Hľadám kamarátku na spoločné chudnutie do leta

blueberry21
1. feb 2012

Do leta potrebujem schudnut 20kg, rada by som sa s niekym podporovala , vraj to ide rychlejsie , najlepsie by bolo keby si mala taku istu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato 🙂 nech sme zas kocky 🙂

batu
1. feb 2012

no,to by sme mohli teda skúsiť 😉 tiež mám pocit,že to už nemôže byť horšie ☹ ,tiež som sa pohrávala s tou predstavou do leta zo sebou niečo spraviť,a tiež by išlo plus mínus o takú váhu,mne by stačilo tak 10,aby som sa dostala na váhu pred pôrodom,malý má už 18 mesiacov a ja stále 10 kíl navyše.tak čo?ideme do toho spolu?

aischa61
1. feb 2012

ahojte,tiez sa k vam pridam,maa navyse este 10kg tehotenskych ktore by som tiez chcela zhodit,tak mozme zacat 🙂

momoyka
1. feb 2012

ahojte, mohla by som sa pridat, tiez potrebujem nieco zhodit po porodoch...lepsie povedane po kojeniach...🙂

batu
1. feb 2012

no jasné,ideme na to!!!!mňa už fakt nebaví sa stále rvať ráno do toho istého a nosiť rok a pol po pôrode tehotenské gate :O))) 😠 ja osobne nemám problém schudnúť pomerne dosť,ale potrebujem disciplínu a dozor.tak takto by to snáď mohlo ísť lepšie.Baby máme na to tak do leta asi 5 mesiacov,tak v priemere dve,tri kilá za mesiac to by mohlo ísť aj zdravo relatívne.pred pôrodom som mala 53 kíl a teraz tak asi 65,takže katastrofa,lebo ja som pomerne nízka.nejde ani o to číslo,ale o to,že sa cítim nepohodlne,ma to obmedzuje a v lete by som sa určite chcela tiež cítiť pohodlnejšie ako sa len gúlať a potiť. 😖čo tak daˇť si nejaký časový horizont,také tri mesiace a budeme sa priebežne checkovať,jedna druhú.alebo iný návrh?každopádne ja sa prispôsobím,len nech to má finálny efekt 😎

aischa61
1. feb 2012

mne je tiez jedno aky system si dame,len nech to ma efekt ako vravis...tiez ma to uz nebavi a chcem tie kilecka zhodit hlavne nech sa citim fajn

megynkakn
1. feb 2012

ja tiež 🙂 v lete sa vydám za Olinkovho ocka 🙂 tajomstvo 🙂 takže 3-5 kil by mi bodlo aby som si obliekla sexi svadobné šaty🙂

batu
2. feb 2012

Baby,mne sa ani nechce ísť do posilky keď som taká obrastená 🙂 ,až keď čo to schudnem stravou,tak potom to plánujem robiť kombináciou oboch,aj úprava stravy aj pohyb,prvých pár kíl by som mohla len tou stravou.Odo dnes plánujem nejesť nič sladké,nepiť sladené nápoje a nepridávať si nikde cukor,nejesť múčne jedlá,teda pečivo,knedle a iné veci a hlavne nejesť po 18.uvidím po týždni.môj malý mal v tehu nedostatok cukru,tak somádovať,lebo som inak odpadávala,každé tri hodky nieco sladké som si musela dať,aj keď som na to vôbec nemala chuť,i keď som skoro do posledného dňa robila a mala pohyb,pribrala som asi 25 kíl,možno aj viac.a prvý rok môj malý vôbec nespal,bol za noc hore aj 10 krát,tak aby som vedela fungovať cez deň,tak som sa dopovala kadečím možným.teraz už od roka spí lepšie,tak by som to mohla skúsiť.prvé dni budú ťažké,ale snáď sa to bude dať preklenúť a samotný úbytok na váhe bude super motivácia sama o sebe potom,nebojme sa !!!Večer napíšem ako som dopadla,ale teším sa,že mám parťáčky.takže dnes zahajujem a k 2.2.2012 mám ráno 65,6 kíl.uvidíme o pár dní.držím palce!!!!!!!!

