Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku na spoločné chudnutie do leta

blueberry21
1. feb 2012

Do leta potrebujem schudnut 20kg, rada by som sa s niekym podporovala , vraj to ide rychlejsie , najlepsie by bolo keby si mala taku istu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato 🙂 nech sme zas kocky 🙂

batu
4. feb 2012

Baby,cítila som sa dnes pod psa,ale pred pár dňami 65,6 a teraz som zliezla z váhy a je tam 62,9.uvidíme ako sa to bude vyvýjať.ale pri chorobe každý schudne,len dúfam,že by to tak mohlo aj zostať.dobrú nôcku všetkým

batu
5. feb 2012

dobré ránko všetkým,začínam deň pozitívne.váha ukazuje 62,5.ja viem,že ráno ukazuje vždy menej,ale nemuselo by to byť o toľko viac.ešte ma bolí brucho,tak mám povinnú diétu,tak aj keď nič moc,aspoň je to dobre načasované,lebo takto jesť nič nemôžem,nechutí mi .prvé dni sú vždy najťažšie,a takto sa mi počas tej črevnej virózy behom pár dní stiahne žalúdok a potom už nebudem pociťovať také nutkanie jesť.nie že by som bola rada,že som chorá,ale snažím sa v tom nájsť nejaké pozitíva 🙂 a vy ste ako na tom?moje dnešné menu je čierny čaj a banán 😀

janula_nz
5. feb 2012

@batu dobre ranko. no teda ty si tusim nasadila nechcenu dietu ako sa hovori 😝 skoro sa vyliec, velmi dobre poznam, co je crevna chripka zac. ja som vecer po tych palacinkach nevecerala a celu noc som bola hladna ako vlciak 😀 a smadna este k tomu. ale nechcela som sa ist dole ani napit lebo asi by som vyrabovala, co by som nasla. tak som ako tak vydrzala dorana a dala ovocie podla rozpisu. normalne som hrda na seba, ze som to zvladla. zato som nevyspata lebo , ked som hladna, stale sa budim, prehadzujem, robim vsetko mozne len nespim 😀

ja mam doobede cize ranajky 2ks ovocia, to je uz davno v bruchu 😝 , na obed cestoviny so zeleninou a vecera by mala byt to iste len polovicna porcia. no uvidime. ale rano som si merala nohavice, do ktorych chcem schudnut a pred mesiacom mi 5cm chybalo vobec aby som ich zapla a dnes rano sice som v nich natrieskana este ale zapla som ich. jupiiiiiiiiiiiiiii 😵

batu
5. feb 2012

@janula_nz 🙂 zlatá,supiš,že si vydržala,som na teba hrdá 😉 ja by som rada do konca februára mala tak tých 60,to sú ešte 2,5 kg a potom do leta ešte 5 kíl minimálne,keď nie 8.dúfam,že sa mi to s vami podarí.už mám v sebe banán a čierny čaj,keď vidím okolo seba jedlo,mi je na grc 😖 držím palce cez deň,poobede si dáme vedieť.papa 🙂

janula_nz
5. feb 2012

@batu a ty si ako vysoka, ked chces este tolko dat dole? ja mam 165cm a teda mozno rubem vysoko a mozno nie ale chcela by som 55kg 😀 lenze ja ked schudnem, tak aj v tvari a to zase nechcem. ako je to s vami? ja som rano jedla jablko a banan, obed som si uz urobila. a teraz pijem kavu, co som si odrana nedopila lebo sme sa boli sankovat, ked nam napadol sniezik 😎 tusim tu piseme len my dve, kde ste kockyyyy?

aischa61
5. feb 2012

Ahojte...ja dnes tiez zatial len ovocie a na obed kuracie a k tomu varena brokolica....celkom to ide a zatial sa drzim....

