Fotky - chudnutie a výsledky

jasmika
23. jan 2013

Ahojte maminky. Tém ohľadom chudnutia je tu už habadej.. Ale chcem založiť takú kde budeme vidieť aj konkrétne výsledky. Bolo by to potešujúce pre maminky ktoré už schudli. Tie ktoré chudnú by mali motiváciu. A tie ktoré ešte potrebujú zhodiť..tak ako ja... by mali motiváciu vydržať... Takže sem sa s fotkami... A aby som to začala tak pridávam svoje fotky. Prvá fotka je marec 2011, druhá máj 2012 a tretia august 2012. Chudnúť som začala v auguste 2011. Začala som z 75 kg, teraz mám 65-66 kg..ale ešte chcem potiahnuť na 60kg... 😀 Za tú prvú fotku sa hanbím... ale som to ja tiež... a už nikdy nechcem tak vyzerať....

kejtka87
28. jún 2019

@zdenulka919 aku vyzvu ja sa tiez pridam ak smiem😁

zdenulka919
28. jún 2019

@zuzanicenka ja s váhou 89🥺

zdenulka919
28. jún 2019

@kejtka87
Chceme schudnúť čo najviac

zdenulka919
28. jún 2019

Zhodiť kg po deťoch😂povážime sa a pomeriame sa 😀

zuzanicenka
28. jún 2019

@zdenulka919 ja by som mala 83 kg, len nejako mi pomohla appka Kalorické tabuľky a ani neviem ako a 3kg išli dolu 🙂 lepšie sa stravujem a viem čo a koľko toho môžem spapat a to som potrebovala 🙂 keď som si tam so začiatku nahodila moje bežné raňajky a zistila, že polku živín na celý deň som si minula na raňajky, tak už som vedela 🙈🙈🙈 ale cieľ 70kg je zatiaľ taký reálnejší a potom samozrejme idem ďalej 😉 baby moc sa tesiiiiim že si takto budeme pomáhať 😍👍

zdenulka919
28. jún 2019

@zuzanicenka ja tiež musím hlavne raňajkovať a nevynechavat jedla môj cieľ je 65ale keď mám teraz veľa 98 zatiaľ je cieľ 15kg

zdenulka919
28. jún 2019

@zuzanicenka ja tie kalorické tabuľky moc nechápem mám ich stiahnuté v mobile ale nechápem🙄

zuzanicenka
28. jún 2019

@zdenulka919 je tu aj skupina kde ti pomôžu to nastavit 😊 tam si hadzes všetko čo spapaš a dokonca sa tam dajú niektoré potraviny naskenovať ako v obchode :D že zoskenujes kód a vyhodí tí čo je to a koľko to má : sacharidov, tukov, bielkovín a vlákniny. Tieto parametre sa hlavne sledujú. A vždy by si mala splniť tie cieľové hodnoty ktoré ti podľa váhy výšky vyhodí ta appka 🙂 a zadavas tam aj cieľ či chces chudnúť a tak..keď tak mi napíš, dajako ti s tým pomôžem ;) nie som expert ale základné veci na fungovanie viem 😊

podgora
29. jún 2019

Tie kalorické tabuľky sú úžasná vec. Fungujem takto 50 dní. Najskôr som si vypočítala bazalky metabolizmus, vynasobila som ho koeficientom, kt. Mi podľa dennej aktivít y prislúcha a vyšlo mi akú mám prijať kalórií, aby som nepriniesla. Keďže chcem. Schudnúť musím prijať o 500 kal menej. Schudla som 7 kg

solene
29. jún 2019

Čo to je aká aplikácia? Ako sa presne volá, prosím?
Ja chcem zhodiť aspoň 8kg, max do konca roka, naj do konca októbra. Cieľ je z brucha a aby sa mi stehná o seba nešúchali 😅

