Drink na chudnutie

simik238
28. mar 2022

Ahojte máte niekto skúsenosť s tymto drinkom na chudnutie?

romi199
28. mar 2022

podľa mňa je veľmi dobrý. Aj celkom dobre zasýti človeka. Ale najlepšie chutil neutrálny len prestali ho žial predávať. Už majú len vanilku a čokoládu. Podľa mňa s ním môže človek schudnúť.

simik238
autor
28. mar 2022

@romi199 a vy ste schudla z toho drinku?

nyusika
28. mar 2022

@simik238 chudne sa z kalorickeho deficitu.
toto je blbost, ale clovek sa uci na vlastnych chybach.

tehotna40
28. mar 2022

Podľa mňa je to somarina, ale ono tieto drinky zvyknú dosť zasýtiť. Kolegyna napr namiesto olovrantu alebo desiatej pila v práci takýto drink, vynechala úplne jedno jedlo. Schudla dosť ale samozrejme chodila cvičiť a ostatnú stravu mala tiež zdravú a vyváženú.

mariaveronikag
28. mar 2022

má to význam len ak sa zároveň zmení stravovanie. Môže to nahradiť 1 jedlo, len potom aj tie ostatné jedlá musia byť upravené, bez sladkostí, menšie porcie a hlavne treba veľa piť čistú vodu pri tých práškoch. Schudla som, ale nie z toho drinku, zo zmeny jedálnička

aliaray1
28. mar 2022

@simik238 fanrasticke a zdrave su chia semienka (do jogurtov, napojov, kasi...). Chia funguje tak, ze sa v zaludku nafuknu, ochrania zaludocne steny a sposobuju pocit nasytenia.
A mas to zdrave, bez chemie a zbytocneho predrazeneho marketingu a ano, uzivala som dlhodobo a bolo to super.

mariaveronikag
28. mar 2022

@aliaray1 prosím Ťa, ako pripravuješ tie chia semienka? Neviem tomu prísť na chuť. Len tak nasypeš do jogurtu? Počkáš?

savoya
28. mar 2022

Ano aj ja som schudla po totmto drinku s prichutou vanilla

aliaray1
28. mar 2022

@mariaveronikag velmi mi to chuti v shakoch a ano, do jogurtu nasyoem a tvarim sa, ze je to mak 😂.
Ked si robim bananove mlieko, drcnem tam za 1PL, alebo mixujem cerstvy spenat+ananas+med+chia a takto to konzumujem.

hrabovo
28. mar 2022

Škoda, že všade dávajú mlieko, nie je niečo podobné bez obsahu mlieka? Ďakujem

mariaveronikag
28. mar 2022

@aliaray1 ďakujem 🙂

mariaveronikag
28. mar 2022

@hrabovo existuje toto : https://gymbeam.sk/prasok-vegan-food-saturo.htm...
Je to drahšie, ale zase väčšie balenie a je to aj vanilkové