Ide so mnou niekto chudnúť?

kikulienka12
23. mar 2014

ahojte je tu niektora ktora by.chcela do leta pekne schudnut? k hej podte so mnou do toho mam 170cm a 82kg tych 20kg by vobec nezaskodilo

rysisi
6. apr 2014

@bianka... na večer je to najhoršie aj ja vtedy neviem čo zo sebou a hlavne ked mám maškrtného manžela 🙂 a čo sa týka toho menzesu vždy priberiem ked mám dostať minimálne kilo a pol ☹ teraz som si dala cieľ do konca júna zhodím 10 kg. začala som jesť bielkoviny a na večeu zeleninoví šalát z balkánskym syrom.

modrofuzik11
6. apr 2014

zacnem, ked porodim a najdeme si s krpcom aky taky rezim. som zvedava, ako to pojde dole po tretom babatku...

rysisi
9. apr 2014

Tak čo vi na toto schudla som jedno kilo a hned som sa od radosti pustila do bombonierky až bola celáááá fuč. Konečný výsledok mala som 67 a mám 67,4 takže chudnem do plusu .-((((((

dolly3
9. apr 2014

Ahojte rada by som sa pridala je to ešte aktuálne?

cynthiah
9. apr 2014

Tak dlho som tu nebola baby 🙂 ale poviem vam ako som sa dala na to cvicenie s Jillian mam dole 2 cm z brucha a pasu a to uz po 8 dnoch..teraz mam odcviceny uz 13 den a stale viac ma to motivuje pokracovat...a jem vsetko, niekedy doslova zeriem 🙂ale ide to aj s tym no jasne, ze na veceru si davam bacha...nedam si predsa pizzu 🙂 ale hlavne tvaroh,mozzarelu,balkansky syr,biely jogurt, ananas atd...takze snazim sa ale ranajky poviem pravdu baby padne aj troska domacej udenej slaninky 🙂 a hlavne VEEELA VODY 🙂

rysisi
13. apr 2014

@cynthiah ako často cvičíš???? každý deň? skúšala som to ale pr mojom drobcovi je to ťažké on si myslí že sa jaším a začne sa na mna vešať. ale začala som držať dvojtýždňovú dietu a ide to dolu dosť rýchlo 🙂

cynthiah
13. apr 2014

@rysisi Tak cvicim to kazdy den okrem nedele, to si davam pauzu 🙂...aj tak sa neodporuca kazdy den cvicit clovek potrebuje aj oddych ale ta zenska je blazon ked s nou neschudnem tak uz mi potom fakt nic nepomoze...a tu dvojtyzdnovu som drzala asi 3 krat a nikdy som to nedotiahla ani do konca tyzdna a nie to este 2...chybali mi proste take tie zakladne ziviny a tym ze som jedla iba 3 krat do dna bola som strasne hladna...obdivujem tych co to dokoncia ale aj tak viac ako polocvica nas5 priberie...vela stastia :D

rysisi
15. apr 2014

@cynthiah no ja snu cvicím 3 den a neviem chodiť momentálne 🙂 mne sa zatial darí celkom to dodržiavať uvidíme ide šibačka takže ..........

cynthiah
15. apr 2014

@rysisi no ved ta velka noc bude hrozny problem...ja som cez Vianoce pribrala 3 kg takze najradsej by som sa na velku noc odstahovala niekam daleko 🙂 tak ja tu jilllian cvicim uz 17 den, no dufam, ze aspon nieco uvidim na sebe, lebo najviac vnimam svoje kila v obchode v kabinke...vyzeram ako slon v porcelane 🙂

rysisi
25. apr 2014

@cynthiah niečo mi o tom hovor 🙂 aj ja cvičím už ale piaty deň a cítim sa dobre a fakt som prestala tú dietu cez velkú noc držať ☹ aj som asi pribrala ale kašlem nato už sa ani nevážim ale teraz už sa krotím a večere si dávam bud šalát alebo ovocie tak dúfam že to šlo dole.

cynthiah
25. apr 2014

@rysisi no to cvicenie pre mna asi bolo pozitivne lebo cez velku noc som mala este aj kramy a jedla som sladke na kila a ani salatiku som neodolala a klobaske, cize 7 dni bola pauza a nepribrala som ani jeden centimeter, takze mozno konecne ten metabolizmus nabral rychlost 🙂 pochopila som ze ziadna dieta nebude nikdy dobra, to by som sa obmedzovala do konca zivota a povedzme si pravdu, ze aj pizzi niekedy neodolam, ale viem, ze si ju schuti dam a nemam vycitky, lebo a druhy den hor sa do cvicenia...ale pozor na to ovocie na vecer, mne napriklad nerobilo dobre, lebo su to cukry a telo to nestiha vecer pocas spanku spalit, tak radsej bielkoviny si daj, alebo nejaky salatik, ryby a tak...

marikaema
25. apr 2014

kocky ja som zacala cvicit minuly mesiac, schudla som 5 kg za 2 tyzdne...a to som normalne jedla...len cvicila,nejedla po 6 a nejdela vobec sladke....no teraz cez sviatky som doslova zrala a ma pocit ze to mam vsetko naspat,hadam aj do plusu nieco islo🙂 radsej sa ani neodvazim....mam 2 deti (24 mesiacov, 7 mesiacov), cez den cas nemam cvicit iba ked mm alebo brat mi ich postrazia tak idem cvicit.....katastrofa somnou,stale sa na nieco vyhovorim🙂 musim sa donutit....od zajtra cvicim zase asi heh🙂))

rjanuska01
12. máj 2014

ahojte, kočky tak ako vám ide zhadovanie 😉 ja som začala včera idem zo 78 a môj cieľ je dať dole 8kg pre začiatok 😀 , včera som dala plávanie a troška sauny a dnes zacvičím len doma,
čo papáte? dajte nejakú inšpiráciu 🙂

meggie33
12. máj 2014

ahojte, dnes zacinam aj ja....zatial tak, ze ranajky mam len ovocie, vecer len zeleninu, viac vody pijem, a chcela by som kupit nejaky domaci bicykel alebo cosi podobne... dufam, ze vydrzim dlhsie ako minule 🙂 date este nejake tipy??

cackaa
12. máj 2014

môj tip - veľmi pevná vôľa a už nikdy neprestať s pohybom a zdravou stravou...inak príde JOJO 😀 . Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo ☹ ...vydržala som vždy max. 3 mesiace...

rjanuska01
12. máj 2014

@cackaa u mňa je to tiež tak podobne s tou výdržou ☹ ale ide leto tak mám motiváciu 😎 a hlavne potrebujem niekoho kto ma v kríze prinúti pokračovať 😅 behávala som so sestrou ale ostala tehu tak som dobehala aj ja 😒 tak dúfam že najdem podporu tu 🙂 🙂 🙂

rysisi
23. máj 2014

Ide to dolu kočeny 65 momentálne 🙂 ešte 6 a budem spokojná 🙂