Hľadám kamarátku na spoločné chudnutie do leta

blueberry21
1. feb 2012

Do leta potrebujem schudnut 20kg, rada by som sa s niekym podporovala , vraj to ide rychlejsie , najlepsie by bolo keby si mala taku istu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato 🙂 nech sme zas kocky 🙂

blueberry21
autor
3. feb 2012

@batu no super takze to ide aj tebe , neboj spolocnymi silami a podporovanim to zhodime...ja som mala na ranajky ryby z konzervy a tiez kavu a caj ale sladene ...a na obed budem mat asi zase to kura zo vcera a so salatom ...tak sa vidime vecer papa

blueberry21
autor
3. feb 2012

@aischa61 tak to nemas tak vela ja mat 70 kg 🙂 ale chapem , ja som na strednej vzdy mavala tak 60kg a potom ked som pribrala na 70kg fuuu tak to bol tiez sok ,no ale teraz uz aka som tlsta strasne volaco , takze ja mam velku motivaciu ...no a tebe staci aj pomalsie aj ked das dole za dva mesiace 5kg tak to bude fajn . a ako sa stravujes ? ak smiem vediet 🙂

batu
3. feb 2012

@blueberry21 no to sa musíme podporovať,nemôžeme to vzdať,to by bola aká hanba a v lete by som bola zasa ako tuleň.ale v zrkadle fakt vidím ako povedala aischa,že mám menšie brucho,sadla je sosť,ale nejako sa splaslo,fakt nie som taká zdutá.ináč vôbec nemám hlad,dnes som s malým doma,lebo niečo na neho leze,tak som ho nemohla poslať do jasiel,tak sa musím kontrolovať,lebo prístup k ladničke je 😀 ale v poho.baby,ja sa tak teším,že som Vás našla.A blueberry,ty si to vymyslela,tak ty si zakladateľka,tak ty to už vôbec nemôžeš vzdať 😀 nechystá sa niekto niekedy do blavy aj s deckami?to by sme sa mohli stretnúť a ísť na šalátový list a vodu 😀

batu
3. feb 2012

@aischa61 ahoj,to nevadí,že váha stojí,to nič neznamená,veď je len po prvom dni,nebuď z toho znechutená,váha sa rozbehne,hlavne,že ty sa cítiš prázdnejšia,to je hlavné.podľa mňa telo len začalo spracovávať info,že sa niečo deje,uvidíš zajtra.ináč je čas obeda a skoro vôbec nie som hladná,kedysi som do tohto času už toho spráskala habadej. 😀

janula_nz
3. feb 2012

@aischa61 ak chces, poslem ti knihu 90dnova dieta. je tam vsetko rozpisane ktory den sa co moze jest a su tam na kazdy den recepty.

ranajky su kazdy den rovnake, iba ovocie 2ks. je jedno ake. a potom su 4dni a kazdy den sa moze nieco ine jest. a jasne, ze vela vela vody, pijem len tu alebo bylinkove neochutene caje.

janula_nz
3. feb 2012

kde ste vsetky? 😕

batu
3. feb 2012

no predsa tu 🙂

janula_nz
3. feb 2012

@batu som si myslela, ze ste vsetky v praci, ked sa tu neukazete 😀 aj my sme chori, to asi bude tym chladnym pocasim

batu
3. feb 2012

ideme na chvílku von na poštu potom ssa ozvem!do tej doby nejesť!!!!! 😀

janula_nz
3. feb 2012

@batu ja som vynechala aj ovocie dnes, nejako som nebola hladna doobeda. ale vraj to nie je dobre. musim sa polepsit. a na obed som mala salat cibudla, rajcina a paprika, kuracie maso a vyvar z polievky. a na veceru by malo byt to iste co na obed ale polovicna porcia. trosku mam hlad teraz ale napila som sa vody a da sa to zvladnut 😀

aischa61
3. feb 2012

@janula_nz ano mozes mi poslat tu knihu budem rada🙂 ja mam teraz skor delenu stravu a pijem vela čistej vody,cvičím 2krat v posiloval,tak uvidím

aischa61
3. feb 2012

@blueberry21 ved to,ze stale som mala menej a teraz tak,ale tie tehotenstve kilecka musia dole.,...dnes v pohode aj v posilke odcvicene...neboj zvládne e to vsetky

momoyka
3. feb 2012

ahojte, keby ste sa niektora rozhodovali pre 90-dnovku, dajte vediet, rada sa pridam..mam s nou uz skusenosti... a znova potrebujem... zatial sa snazim trosku podla norbi update, ale sa mi zda, ze nie je efekt... dokonca vazim viac ako na zaciatku... chodim dvakrat do tyzdna cvicit...uvidim co bude dalej..