aischa61
5. feb 2012

@janula_nz Dakujem za poslanie musim prestudovat,ale nieako nieje ani cas.... 🙂

janula_nz
5. feb 2012

@aischa61 je tam taky tahak, to mas vsetky zhrnute. staci ak budes vediet co s cim mozes kombinovat. ja to inak tiez neovladam vsetko. ja mam dnes brokolicu a cestoviny. mnam

ivetkab.
5. feb 2012

Ahojte, sledujem Vás tu a veľmi Vám držím palce. Ja by som tiež potrebovala po pôrodoch schudnúť takých 20 kíl a potom by sa uvidelo čo ďalej, ale asi nie som taká silná ako vy. Síce ešte kojím, ale mohla by som sa kus obmedziť. Budem Vás sledovať a ak by sa niečo u mňa zmenilo ... teda ... smerom dole, tak sa tiež pochválim. Začínam ... teraz ... 😎

batu
5. feb 2012

@janula_nz ahoj jani,ja mám 162 cm a pred pôrodom mala 53 kg,pribrala 25,možno aj viac,teraz pred pár dňami zahajovala so 65,5 a dnes mám tých spomínaných 62,5.rada by som mala svoju váhu,tých 53.pri mojej výške je každý gram vidieť,nemá sa to kde rozložiť ako keby som mala 1,75 cm.ja hlavne v tvári priberám,v zadku a v stehnách,nikdy som nemala brucho a teraz mám aj to,aj ramená,proste celá som obrastená.ja mám problémové partie zadok a stehná,tam sa mi najťažšie dáva dole.ale pravda je,že najskôr sa redukuje aj mne tvár,to je celkom v poho,aspoń nemám tri brady a líca ako syseľ 😀

batu
5. feb 2012

@ivetkab. ahoj,vitaj medzi nami,nič sa neodkladá,pekne sa k nám pridaj a žiadne vymýšľanie!!!!!!šup šup šup!!!!!veď v lete tiež chceš byť kočka,nie?a na kupku nechceš byť zahalená a sedieť pod stromom na lavičke,keď iné budú behať v tanga plavkách 😎

ivetkab.
5. feb 2012

@batu haha ... tanga plavky som už odložila hlboko do skrine. Práve som sa premerala, zapísala a tvrdo som sa rozhodla, že skusim to. Síce ... na obed som urobila zemiakový salat a rezne, ale asi tento obedík prenechám manželovi a synovi. U mňa je navjväčší prolém ten, že ja som úplne zmenila životný štýl. Pred tým, než sme mali s manželom deti, ja som trikrát do týždňa chodila cvičiť a denne sme boli buď na bicykloch alebo na korčuliach. A popri deťoch ... teda za dva a pol roka máme dve deti, takže žiadne cvičenie, žiaden bicykel a takto to teraz vyzerá... a fakt, ide leto ... o mesiac sa ideme kúpať ... ešte sa utešujem tým, že na jar vytiahneme bicykle, keďže už nie som tehu a malej kúpime sedačku na bicykel ...

batu
5. feb 2012

veď aj ja som mala úplne inú postavu pred pôrodom,ale predsa za to,že máme deti nemusíme vyzerať o nič horšieako tie,čo ich nemajú.ja viem,že toho času je menej,aj sily a energie niekedy nie je,veď to poznám podľa seba,ale treba so sebou niečo začať robiť,lebo ešte prejde rok a už si človek tak nejako zvykne ako vyzerá a potom to bude ešte ťažšie,ver mi. 🙂 aj pohodlnejší človek bude viac a možno za ten rok aj nejaké to kilo bude už zasa navyše,a to predsa nechceme,dôležité je,že tie tangá stále máš,lebo v lete ich vytiahneš,keď sa k nám pridáš. 😉 😎

aischa61
5. feb 2012

Je fajn ,ze je nas zase viacej...ja som pred porodom mala 59 a za sedem mesiacou som pribrala 18 kil,nieco som nechala v porodnici a ostatne sa drzi na mne ako kliest tak to zhadzujem v posilke ale brucho ide tazsie,ale urcite pojde..... 🙂

ivetkab.
5. feb 2012

@batu a ty si kedy rodila?