podgora
29. jún 2019

Aplikácia sa volá kalorické tabuľky

lara320
30. jún 2019

Tak ja zacinam na vahe 71kg a ciel je aby zacinala cislo 5x,xx. Ciel splneny je na vahe 59,99 ale idelna vaha je 55kg
Skusala som kedysi kaloricke tabulky funguju... teraz na to nemam cas tak chcem skusit easydieta od 8.7 (nakolko ideme predtym k nasim a viete ako je to u maminy v kuchyni)

zdenulka919
1. júl 2019

@zuzanicenka ahojky kočky ako ste na tom?ja som od dnes začala na raňajky s vločkami obed kuracina zo zeleninkou a ani večeru tousty s tuniakom

solene
1. júl 2019

Ja mením len raňajky- od dnes len ovocie. Nechcem sa určite trýzniť diétami, takže obed, večera normálne ako obyčajne. Ja skôr pridám šport, zapísala som sa do fitka, aby som sa prinútila. Dnes som bola cvičiť, 30 minút intenzívka na brucho, zajtra 45 brucho-zadok-stehná a vo štvrtok buď beh alebo bicykel.

zuzanicenka
2. júl 2019

@zdenulka919 ahojte 😊 aj ja som začala s vločkami na raňajky a celkovo upravila stravu, ale hlavne ten môj nešťastný pitný režim dodržiavať mi treba :D u mňa nejaké extra cvičenie zatiaľ nehrozí som ani nie 5 mesiacov po cisárskom, ale tak prechádzky a podobne to môžem 😊 no a pomerat som sa zabudla 🙈

tinapa
2. júl 2019

@vyvka Ahoj.. No ja mám pri výške 162 cm 66kg. Kedže nemám krížne väzivo v kolenách, a nešportujem ako by som mala- posilňovať horné svalstvo nôh- začalo sa to prejavovať na kolenách- som pred op. Takže: môj cieľ je schudnúť 10kg. Čo nesmieš (aj ja a všetky tlsté, obézne, alebo pribraté baby, žienky- ako chceš nazvi)... Salámy, šunky, párky, udené- len tie "zdravšie".. Obmedz pečivo- ak, tak celozrnné.. Vynechaj bielu múku, nahraď ju špaldovou, ovsenou, celozrnnou pšeničnou.. Sladkosti, koláče, zákusky, torty- len výnimočne.. Jedz menej a častejšie- ideálne by bolo naozaj raňajky, desiata, obed, olovrant, večera..čo sa málokomu tak super podarí.. Nezobkaj vkuse niečo. Ak, tak orechy, semiačka a podobne, nesolené.. Jedz veľa šalátov, zeleniny v surovom stave, a pi veľa tekutín- samo. žiadne sladené vody- ak, tak domácim sirupom..alebo kvalitný z obchodu..
Čo som ešte chcela povedať, je, že vždy je super, keď na chudnutie nie si sama- nájdi kamošku, kt.chce tiež schudnúť ako ty- pôjde to ľahšie... A dôležité- aspoň jednodňovú očistnú kúru.. Mix stopkový zeler, jablko, uhorka rozmixovať, vypiť nalačno ráno, koľko vládzeš...ja to idem od zajtra rána piť- a dúfam, že mi to vydrží.. Okrem toho- neverila by si, ale minulý týždeň som mala nižší hormón št.žľazy- a dnes je v poriadku..to som jedla šaláty, pila dosť vody a pila som žihľavový odvar viackrát denne..na prečistenie. Samozrejme to je výsostne individuálne u každého- no som veľmi rada, že môžem na op., aby ma konečne prestalo trápiť koleno.. Držím palce, napíš ako ti to zabralo. Ja tiež.

zdenulka919
2. júl 2019

@solene super ja tiež už nechcem dietovat racej zdravo sa stravovať

zdenulka919
30. júl 2019

@solene ja som dala dole len 2ale lepšie ako nič

matkakovacova
5. aug 2019
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

@solene 😉 super! ta kto má byť

lara320
5. aug 2019

Ahojte 🙂 ako sa vam dari v dodrziavani planu?

zdenulka919
27. aug 2019

@lara320 ahojky pomaličky ale isto dala som dole 4kg

zdenulka919
27. aug 2019

@zdenulka919 snažím sa viac hýbať vynechala som pečivo a viac zeleniny

adawada
1. okt 2019
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

Neviem, či to sem patrí ale našla som takéto cvičenie s trénerom zadarmo. Je to nejaká výzva, či čo, ale cvičím podľa toho už týždeň a je to mega. Cvičenie chodí na mail:
https://akobuk.sk/vyzva-s-trenerom/

lara320
1. okt 2019

@adawada jej dakujem za tip / vyskusam 🙂

valik111
12. nov 2019

Ahoj. Som 2 mesiace po porode (cisarsky).
Ale uz potrebujem zhodit. Ide zima a ja ZIADNU zimusnu bundu nezapnem 🤐
Zacala som min.tyzden. Vyradila som sladke, pecivo(sice pecivo som nikdy nejako extra nejedla) , kontrolujem sa co jem, trosku cvicim. ALE bojim sa, ze nic mi to neda, lebo moj gynekolog mi nasadil antikoncepciu, lebo ze nesmiem teraz rok otehotniet. Nikdy som antikoncepciu neuzivala, tak neviem aky to bude mat na mna efekt. Beriem ju uz viac ako mesiac. Inak od porodu som ani kilecko neschudla, ani nepribrala a to kojim/odsavam.
Chcem sa opytat bab, kt. sa podarilo pekne zhodit a pisali tu, ze si upravili stravu... Ako upravili? Riadnou, prisnou dietou, nejake specialne recepty, ci ste si len viac davali pozor co jete?

baraska
14. dec 2019

@valik111 ahoj, už sa Ti tu nik neozval a ja prave citam tvoj príspevok.
Kolko si mala kg a výšku? A dari sa Ti chudnúť?
Ja mam 2 mesiace po cisárskom, pred tehotenstvom 170cm a 54kg. V čase pôrodu 86kg 😩 a teraz 63kg dojčím na požiadanie. Keby som si necítila jazvu, tak uz začnem cvičiť aj ked sa mi nechce.... ale aspon stravu by som mohla obmedziť...
A zimnú bundu som kupovala väčšiu. Je to hrozne, pred tehu som nosila velkost nohavíc 36 a v tehotenstve ku konci 44 a teraz 40. Uz som prestala dúfať, ze sa mi panva zúži 😔

zabka4
1. nov 2020

@jasmika prosim daj tip ako schudnut, tiez mam 75 a chcem sa dostat o min.10 kg menej.aj cviky porad ake

jasmika
autor
5. nov 2020

@zabka4 na youtube tabata.. All blanc sú to taki cinani.. Perfektne cviky, 4 minútové a vysklafas si ich koľko vladzes

lenka150190
3. feb 2023

16.1 som si povedala idem nato... moj hlavny problem brucho... 16 teho som mala rovnych 80 kg...dnes je to 20 dni co som zacala cvitit videa od eva fitnes kt sa zameriava na cvicenia v stoji na problemove partie na cele telo videi habadej...ale idem povedat 2 a pol kila za 20 dni dole.... motivuje ma to velmi...zdravo sa stravujem 2x dennw kava s mliekom a medom to nevypustim nedokazem...tak som zvedava ake budu vysledky do leta sa cchcem citit lepie🙂

lenka150190
5. feb 2023

Pridavam aj ja fotku... 77.5 kg do leta na vahe mne to je jedno ale ak sa mi podari stravou a cvicenim to brucho zhodit budem rada..cvicenie ma zacalo bavit, dava mi energiu a chcem si kupit mensie veci ako 44...
@lenka150190
@lenka150190