Je reálne schudnúť za 2 mesiace 7 kg?

tina27111
2. feb 2015

baby podarilo sa vam niektorej schudnut 7 kil za dva mesaice ? ako by som to docielila ? nejest pecivo, sladkosti, vecer po siestej myslite ze to funguje ?

moncicip
2. feb 2015

Ja ked som prisla z porodnice tak som 7kg schudla za dva tyzdne a jedla som vsetko. Ale tak myslim si ze upravou stravy a pravidelnym cvicenim aspon 2-3x do tyzdna sa to da zmaknut. Myslim ze inspirativnych albumov ako sa stravovat je tu viac nez dost.

bibusik13
2. feb 2015

ahoj funguje to 90 dnova odlisovacia dieta funguje je susper ja ju aj teraz drzim a za 8 dni som schudla 2 kg co je super.

snopkulka
2. feb 2015

@tina27111 dá sa 🙂 ak plánuješ schudnúť, odporúčam skupiny na to zamerané (pozri v mojom fotoblogu), kočky sú tam fakt macherky, klobúk dole pred nimi, nájdeš cenné informácie 😵 držím palce!!!

katarinamarkova
2. feb 2015

@tina27111
@tina27111 ano funguje, preco by to neslo? kazdou dietou nejedz to a to a nejedz vecer tych 7 kg mozno zhodis aj do mesiaca......potom do roka priberies 14 kg.
ak chces schudnut dlhodobo, nastalo, byt zdrava, fit, vesela.....kludne jedz aj sladkosti - trosinku.....aj pecivo- minimalne....aj vecer po siestej - nieco lahke, nie tonu, ale kusok.....
treba nie vynechat zo stravy urcite veci a ratat zo zazrakom.....je potrebne naucit sa jest, to, co je zdrave a to, co si vies predstavit ze budes jest dozivotne x rokov. hlavne vynechaj vsetky umele sprostosti, ako margariny a rastlinne natierky atd.....
a samozrejme bez pohybu to nejde.

monicm
2. feb 2015

@tina27111 určite sa to dá,teda v prípade,ak ideš chudnúť z nadváhy(nie,ak máš 50 kg a meriaš 160cm).úprava stravy,vynechať biele pečivo,sladkosti,sladené vody,piť veľa čistej vody,prípadne vody s citronom (ráno na lačno je to super budík na metabolizmus,aspoň u mňa),pravidelná strava v rozumnom množstve,veľa zeleniny,ovocie len doobeda a ak k tomu pridáš kardio cvičenie,tak 1 kg za týžden je úplne reálnych.potom sa ale treba naučiť správne stravovať a nie sa vrátiť k starým zvykom,pretože jojo efekt je zaručený.veľa zdaru

savanah111
2. feb 2015

Dá sa to..ono veľmi zázáleží z akej váhy ideš. Čím vyššia váha, tým to ide rýchlejšie. Ja som išla z váhy 100kg a prvé 2mesiace mi zišlo 10kg, samozrejme zdravoou stravou a cvičením, pokiaľ máš menej kg, povedzme 60-70 kg asi by to trvalo dlhšie, všetko závisí od doterajšieho životného štýlu a pomeru tuku v tele. Ale dá sa to, všetko sa dá, keď sa chce🙂 PS; žiadnu bielu múku, sladké, pravidelne jesť,dodržiavať prestávky medzi jedlami 3-4hod, aby stihlo vytravit, a pravidelne cvičiť, odporúčam JILLIAN MICHAELS🙂 veľa šťastia

nyusika
2. feb 2015

sedem kil za dva mesiace je v pohode, aj zdravym sposobom. najma, ked ides dole z vyssej vahy.

duun
2. feb 2015

http://www.chudnutie-ako.sk/ Mne sa podarilo 12kg za cca 9 mesiacov. Zo zaciatku to ide rychlo ( prvy tyzden dokonca 2 kg, lebo ide prec voda), potom je realnych 0,5 kg za tyzden MAX. Ak mas v plane viac, zarabas si len na jojo efekt.

sofiamirko
3. feb 2015

ahojte prosím poradťe mi ako mám schudnuť z bokov ďakujem

eeffka
3. feb 2015

@sofiamirko behaj a zdravo sa stravuj.

luciferkax
3. feb 2015

Myslím, že sa to dá, hlavne ak chudneš s vyššej váhy...
žiadna diéta ti nepomôže natrvalo, len saz ačať zdravšie stravoavť.. ja som schudla 4 kg "len tak", začala som piť ráno nalačno vlažnú vodu s citronom, obmedzial som sladkosti, urobila som ompromis, jednu maličkosť, aj to len dopoludnia 🙂 prestala som jesť biele pečivo, tomi pomohlo asi najviac, občas si doprajem biely rohlík s maslom, 😀 😀 😀 😀 obed polievka, druhé jedlo - pridala som viac zeleniny a obmedzila zemiaky a knedlíky :P na úkor zeleniny.. obedujem okolo druhej, večeru jedávam už len ľahšiu, zeleninový šalát s olivami, občas chlieb so šunkou.... ale myslím že základ je neísť spať s plným bruchom :D

maria345711
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alla24
24. jún 2015

Ja som schudla 12kg za 2 mesiace a to som vobec nehladovala a bezne jedla aj o 8-9 vecer 😉 Nejedla som pecivo, sladkosti samozrejme len zeleninu a maso a vecer lososa 😀 Pila som iba vodu a to 2-2,5 litra denne.

evittam
24. jún 2015

@alla24 Ja tiez podobne a este cvicim 3-4x za tyzden,tiez mam -7kg za 2 mesiace.😉 A gratulujem.
@maria345711 Ubohaaa reklama,myslis,ze ti na to skoci nejaka inteligentna zena?! 😀 😀

merivoj
24. jún 2015

za 2 mesiace 7 kg je uplne prirodzene. Ale ked mas velku nadvahu chudnutie je lahsie. Ale napriklad ked si 68 a chces byt 61 - to nebude take lahke. 🙂

evittam
24. jún 2015

@merivoj Záleží aj od metabolizmu a podobne. Napríklad mne skoro celý prvý mesiac nešlo dole nič - akurát na objeme a potom hurááá. A to chcem už len 3kg a som spokojná - ale to budú asi tie najhoršie. 😉 😀

ofa
3. máj 2023

Dobrý den môže my niekto vysvetliť jak to je možné že tá 2 mesiace schudnúť 12kg….ja mám 13 rokov a 98kg a pojem čistú vodu a aj tak som stále tá istá