batu
5. feb 2012

29.10.2010,malý je povstalec 😀 ,takže má už rok a pol teraz vo februári,ale celý prvý rok nespal,asi tak išiel o 23 a bol hore o 5 a medzitým 10 krát hore,tak som sa dopovala aby som vedela cez deň fungovať,teraz ako tak spí,tak som povedala,že už sa nie je na čo vyhovárať.malý chcel v tehotenstve strašne moc cukru,ja som mala stavy,že som odpadávala a keď mi robili test na tehotenskú cukrovku,tak pred vypitím som mala viac cukru ako po tej otrasnej glukóze,od 6 mesiaca pravidelne každé 3 hodiny som musela sladké,ako hroznový cukor,džúsy,atď,inak ma zalial pot,začalo pískať v ušiach a už som ležala,to aj z toho sladkého som toľko pribrala,ináč bola v pohybe do konca tehu.

ivetkab.
5. feb 2012

@batu haha, tak potom si celkom dobre ešte s tými kilami naviac dopadla. Môžem Ťa potešiť. Starší malý ma 2 roky a v noci vstávame tak 4x a tomu hovoríme, že sme mali celkom dobrú noc. Ráno vstávam viac unavená než vyspatá a deti mi nie stále umožňujú sa cez deň stravovať. A presne to je dôvodom, prečo nedokážem schudnúť. O pravidelnej strave u mňa nemôže byť ani reči. Cez deň sa k jedlu poriadne nedostanem, len si stále niečo zobnem a večer keď príde domov manžel alebo keď dáme deti spať, tak sa konečne dostávam k jedlu... moje predsavzatie k našmu chudnutiu ... pravidelná strava a večerať bude už manžel sám ... 😎

batu
5. feb 2012

@ivetkab. malý má síce rok a pol,ale keď som povedala,že spáva lepšie,znamená to,že sa nebudíme 10 krát ako kým mal rok,ale tak 6 a podobne,ale v porovnaní s tým predošlým rokom to považujeme tiež za úspech a hoci sme ako zombie,tak si gratulujeme k dobrej noci ako vy,ale pravidelná strava je základ a hlavne v noci nejesť,to je fakt,s tým treba začať 😉

macekova
5. feb 2012

@ivetkab. Ahojky ...pozerám že máme skoro podobne staré detičky 😀 😀 ... u mňa je to s tým stravovaním rovnaké ako u teba .... tiež si občas nepamätám či som niečo zjedla a večer keď je konečne tichooo 🤐 🤐 🤐 tak sa najem .... nezjem toho na tony ale myslím že na schudnutie treba pravidelnosť 😉 😉 ... tak či už budú mať moje baby pre to pochopenie alebo nie .... musím si nájsť čas aj na seba ...manžel je celé božie dni v robote a som na ne sama .... budem si to ale aj tak musieť zariadiť nejako ....tiež by mi tých 20 kg bohato stačilo 😀 😀 😀

ivetkab.
5. feb 2012

@batu prvý deň za mnou a dá sa povedať úspešne ... uvidíme ... manžel sa pridal ku mne. Večer sme spolu cvičili ... 😀 Uvidim ako to budem zvládať s tým jedením, nejedením cez týždeň...

ivetkab.
5. feb 2012

@macekova jej, fakt mame deti asi s rovnakým vekovým rozdielom ... 😀 K môjmu manželovi sa tiež nevyjadrujem. Fakt, celé dni v robote... ak by som bola v praci celý deň aj ja, tak by to bolo v pohode, ale popri môjmu aktívnemu Kubkovi sa mi niekedy nedá dostať ani k nejakému jedlu a nie to ku káve. Ale aj ja si hovorím, že si budem musieť nájsť na seba viac času čo sa jedenia týka. Hlavne na obed. Lebo večer sa žalúdok ozýva. Ty si sa tiež dala na chudnutie? Môj manžel sa pridal ku mne, že aj on ide chudnuť, tak si celý deň dávame pozor čo jeme, večera bola taká ako pre žobráčikov a keď nám deti zaspali, tak smi si ešte aj pol hodiny zacvičili tae-bo. Ja som pred oboma tehu chodila cvičiť tae-bo trikrát v týždni ... až sa mi zapáčilo cvičiť doma s manželom. Ani som nevedela, že čo raz budem s mojim mužom po nociach stvárať ... 😀 😀 😀