batu
3. feb 2012

@momoyka ahoj,norbi update je pri mojej robote a jedla som tam pravidelne,raňajky aj obedy,niekoľko mesiacov a nič,chutné to je,o tom potom ale efekt tiež nič,tiež sa mi zdalo,že som mala viac ako predtým,tak neviem.to sú len také komerčné ťahy,len sa to podľa mňa stále inak volá.ale to je individuálne 😉

janula_nz
4. feb 2012

@momoyka ahoj. ja som zacala s 90dnovou dietou pred 2tyzdnami, takze sa pridaj a mozes dat inspiracie. ja budem len rada. aj tak neviem, ci to vzdy spravne nakombinujem 😀 no vcera som mala chut na sladke, takze som porusila s jednym pernikom. ale tak oddnes ficim uz dalej 😉

macekova
4. feb 2012

Ahojte, premýšlala som dlhšie či sa zapojím či nie 😀 😀 ..... od pondelka začínam aj ja držať diétu 😝 😝 😝 ....už sa na seba neviem viac pozerať 😔 😔 😔 ..... ja začínam asi s najväčšou váhou tu z vás 😖 😖 .... nakoľko ešte kojím (plne) nebude to asi tak ľahké....ale verím, že ak sa nás bude takto viacej podporovať vydržím dlhšie 😉 😉 .... plánujem zmeniť stravu - tá diéta nie je až taká prísna - nedrží sa hladovka,ale moja mama pomocou nej kedysi schudla cca 15kg - a jednalo sa o podstatnejšie nižšiu váhu ako mám ja 😀 😀 , plánujem si zaobstarať aj eliptický trenažér pre pravidelný pohyb 🙂 🙂 🙂 ....tak vám držím palce a samozrejme aj sebe aby sme to dotiahli do cieľa, s ktorým budeme spokojné 😀 😀

aischa61
4. feb 2012

@macekova ahoj,tesime sa,ze sa pridavas a je to jedno s akou vahou,spolu to vsetky zvladneme....... 🙂

janula_nz
4. feb 2012

@aischa61 ked budem mat cas, poslem ti tu knihu 😉 este upratujem

aischa61
4. feb 2012

jasne v pohode mas cas....

janula_nz
4. feb 2012

@aischa61 som tu. posli mi tvoj mail 🙂 ja som dnes nejaka podrazdena, dala som si tri palacinky 😝 maly prehresok, to nevadi

batu
4. feb 2012

ahojte, 🙂 ja mám už o kilo menej a to mám pred menštruáciou,tak som taká happy,ja viem,že asi len voda je fuč,ale na váhe to poteší a vôbec nemám hlad. 😉

aischa61
4. feb 2012

@janula_nz email aischa61@azet.sk,ja som po posilke a váha mi ukazuje 67,6 teším sa

aischa61
4. feb 2012

batu super aj ja sa teším lebo tiež nemam hlad a váha ukazuje menej 😉

batu
4. feb 2012

@aischa61 to je super,až som z toho prekvapená,a mám aj nejakú črevnú virózu,tak mi nie je dvakrát najlepšie,tak by to tomu mohlo trochu ešte dopomôcť,aspoň rozbehnúť to.ja som mala pred 2 dňami 65,6 a teraz 64,5.vyzerá to lepšie,ale zatiaľ len tie čísla 😀

blueberry21
autor
4. feb 2012

@batu no to mas pravdu , to ja teda zlyhat ako zakladatelka tejto temy nemozem 🙂 no ako kocky ako to ide ? ja som vcera sice este okolo 6tej jedla ryzu , potom som aj bola na seba nahnevana , ale dnes uz zas pokracujem a urcite to neporusim 😀 nesmiem !!! dala som si taky ciel , ze za mesiac by som chcela dat dole 6 kg. tak dufam mi to vyjde .

blueberry21
autor
4. feb 2012

@janula_nz ahoj to nevadi,ze si zjedla palacinky pokial uz vecer nebudes nic jest tak to je ok

batu
4. feb 2012

@blueberry21 dobre,že sa takto podporujeme,ja tiež chcem mať za mesiac tak 60,taže o 5,5 kila menej,to by bolo super,snáď sa to podarí.no mohlo by sa. 😠

janula_nz
4. feb 2012

@aischa61 ja teraz vazim 65kg a to som fakt dnes tie palacinky z chuti zjedla 😝 ale ideme dalej nie? idem ti to poslat, sekundicku

janula_nz
4. feb 2012

u nas konecne sneziiiiiiiiiiiiiii...od zaciatku zimy decka cakaju na sneh, tak konecne sa dockali chudence 😵

janula_nz
4. feb 2012

ako sa dava do pasu ten komentar???