evagy
2. feb 2012

@batu ahoj, tak to nemáš až tak moc 65 kg ja mám 70 kg, beriem lieky, z kt. chutí jesť, tiež potrebujem zhodiť min. 10 kg ale vôbec sa mi nedarí, takže rada sa pridám k vám. Len tu chuť je ťažké prekonať, najhoršie že ked prekonám a vôbec sa váha nepohne dole.

batu
2. feb 2012

no prvé dni to tak asi bude,že sa hýbať nebude,ale nemôže nás to odradiť,inak sme v háji.vieš,ja som nízka,ja mám 160 cm a pri tej výške je tá váha vysoká,sú baby čo majú 178 a rovnakú váhu,ale to je o niečom inom,hovorím smerodatný je pocit a nie váha.idem do práce,dúfam to nejako vydržím,musím sa zamestnať,na raňajky som mala banán.zatiaľ papa a večer sa vidíme 😵

blueberry21
autor
2. feb 2012

Ahojte no super ! Som rada ze ste sa mi tolke ozvaly , ste sice vsetky chudsie odomna 🙂 ale nevadi to na tom nic nemeni , ze potrebujem dozor , podporu atd...Ja zacinam s 90 kg !!! takze musim zvolit drastickejsie metody 🙂 lebo leto sa blizi a ja nie a nie zacat , kazdy den si poviem ,ze od dneska haha , ved to asi poznate. No ja by som tiez navrhovala ,ze by sme sa tu mohli chekovat ...ze proste kazda sa vzdy vecer , alebo rano ozveme ,ze wau super , vydrzala som to dnes ..vcera , isla som podla planu a dodrzala ho ...a tak postupne ,ked pojdu kilecka dolu , tak sa pochvalit , ze uz som schudla dva ...tri kg.. 🙂 Ja som tiez v auguste porodila malinku , takze je to kratky cas a kym mi nespavala, tiez som sa musela dopovat kadecim aby som vydrzala 🙂 , ale teraz uz spinka skoro celu noc , takze vyhovorky idu bokom 🙂 Ja si dam taku dietu , ze sa cez den 3 krat najem ale v malych mnozstvach do tej 17.00 na obed len nieco lahsie ,ziadne velke porcie ako som bola zvyknuta doteraz 🙂 sladkosti ziadne , no a pomedzi to si pojdem spravit 50 brusakov , nejake cviky na nohy atd... TAKZE BABY ZACINAME !!! 🙂 a kto to nedodrzi NECH SA V LETE POTI V TICH KILACH 🙂

simisi
2. feb 2012

aj ja by som sa k vam rada pridala,mala ma uz 14 mesiacov a ja stale vahu ako po porode 😝
cca 10 kg dolu by mi stacilo,zatial 😉

batu
2. feb 2012

blueberry,podľa mňa tebe to pôjde zo začiatku oveľa rýchlejšie ako nám,keď si spomínala,že začínaš pri 90,nič to,do leta bude fajn.vylučujem razantne všetko kalorické hneď takto rapídne,a postupne s odstupom času budem jednotlivo zavádzať naspäť v primeraných množstvách.takže žiadne ovocné jogurty,iba biele a aj to nie smotanové,sladkosti nič ani musli tyčinka,cornflakesy tiež nič,to je kukuričné a tým sa kŕmia husy aby boli tlstejšie 😉žiadne sladké ovocie ako hrozno a ani sladu zeleninu ako karotka,kukurica a hrášok.chlieb len tmavý aj to len ráno.syry len max 40% tuku v sušine,žiadne tavené a údené.mäso kuracie a ryby len.ryža lepšia ako zemiaky.a hlavne baby nejedzte ovocie na večeru,hlavne nie citrusy,lebo obsahujú kyslé šťavy a pomáhajú tráviť a o desiatej večere budete také hladné,že zjete celú ladničku.je niekto z bratislavy?to by sme sa mohli aj stretávať a chodiť cvičiť spolu.to by bolo super.na ladničku som si už nalepila fotku ako som kedysi vyzerala v plavkách.tak mám motiváciu.dajte vedieť čo a ako. 😉

janula_nz
2. feb 2012

pridavam sa. drzim dva tyzdne 90dnovu dietu a doteraz som schudla 5kg. a cvicim zumbu kazdy den . este 10kg a som na takej vahe aku chcem 😀

batu
2. feb 2012

za dva týždne 5 kg je super ako?????v čom spočíva tá diéta?

janula_nz
2. feb 2012

@batu mam v pc knihu 90dnova dieta, tam je vsetko rozpisane. ak chces, posli mail a ja ti ju preposlem. je to vlastne delena strava . niekde je tu uz taka tema 90dnova dieta, tam su kocky, ktore schudli ovela viac .

aischa61
2. feb 2012

super zienky,tak ideme nato....ja uz chodim 2krat do tyzdna do posilky a vcera mi zacala dieta.....zacinam s vahou 70kg....

janula_nz
2. feb 2012

@aischa61 na aku dietu si sa dala?

batu
2. feb 2012

@janula_nz jasne budem rada,môžeš poslať mboljesi@yahoo.com

ja som tiež už raz schudla aj 15 kíl skoro.všetko je to o strave a cvičení.ale strava je základ.ja som išla na tom princípe ako som písala vyššie.samozrejme iba tak okrajovo,je tam veľa detailov,začiatky boli najhoršie,potom to už ide.úbytok na váhe je hnací motor a k tomu lichôtky a komplimenty tiež pomáhajú. 🙂

janula_nz
2. feb 2012

@batu poslala som ti . pozri sa, ci ti to prislo 🙂

janula_nz
2. feb 2012

@batu najhorsie je zacat, to je pravda. ja som si dala zavazok tiez do leta ked nie doslova schudnut, tak nejako vypracovat. teraz mam 65kg, 5kg som schudla uz a chcela by som este co to dat dole. chcem sa zmestit do mojich oblubenych veci, ktore mi lezia v skrini a ktore ani len nezapnem 😀

batu
2. feb 2012

@janula_nz ďakujem,došlo,musím naštudovať.
to s tými vecami poznám,aj ja mám teraz 65,tak 10 kg dole musí ísť.nepotrebujem mať postavu ako osemnástka ale chcem sa cítit dobre a nebyť obmedzovaná ako v oblečení,tak v pohybe,presne viem o čom hovoríš.ja mám v skrini tiež kopec vecí čo tam už hodný čas ležia ľadom a rada by som ich oprášila. 😠

aischa61
2. feb 2012

@janula_nz ziadne sladke,pecivo a ani ryzu zemiaky....a ty mas aku?

batu
2. feb 2012

ahojte všetky,tak ako to dnes išlo?dalo sa vydržať?

blueberry21
autor
2. feb 2012

ahoj babu ano ja som to vydrzala , konecne idem spat s lahkym zaludkom 🙂 ako si na tom ty ? a ostatne ? ci uz spite ? ja uz pomaly idem ,aby som nahodou nieco nezjedla 😀 , tak dobru noc baby

batu
2. feb 2012

ráno som mala banán,na obed kuracie mäso so šalátom iba,potom jablko a na večeru slepačí vývar.pila som len vodu čistú z vodovodu.som prekvapená,lebo nemám nejaké žracie stavy zatiaľ 😀 dôležité je,aby sa cez deň človek zamestnal a večer radšej išiel skôr spať ako ty 😀 ,zajtra ráno sa odvážim,snáď tam bude aspoń o gram menej,aby som mala motiváciu.tak papa zajtra a dobrú nôcku 😉

blueberry21
autor
3. feb 2012

ahojte baby ,tak rano ked som sa vazila som mala o kilo menej 🙂 viem ze to je len voda ,ale super zacat sa musi...batu - tiez som mala len banan , na obed kuracinu a vecer jogurt a ja pijem aj kavu a teiz cistu vodu ako ty...takze ideme do dalsieho dna , drzte sa 😉

batu
3. feb 2012

to je super info,gratulujem,celé kilo je fuč,zmenšuje sa žalúdok zo dňa na deň a bude to len lepšie,snáď.ja som sa dnes ráno vážila a mala som o pol kila menej.ráno som si dala šunku a syr s rajčinami bez chleba a kávu bez cukru.držím palce a krásny deň.papa

aischa61
3. feb 2012

ahojtee,tak mne zatial váha stojí,ale da sa to vydržať a niesom aspon zduta 😉

00vladka00
3. feb 2012

aj ja chcem schudnut.poradte ako?

blueberry21
autor
3. feb 2012

00vladka00 a kolko mas vahu a vysku ? kolko by si asi chcela schudnut ?