batu
5. feb 2012

@ivetkab. no to je super aké ste vy duo O gor 😀 ,to je milé,aj môj to má v pláne,no musím mu povedať,že už zaostáva 😀 prvé dni sú najhoršie,tak držím palce,aby sa dalo vydržať aj v noci,ja som mala nájazdy 😀 na tajńáša po tme,ale môj ma stále vymákol a pridal sa 😀 v podstate aj my sme zohraní,v jedení 😀

ivetkab.
5. feb 2012

@batu no ... v jedení sme zohraní viac ako v tom cvičení. On necvičil nikdy, takže to aj tak tie jeho pohyby vyzerali. Viac som bola z neho zlostná akoby som si to cvičenie vychutnávala. teším sa na jar ked konečne oprášime bicykle a korčule ... to už aj malá kus podrasiet, tak ju dáme do sedačky a ide sa. Už len keby mohol mať môj drahý celé leto dovolneku ... 😀 A nočné "ďobkanie" poznám veľmi dobre. Hlavne ked idem malému robiť mliečko... tak kým sa ohrieva v mliečko v mikrovlnke, maminka si kráti čas chrumkaním zvyškov z večera... najlepšie nejaké čipsy a tak ... ale dnes neboli žiadne čipsy... len čajík ... 😀

batu
5. feb 2012

@ivetkab. ja som teda zvedavá na to leto čo si tu budeme písať,dúfam,že si pošleme tie fotky v tangáčoch 😎

ivetkab.
5. feb 2012

@batu haha ... tak to som aj ja zvedava, či si budeme posielať fotky, alebo budeme len v štádiu ďalšieho povzbudzovania. A ty teraz držíš dietu aj s nejakým nazvom, či len také klasické neprejedanie sa, nevečeranie, pitie vacsieho množstva tekutin a tak?

batu
5. feb 2012

moja diéta je veľmi špecifická vola sa "nežrať",má len jedno pravidlo 🙂)),ale nie,len tak striedmo,vylúčila som všetko z múky ako pečivo,chlieb a knedle,nič sladké ani nápoje a nejesť večer.tak uvidím 😕

chulieta
5. feb 2012

ahojte dievčatá , pripájam sa. ja som po pôrode pribrala strašne moc... ani nie cez tehu ale až potom a teraz chudnem. tak sa držte. ja už som dala dolu skoro 2 čísla. ale aké bolo to posledné ešte hovoriť nebudem :-P

batu
6. feb 2012

@chulieta ok ty tajnostkárka 😉 ,vitaj v klube už čoskoro chudých báb 😎 my sme tu na seba veľmi prísne,tak si v poho môžeš isť do obchodu vybrať nejakú super vec na leto,lebo do leta v nej budeš vyzerať určite skvele 😵

janula_nz
6. feb 2012

dobre ranko chudulky 🙂

@chulieta vitaj medzi nami. pekne sa nam to tu rozrasta, nie? vidno, ze chceme so sebou nieco robit a prvy krok je uz za nami.

inak ja kazdy den zhresujem uz len tym, ze si dam kavu a kvapku mlieka do nej 😝 predtym som si davala dve tabletky sacharinu, potom uz len jednu a najnovsie asi tyzden uzziadnu. ale mlieka v kave sa neviem vzdat. pomooooooc. ale zas si hovorim, ze take hrozne to nie je , ci...?

ja mam dnes cely den ovocie...inak neviem preco ale posledne dni mam neskutocnu chut na sladke...to je strasne. za hodinku idem zumbu cvicit, cakam , ze mi trosku kava vytravi 🙂

ivetkab.
6. feb 2012

@batu no asi aj moja dieta sa tak nazýva, že cica nežer ... 😎 V noci som mala kus krízu ... dostavil sa hlad. Ale bojovala som ... 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli