Fykotin tabletky na chudnutie - skúsenosti

jarmilasemankova
29. aug 2016

Ahojte máte niektorá skúsenosti z tabletkami na chudnutie Fykotin lebo sa snažím schudnúť po pôrode a chcem vedieť či naozaj zaberú alebo je to len reklamný ťah :P ..Lebo na ich stránke sú same kladne príspevky no neviem či to niesu falošné 🙂

http://www.mojalinia.sk/?gclid=CjwKEAjwuo--BRDD...

zuzica219
29. aug 2016

Ahoj neda mi nereagovat....tiez som skusala rozne super pripravky ktore zazracne pomahaju chudnut,ale zial nic nepomohlo...utratila som kopu penazi kym som si nepriznala,ze bez zmeny jedalnicka a aspon nejakeho aktivneho pohybu ci bicykel som synom alebo dlhe prechadzky alebo behanie so psom to proste nepojde.Ja odporucim radsej kupit tenisky na sport a hybat sa trosku viac ako si zvyknuta.drzim palce ☺☺

joannita
29. aug 2016

SAMOZREJME ze je to reklamny tah, ziadne tabletky na chudnutie neexistuju. Ako by mohli fungovat, ved to nedava absolutne logiku. Aj pozitivne recenzie su reklamny tah.

ellalujza
30. aug 2016

Mozu ti pomoct rychlejsie spalovat tuk... Pri cviceni..☺a 80% vahy zavisí od stravy... Urcite neschudneme len tak s tabletiek... Keby take lieky naozaj existovali ...dnes by nebol nikto obezny.. ( ja som za necely rok schudla 16 kg... Zmenila som stravu... A kazdy druhy den som cvicila... Viacmenej tancovala☺najskor to bolo 10 min... Potom 20... A ked som bola v kondicke tak som sa "vrtela"aj hodinku... Islo to pekne... Drzim palce☺

buckovak
3. sep 2016

žiadne tabletky, ktoré sú zdraviu neškodné neexistujú bohužiaľ 🙂 , toto bude zas ďalšia novinka na zúfalé baby, zuzica219 tiež písala, že skúšala kadečo, čo malo byť podobne zázračné, a nič nefungovalo.
Už sa tu objavila jedna predajkyňa fykotinu, mala nick darmord 🙂 takže možno to predsa niekto bude chváliť, len to treba brať s rezervou.
Pozerala som, že sú to rastlinné výťažky, aj sú popísané jednotlivé zložky, že sú najmä na detoxikáciu, ale aj také ktoré podporujú chuť k jedlu ako jastrabník a jalovec- no neviem ako potom schudneš, keď sa Ti ešte zvýši chuť k jedlu......a tieto menované pôsobia močopudne, takže zhodíš 3 kilá budeš sa tešiť a je to len voda. Možno nie sú zlé, keď očisťujú, ginkgo podporuje činnosť mozgu 🙂 , len si nemyslím, že schudneš z toho.

denka81
20. apr 2018

Kúpila si si ich? Ak áno, pomohli?

greta124
25. máj 2018

Ja som si ich objednala som sama zvedavá mám ich len prvý ďen potom dám vedieť 😊

jarmilasemankova
autor
25. máj 2018

Nakoniec som nekupila chudnem uplne inak a aj cvicim a uz som za mesiac schudla 5kg

gursen
26. jún 2018

@greta124 gretka pomohli toe tabletky?? dakujem 🙂

evittam
26. jún 2018

@gursen Jasneee, schudla minimalne 10kg za mesiac, jedla vsetko ako predtym, sedela na gauci a len uzivala tabletky podla letáku.😂😂😂😂

gursen
27. jún 2018

@evittam hahaha velmi som sa pobavila. pytam sa normalne, chudnem uz dlhsie-strava a cvicenie ako sa da ale kila idu pomalicky velmi, preto ma zaujima ci by nieco taketo nepomohlo. tak sa prosim zdrzte sprostych ironickych poznamok na ktore niesom zvedava. dakujem

evittam
28. jún 2018

@gursen To nie sú sprosté a ironicke poznámky ale fakty. A ked nie si zvedavá na názory iných,ktore sa ti nepacia neprispievaj do verejnych diskusii a mas po probleme. Ja si budem prispievat kde len chcem. A pripravky ake spominas neexistujú,bohuzial. A lepšia a trvalejšia je cesta, o ktorej pises.😉

gursen
28. jún 2018

@evittam otazka nebola kladena do fora aby na nu odpovedal hocikto ale konkretne pani Gretka. preto ma nezaujima co ste napisala vy, lebo takych komentaroch je tam vyssie viac nez dost.. ano je tato cesta ta najlepsia, akurat po takej dlhej dobe som ocakaval lepsie vysledky, preto ma napadla tato cesta

evittam
29. jún 2018

Ked ta to nezaujima tak nerieš.

zepa5
16. aug 2018

Su aj tabletky priamo na chudnutie len su viazane na lekarsky predpis ale chudne sa znich krasne.MYSIMBA.

miamaria1228
7. dec 2018

@zepa5 dobry vecer chcem sa opytat na tie tabletky na predpis .. vy ste ich brala ? Lekar vam ich predpisal len tak alebo ste podstupila neake vysetrenia .. dakujem za odpoved

zepa5
7. dec 2018

Mysimba je výlučne na predpis.

miamaria1228
8. dec 2018

@zepa5 ano viem len ci je aj naozaj ucinna na chudnutie . Ja som skusala vselico alenic .. uvazujem uz ist za dr s tymto ..

margaretka
9. jan 2019

@greta124 ako si dopadla,schudla?

raeiwen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja153
29. sep 2019

@jarmilasemankova ahoj, žiadne tabletky ti nepomôžu. Strava, pohyb, čas💪držím palce 😊🤗

evina1111
21. jan 2021

@greta124 aj schudla si stych tabletiek?

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz