Hľadám kamarátku na spoločné chudnutie do leta

blueberry21
1. feb 2012

Do leta potrebujem schudnut 20kg, rada by som sa s niekym podporovala , vraj to ide rychlejsie , najlepsie by bolo keby si mala taku istu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato 🙂 nech sme zas kocky 🙂

skorpionik
3. feb 2013

tak a druhy tyzden je za mnou....aj dalsie dve kila su zo mna prec 🙂 teraz si idem uzivat tyzden akeho takeho normalneho jedenia 🙂

talula
3. feb 2013

aj ja sa chcem pridat a chudnut do leta 🙂

bambulka1989
3. feb 2013

no ja by som tie chcela do leta schudnut tych kil takz rada by sm sapridala a akoides chudnut

zuzuzuzu13
3. feb 2013

Ahojte babuľky môžem sa pridať 😀 no ja som tiež začínala chudnúť z 96kg po pôrode a to som na začiatku tehu mala 61kg, takže mi teda treeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeba riadne veľa 🙄 ale našťastie časť mám už dole a pokračujeeeeeeeeeeem

sskriatok
7. feb 2013

Dievcataaaa 🙂 Po tyzdni prejedania sa u rodicov (ale s menej castym pojedanim sladkosti) skoro kilo zislo :D Myslela som, ze skor pribudne ... :D Tak to vyzera, ze kojenie funguje... Normalne som sa bala sem aj pozriet, ked viem ako sa vsetky snazite a ja to bojkotujem.... A ako sa vam pokracuje? @elizabethia @iguska @skorpionik @avanti @zanetamatej @sybila7 @veverina @lili111 @an25 @seraa (snad som nikoho nezabudla) Pochvalte sa! 🙂 Postazujte sa (na to, ako su vam velke saty a tak :D )!

elizabethia
7. feb 2013

@sskriatok mne sa za dva a pol tyzdna podarilo zhodit styri a pol kila 🙂 merat som sa zatial nemerala ale po prvykrat od porodu (osem mesiacov) som obliekla rifle (sice jedne zo svojich volnejsich, ale rifleeeeeee 🙂) moj manzel je vsak na tom lepsie, on zhodil uz sedem a pol kila 😖 neviem ako to robi 🙂 o tyzden a pol koncime s detoxom a zaciname na dva mesiace s delenou stravou 🙂 tak dufam, ze si vahu udrzim a potom chceme dat este raz detox, aby sme zhodili aj posledne prebytocne kila 🙂

iguska
8. feb 2013

@sskriatok posledný týždeň mám akýsi žravý ale nevzdávam to, pokračujem v cvičení ďalej 🙂

sskriatok
11. feb 2013

@elizabethia Gratulujem! 🙂 A moj obdiv ma aj tvoj manzel 🙂 Moj najdrahsi sa zatial len stazuje a stazuje na svoju vahu, ale poradit si neda... :( To sa hned lepsie zhadzuju kila a centimetre, ked mas takehoto partaka 🙂 Ale cez post sa rozhodol nejest maso - toz uvidime, ci do neho dostanem viac zeleninky a ukazem mu, ze to ide aj zdravo 🙂
@ iguska A co vsetko cvicievas? Dari sa ti cvicit pravidelne? Bo pravidelnost je moj najvacsi problem :(

rena01101977
13. feb 2013

ahojte baby citam citam zaujmave citanie . aj ja by som potrebovala dat urcite nieco dole ale je to tazke tak to pojde lahsie z vami drzime si palce

rena01101977
13. feb 2013

ahojte baby citam citam zaujmave citanie . aj ja by som potrebovala dat urcite nieco dole ale je to tazke tak to pojde lahsie z vami drzime si palce 🙂

sskriatok
14. feb 2013

@rena01101977 ahoj 🙂 nemusi to byt az take tazke 🙂 Idem na to relaxacne a uz su skoro 4 kila dole (od zaciatku roku) 🙂 (Startovacia vaha 70,5 a rada by som sa dostala na 60tku do leta). Nevadila by mi sucasna vaha, ale su to hlavne tuciky a svaliky sa vracaju len velmi pomaly :( Ako si na tom ty? 🙂

rena01101977
16. feb 2013

@sskriatok ja som na tom horsie mam 84 a do leta 70 na moju vysku 172 cm dufam ze sa mi to podari:D 🙂

sskriatok
19. feb 2013

@rena01101977 Ak si dostatocne odhodlana, urcite sa to podari 🙂 A co si uz pre to podnikla? Mne to ide dole poooomalicky, no nevadí mi to, staci, ked mi vaha pri vazeni ukaze co i len o 100 g menej a hned mam krajsi den 🙂 Potom sa uz s optimizmom lahsie hybe pocas celeho dna 🙂
Po tyzdni bezvynimkoveho nejedenia sladkeho mi uz aj prestava chybat 🙂

adnil5551
19. feb 2013

ahojte baby chcem sa ku vám pridat ja som už v dese kukat sa na seba aj ja by som chcela do leta schudnut minimalne 25kil

dievcatko_123
20. feb 2013

@janula_nz Mohla by si aj mne poslať tie materiály o 90 dňovej diéte?? Veľmi by som ti bola vďačná

dievcatko_123
20. feb 2013

@sskriatok je super, že si tak pozitívne naladená pri chudnutí... :D Zmenila si aj stravovanie?

sskriatok
20. feb 2013

@dievcatko_123 trosku som zmenila stravovanie celkovo, no dala somm si pri tom pozor, aby som nehladovala a papala zdravo kazde 2- 3 hodinky. Dietam moc neverim, z toho experimentovania s nimi som dospela k svoim kileckam navyse :( inak, vzdy ma motivuje ked sa rano postavim na vahu a zbadam, ze ciselko za desatinnou ciarkou je kusok nizsie nez den predtym 🙂

zuzu8655
1. mar 2013

ahojte baby, rada by som sa k vam pridala a trochu sa motivovala 🙂 ja sa snazim chudnut od januara, no zatial slo dole len 5 kil. Nejak to seklo a nejde to dalej...ale je to aj moja chyba

bujdy1984
1. mar 2013

@janula_nz
ahoj janula neposlala by si aj mne tu dietu,pretoye taktiey bz som rada yhodila 10 kg do leta. Dik

bujdy1984
1. mar 2013

@janula_nz
ahoj janula neposlala by si aj mne tu dietu,pretoye taktiey bz som rada yhodila 10 kg do leta. Dik

sskriatok
3. mar 2013

Dievcence, som v chudnucej krize :( idu mi na chut same nezdrave veci :(

blueberry21
autor
4. mar 2013

Ahojte chudnúce kámošky , som rada , že sa táto moja tema obnovila 🙂 poslednú dobu sem na MK nestiham velmi chodit , takze idem si to tu trošku prečítať čo ste popísali a pridávam sa znova k vám a dufam tento rok uz úspešne 😀

sskriatok
6. mar 2013

@blueberry21 no, dako to tu zakapava :( Asi uz vsetky schudli a teraz travia cas nakupovanim oblecenia v mensich cislach ;) Ale neboj, ja s tebou ochotne chudnut budem...mam este co robit, aby som dohnala tieto odhodlane dievcence :(

blueberry21
autor
6. mar 2013

veru skriatok dako sem nikto nechodi ☹ som rada , ze aspon ty , mozme sa spolu podporovat 🙂

sskriatok
7. mar 2013

@blueberry21 suhlasim a tesim sa :D prave si ma zachranila od cokolady :D

miska550
7. mar 2013

@blueberry21 @sskriatok pridavam sa k vam ak mozem.velmi rada by som schudla,ale samej mi to neide.do teraz som vzdy nieco podnikla so sestrami,ale vydala som sa,odstahovala tak som uz na to sama.zacala som uz delenu stravu ale k cviceniu sa nejako nemozem dokopat.vy ako chudnete?

blueberry21
autor
7. mar 2013

no tak ja tak ze cely den jem v malych mnozstvach a po 16 tej uz nic nejem a celkom to ide , chodim cvicit 2x do tyzdna do posilky a kazdy den cvicim aj doma + prechadzky. Sladke nejem vobec ale samozzrejme ze niekedy aj zhresim , tak si dam napr. jednu tablicku cokoladky ale nie vecer. no ja mam este pred sebou celkom dlhu cestu este dakych 16 kilo chcem dat do septembra , pekne pomalicky ,ale isto 😉

miska550
7. mar 2013

No ja potrebujem dat aspon 10kil prec do leta.ja jem 5krat denne.cca kazde 3hodiny,sladkemu sa snazim tiez vyvarovat.. A po 17tej nejem.cvicis nejaku vlastnu zostavu,alebo mas stiahnute nejake cvicenia?ani ja niesom za brutalne diety,radsej zdravsie a v mensich mnozstvach.este som sa ani nevazila,nemam na to odvahu,ale tak uz by bolo na case,aby som vedela ci zo mna ubuda 😀

cherry1981
7. mar 2013

Ahojte mozem sa k Vam pridat? Ja by som potrebovala schudnut 20 kg neviem ci sa mi to podari do leta ale snad ano, ja idem teraz 42 dni pit iba zeleninovu stavu a bylinkove caje, a potom uvidim ako to bude s vahou a chcem pokracovat v chudnuti dalej surovou stravou, ja mam 85 kg pri vyske 165 cm co je teda veeelmi moc dost som pribrala pocas tehu a po porode tiez, tak uz chcem zacat nieco so sebou spravit.

manddy
8. mar 2013

Ahojte koceny 🙂 kedze sa blizi leto idem aj ja chudnut...ak ma beriete do party tak budem rada, potrebujem aby ma niekto "kontroloval" 😎
Od zajtra idem na javorovy detox a potom chcem upravit jedalnicek...snad nabehne lepsie spalovanie a chcem zacat behavat, len cakam kym prestane tak strasne fucat.
Kto ma ake chudnuce plany na vikend? pochvalte sa 🙂