Kalanetika. Napíšte vaše skúsenosti

chichotka
15. apr 2009

Okrajovo sa tu o tom už písalo ale nenašla som tu celú tému o tomto cvičení. Určite niekto kto ho pravidelne cvičí dosvedčí , že je účinné. Nejde ani tak o chudnutie ako o spevnenie svalstva. Nie že by som to ja extra potrebovala :D ale nie som moc športovy typ. V škole celý deň sedím aj doma a sladké si neviem odoprieť. A kedže nechcem už ako 20 ročná mať 100kg som začala cvičiť kalanetiku.
Zatial len nejake civky na nohy ,zadok a brucho. Zo začiatku som myslela že už po 20 opakovani odpadnem ale už v pohode zvladam aj celých 60 na brucho bez prestavky.
Napíšte aj vy vaše skúsenosti 😉

lucia375
17. máj 2010

Kalanetika su moje najoblubenejsie cvicenia, vyhovuje mi to, moc som neschudla ale spevnilo sa mi svalstvo. 🙂

majdiska
1. jún 2010

ahojky aj ja kalanetiku cvičím každý rok v lete a nemôžem na nu dopustiť. mám ju na audio kazete, ale tá sa už moc zodrela pri tom častom cvičení.. a tak mi ju kolegynka napálila z kazety na CD, tak som táááááááák happy, už sa mi nezničí 😀 a vysledky, no neviem, či chudnem - kolegynky vravia že hej, ale postavu to tak suprovo vyformuje, že až.. ešte keby som stíhala chodiť behať.. ale pri tomto počasí nehrozí :-P

majdiska
1. jún 2010

ozaj - obal katety je modrý.. asi pre začiatočníkov..
neviete o obale zelenom - to je tuším pre pokročilých, dá sa to ešte niekte zohnať???

aurecon
1. jún 2010

Za jak dlouho jste viděly výsledky?

majdiska: Já si tu zelenou knihu nedávno koupila na aukru, tak to sleduj, jestli ji tam mají.

majdiska
1. jún 2010

no ja tak po mesiaci.. ako nezmenila som sa na Verešovú, ale aspon kondička pribudla..
a nebola k nej i nejaké CD?

baambulka
28. mar 2011

Ahojte,cvici z vas niekto kalanetiku?Ja som zacala minuly tyzden a rada by som poznala vase vysledky.Ako casto treba cvicit?Ci je potrebna nejaka dieta?Dakujem za odpovede 🙂

berenika39
28. mar 2011

@baambulka ahoj, kalanetika je fajn na jednotlivé partie těla. funguje to, ale podmínka je - pravidelně, pokud to jde tak nevynechávat a hlavně vydržet, výsledky jsou ne dřív než po měsíci, šesti týdnech. trochu to svádí k tomu - nic nevidím, nefunguje to. ale když vydržíš, partie se určitě zpevní. super jsou všechny cviky na zadeček, stehna....a super je k tomu přidat nějakou aerobní aktivitu - kolo nebo běh, ryhlou chůzi, orbitrek, co ti vyhovuje. sama o sobě není kalanetika na hubnutí.

baambulka
29. mar 2011

@berenika39
dakujem,chodim aj do fitka dva krat do tyzdna,ine dni zase cvicim kalanetiku,cviky su dost narocne,aspon pre mna....ale uz sa tesi na vysledky 😉

dusana777
9. máj 2011

Neviete kde sa dá na Slovensku kúpiť DVD Kalenetika s Lenkou Malou, môže byť aj z druhej ruky........ moc dííík.

lypka
4. júl 2012

idem troška opráštiť túto tému. dala som sa na cvičenie, ak by ste niekoho poznali, kto by sa chcel zbaviť tej modrej knihy z kalanetiky, rada odkúpim 🙂 😉

zuzka_w
5. júl 2012

ja som si omylom objednala z USA original kalanetiku c.1 namiesto tej pokrocilej a teraz mi je vlastne zbytocna, lebo ja kalanetiku potrebujem uz pre pokrocilych, takze ak by mal niekto zaujem o original, nech sa ozve. http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_sc_4_10?ur...
Stala 25 USD aj s postovnym, ale predam ju za 15 EUR 😉 Je inak perfektna, vsetko predcvicuje samotna Callan Pickney, detailne ukazuje ako treba prevadzat kazdy jeden cvik,detailne ukazuje kazdu jednu poziciu, je perfektna na pochopenie spravneho cviceni a je ovela lepsie ako cvicenie s Lenkou Malou, mozem porovnat, lebo mam obe a vysledok je diamteralny.
Ja uz mam doma dalsie DVD, je super a hlavne vysledky hovoria za vsetko 🙂

radushkaa
17. okt 2012

@lypka ahoj, bolo to sice este v july ale chcem sa spytat este stale cvicis kal? ja som tiez zacala - uz taham druhy tyzden, cvicim kazdy den hodinovu zostavu podla Callan Pickneyovej. Je obcas narocna ale uz som si ako tak zvykla. Ja osobne vidim uz aj vysledky, spevnenie tela ked sa vyobzeram pred tym ako idem do sprchy...ale okolie to este nevidi (2 tyzdne je este predsa malo). Postrehla som vsak pevnejsi zadok a hlavne ma prestala boliet krcna chrbtica...a to som uz ani hlavu nevladala v posl. case drzat - tak som happy...jak si na tom ty? uz su vysledky?

lypka
17. okt 2012

@radushkaa ahoj cvičila som ju mesiac, potom som si kúpila stacionár a začala vymýšlať. Za ten mesiac som schudla 4 kg a z brucha som dala dole 9 cm, samozrejme bolo to aj s úpravou stravy, ale kalanetika je veľmi dobrá. Držím palce aby si vydržala výsledky sa dostavia 😉

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agnessi
3. dec 2012

Zdravím všechny, kdo právě čtou tyto řádky 🙂 Pokud budete mít zájem, budu velmi ráda, když po dočtení tohoto příspěvku navštívíte mé stránky http://www.ka­lanetika-a.cz/ , kde se dozvíte víc o tomto "zázraku" 🙂 A pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně tohoto cvičení, velmi ráda poradím a stejně tak i blízkým ve vašem okolí, tedy jen pokud budou mít zájem 😉 Stránky jsou teprve na samém začátku, v nejbližší době budou rozšířené o vlastní fotogalerii, takže ji navštěvujte pravidelně, ať vám nic neunikne 😉 Do ničeho vás rozhodně nutit nebudu, ale pokud se rozhodnete KALANETIKOU začít, uděláte jedině dobře a mně obrovskou radost 🙂 Všechny zdraví Anežka

lakva
5. feb 2013

@zuzka_w

ahoj Zuzka, je to prosim ta este aktualne s tym DVD? By som ho od teba odkupila

lili1234
8. sep 2013

Ahoj tak ja som s tým schudla zatiaľ 11 kg a aj sa mi pekne vyformovala postava. Kalanetiku by som odporučila hoci komu a ako koľvek starému človeku ktorí si chce vyformovať postavu alebo schudnúť.

valentina1607
3. jan 2014

Děvčata to je sice všechno fajn, mám doma modrou knížku Kalanetiky a podle Callan jednotlivá cvičení bez protažení a zahřátí nemají smysl což ani na dvd nebo vhz není ani na té stránce - jsou tam cviky samotné ale chybí zahřátí a protažení těla dle mého doporučuji koupit knížku 🙂

janede
20. jan 2014

Kalanetika je skvělá, Já mám doma dvd se cvičením. Je neuvěřitelné, jak se mi za půl roku zpevnilo tělo

veronicka1901
20. jan 2014

Kalanetika je super, cvicila som ju pred piatimi rokmi a telo som mala spevnene neskutocne, Vahovo som schudla malinko, ale obliekla som oblecenie o cislo mensie. Jednoznacne odporucam.

o4p
26. mar 2014

@zuzka_w ahoj. Ještě máš na prodej dvd klanetiky?

marmark
29. mar 2017

Baby, kto ide so mnou cvicit kalanetiku?najde sa nejaka partacka?

lilinka77
5. apr 2017

@marmark Ahoj uz cvicis?Ako casto cvicis?

marmark
6. apr 2017

@lilinka77 pustila som sa do nej, makacka poriadna. Snazim sa kazdy druhy den, a kazdy den aspon chrbat pretiahnut. Mam z toho dobry pocit, len sa bojim, ze ako nahle prestanem zase zleniviem☺. A ty od kedy cvicievas?

lilinka77
6. apr 2017

Ahoj.Zatial som odcvicila iba raz,nevladala som do 100,snad sa to zlepsi..skor ako ma to omrzi..☹ Radsej by som chodila na aerobik,len sme sa prestahovali-na blizku nie..aj si sa merala?pptrebujes len spevnit?ak chces,mozeme pisat aj ip..

marmark
6. apr 2017

@lilinka77 piseme si ip☺

xixa111
20. apr 2017

Ahojte, aj ja by som chcela zacat kalanetiku, akurat som si zohnala tu knizku 🙂 ako vam to ide?

cervenaruza123
2. máj 2017

@xixa111 Ahoj. Ja som teraz zacala cvicit, po dlhsom case. Pamatam si, ked som kedysi cvicila, ake to bolo pre mna lahke, teraz niektore cviky ani nezvladam, bola som z toho prekvapena 😀. Ale na moje prekvapenie po troch hodinovych cviceniach sa to zlepsilo. Tesim sa na dalsie vysledky 🙂. Ty cvicis?

susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz