Kalorické tabuľky - prvé výsledky

29. apr 2022

Ahojte som týždeň na kalorickych tabuľkách idem z váhy 92 kilo a nezhodila som nič. Mám to nastavené správne a aj to fakt poctivo dodržiavam. Ani sladké nejem fakt si poctivo varím a vážim, mäsko, zeleninu, vločky fakt ani ryža ani zemiak ... A nič ... Kedy ste zbadali aspoň prvé tri kilá dole z vyššej váhy? Viem týždeň je skoro ale sklamaná som veľmi že ani kilo nezliezlo 🙁😭

dzt
29. apr 2022

Radim urobiť fotku a potom porovnať po mesiaci, dvoch. Váha môže stáť a pritom telo sa mení 🙂 treba vydržať. Ale určite si nezakazuj všetko. Lebo potom na teba príde chuť a zješ toho trikrát toľko 🙈

tosomja
29. apr 2022

Presne, neváž sa, ale odmeraj, odfoť a porovnaj

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. apr 2022

@dzt ako nezakazujem si, banán jogurt a vločky sú za mňa super, akurát čokolády a karamelového latte s sa vzdala a teda colu pijem iba Zero keď ma chytí chuť na sladké len proste ani to kilo nezliezlo normálne som mala chuť dnes z trucu si dať sladkú kávu ale neurobila som to. A fotky mám ale po týždni nič nevidno žiadnu zmenu... Akurát 1,5 cm dole z brucha ale kto vie či som to vtedy dobre zmerala, ja som sa potrebovala aj vyzalovat a posťažovať nečakám že dám dole po tyzdni 5 kilo 🙂

autor
29. apr 2022

@elizabet173 1857 tak mi vyrátali tabuľky mám 92 kilo a 1,6m výšku dala som cieľ schudnúť pomáhala mi s tým sestra ona na Tom fičí už rok a fakt zhodila 15 kíl tak v nastaveniach chyba nebude

nikha2809
29. apr 2022

Ja som mala po tyzdni dokonca viac ale povedala som si.ze to nevzdam a uz mam dole 9kg od januara.Vaz sa raz mesacne vzdy po ms.

autor
29. apr 2022

@elizabet173 joj a pijem vodu aj Zero colu aj kamilkovy čaj ten ľúbim veľmi bez cukru a vypijem od 2-3 litre za deň a spánku mám dosť mám prácu z domu sedím pri Pc pohyb žiadny možno treba dvihnúť zadok po robote a ísť cvičiť no som po operácii kolena takže veľa nevycarujem z cvičenia

nikha2809
29. apr 2022

Inak vaha mi denne kolise to je normalne ale v mesacnych intervaloch klesa

autor
29. apr 2022

@nikha2809 fakt veď ja mám ms tak asi aj tam bude nejaká voda zadržaná

autor
29. apr 2022

@nikha2809 ideš tiež z väčšej váhy? Za koľko sa ti podarilo dať dole 9 kg?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikha2809
29. apr 2022

Ja som isla zo 71.Zacala som po troch kraloch.Ak to mas spravne nastavene malo bybto klesat.Odvaz sa o dva tyzdne a prinajhorsom zniz o 100kcal potom.Zacala som na 1709kcal a pekne to islo dole.

nikha2809
29. apr 2022

A skus aspon prechadzky zatial ak si po operacii ja som aj cvicila 40min 4x do tyzdna na rotopede

diewcatqoo
29. apr 2022

U mna sa vaha zacala hybat smerom dolu po dvoch tyzdnoch. Okrem upravy stravy som aj intenzivne cvicila. Po troch mesiacoch to u mna bolo - 3kg a dalej to dolu nejde 🙂 ale ja som zacinala na nizsej vahe ako ty a neslo mi primarne o chudnutie na vahe, ale skor o spevnenie, a v tomto su u mna vysledky viditelne 🙂

poleva
29. apr 2022

Ber to tak ze ani na vahu 92 si sa nedostala za tyzden...tyzden je nic...uplne malinko...ja som takmer 3 mesiace stala na vahe, plus minus kilo dole...a potom to zacalo klesať...pomalicky...a dodnes 10 kil...a jem vsetko s mierou...vaha dole , a kopec centimetrov...nastavila som sa uz tak..
V praci zdravy obed, vacsinou zeleninove, cize veggie ...v stredu mavame sladke...teraz boli buchty😉 takze v stredu vzdy sladke, doprajem si...pijem dost vody,sledujem si pitny rezim...metabolizmus sa mi nastartoval...cize jem takmer vsetko a klesa mi vaha pomalinky dalej..., kedze v praci nesedim ale som na nohach...takze len trpezlivost 😊

janinka007
29. apr 2022

Nechápem, prečo nejes zemiaky a ani ryžu. Tudy cesta nevedie. Čím potom napĺňas tie kalórie? Toto nieje dlhodobo udržateľné. Treba jest všetko, ale dodržať príjem a makra.

aaao
29. apr 2022

Vazne chces schudnut a lejes do seba CocaColu?? 🤯🤯🤯

autor
29. apr 2022

@aaao Zero colu môžeš

autor
29. apr 2022

@janinka007 jem pohánku kuskus vločky a hnedú ryžu ... Inak ja zemiaky nejem celkovo mne nechutia ale zase cestoviny si asi zaradím tie mám rada veľmi

autor
29. apr 2022

@poleva ďakujem tak to skúsim menej sa vážiť a uvidím teda ako to pôjde 🙂

janinka007
29. apr 2022

Síce sa ti zmesti do príjmu, ale čím menej takýchto priemyselné spracovaných sr@ciek, tým lepsie. Radšej nahraď všetko jednoduchým, nespracovaný jedlom.

autor
29. apr 2022

@janinka007 dobre, ďakujem 🥰 teda sa z toho vlastne priberá ?

aaao
29. apr 2022

Akoze ano ma 0 kalorii, ale tie umele sladidla a podobne sracky v tom to je iny hnus…

h2
29. apr 2022

Jáj, keď máš menzes, tak to sa radšej vôbec neváž. Ak si sa odvážila a vážiš rovnako, ako keď si pred týždňom menzes nemala, tak si schudla. Počas menzesu je bežné vážiť aj o 2 kg viac. Kvôli zadržanej vode. Nevzdávaj to a časom uvidíš výsledky. A ja viem, že ťa to veľmi láka, ale skús sa nevážiť príliš často. Raz za 2 týždne stačí. Pôjde to dole, uvidíš, neboj.

nikiki29
29. apr 2022

Mne sa to zdá veľa kalórií. Prepočítaj si to v tejto kalkulačke. Je veľmi dobrá… https://www.michaljoseftoth.cz/kalkulacka

h2
29. apr 2022

Z Coly Zero nepriberieš. Ale nič dobré to tvojmu telu nedá. (To píšem, ako človek, čo to pije tiež, bohužiaľ. Ale pre mňa je to liek na migrénu.)

biibiana
29. apr 2022

Priberies aj zo zero coly. Vies ako funguje v tele inzulin? Krasne s nim hýbu aj umele sladidla a to v konecnom dôsledku rozhoduje ci chudes alebo priberas. Daj to prec. Urcite sa nevaz v ziadnom pripade. Najprv ide dole voda, neskor sa vrati. Budes nestastna, ze si pribrala aj ked mas kcal deficit.. Vaha ti pri tvojich kilach moze kolisat no smerodajne su vzdy centimetre. Meraj si raz za 2 tyzdne pas a boky. Zapisuj to. Pohyb musis zaradit. Pohyb po jedle je ideal, zarad kratku prechadzku ak je to u teba mozne. To ci v noci pocas kcal deficitu aj schudnes ovplyvnuje objem svalov. Cim viac svalov tym viac energie pojde do svalov a nie do ukladania. Pohybom zrychlis aj svoj metabolizmus. Certifikovany poradca vyzivy. Drzim palce hlavne to nevzdaj po kratkom case 🙂

autor
29. apr 2022

@biibiana ďakujem velmi pekne, tak už to piť nebudem a teda asi ani svetlomodry redbull... a mam aj znížiť príjem kalórií alebo mám zatiaľ nechať 1857 ako vyrátali kaloricke tabulky?

maximko25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biibiana
29. apr 2022

Nechaj tak ako vyratali. Keby si aj presvihla prijem tak ho jednoducho chod spalit napr. rychlou chodzou. Tancuj alebo vybehni schody cokolvek pri com sa mierne zadychas a zapotis 🙂 Snaz sa aby si mala % prijem viac z bielkovin ako tukov. Sacharidy jedz normalne nevynechavaj ziadne ze ryzu -uvar si natural. Zemiaky nie rozvarene. Ani cestoviny skor al dente 🙂