať na Váš názor, keďže tu sú aj skúsené maminy. Mám 5 mesačnú dcérku otázka je však mierená viac menej na mna, pribrala som po pôrode asi 10 kg a som fakt tlstá rada by som začala už cvičiť a môj najoblúbenejší spôsob chudnutia je v posilovni na steperi a bežiacom páse.
Otázka je či je to vhodné keď dojčím, doteraz som s tým otáľala, lebo som z každej strany počúvala že to nie je vhodné pre mliečko.... čo si myslíte? alebo aké máte skúsenosti? ja už zachvílu neprejdem cez dvere, pomooooooooooooooc , ďakujem vopred za každý názor.

muca1212
autor
1. dec 2011

@jarkam2 ja som fakt začala a držím saaaaa, chodím 3x do týždňa a dávam 20 min orbitrek, potom 20 min na zemi, brucho boky, a potom sa zabijem na bežiacom páse, ale babyyyyyyyy ten pocit je na nezaplatenieeeeeeeeeeeeee, cítim sa ovela lepšie, a neprestane. Malinka je v pohode, žiadne zmeny 🙂 takže ďakujem za podporu, už len počkať na dietuuuuuuuuuuu

olifcek
1. dec 2011

@muca1212 ked budes cvicit efektivne, netreba dietu. Len nejest vecer a jest vlakninu.

muca1212
autor
1. dec 2011

@olifcek Myslíš že schudnem aj bez diety?

olifcek
1. dec 2011

@muca1212 tak, tak. Dolezity je pohyb a neprejedat sa

anniicka
2. dec 2011

@jarkam2 no teda to si sikulka..ja by som tolko nezabehla.ja som dneska bola na mojom trenazeri ale len par minut neviem sa dotoho dostat mam slabu kondicku po dlhej dobe ☹ a uz aj svalovicu zacinam citit..aj maly zatial papal pekne tak uvidim snad sa nic na tom nezmeni 🙂

kubuliatko
2. dec 2011

jasne ze mozes cvicit. ja som pribrala pocas tehu 20 kg a zacala som najprv s rychlou chodzou a s pilatesom hned po sestonedeli. kazdy den dlhe prechadzky a hlavne rychla chodza a teraz chodim na zumbu 2 x tyzdenne a uz mam svoju povodnu vahu. som 9 mes po porode a stale kojim. a tiez som pocuvala z kazdej strany ze nemozem sportovat lebo stratim mlieko. vobec to nie je pravda

barbishka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbishka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz