Kapustové tabletky na chudnutie - skúsenosti

livocka21
20. sep 2013

Ahojky 🙂 ... mate niektora skusenosti s kapustovymi tabletkami na chudnutie? objednala som si ich este predtym ako som otehotnela a po porode by som ich chcela vyskusat.... skusali ste ich niektora? zaberaju???

victory1
20. sep 2013

@livocka21 Osobne si myslim, ze ani kapustove tabletky na chudnutie nefunguju, tak ako ananasove, chilli a podobne bludy. Jednoducho bez namahy s carovnou tabletkou este nikto neschudol...aj ked by to bolo uuuplne super a vynalezca zazracnych tabletiek by urcite dostal minimalne Nobelovu cenu... 😀
Jednoducho pokial si clovek neupravi stravu a nezaradi do zivota nejaku sportovu aktivitu, zostanu mu kila len pekne prilepene... 😠 ...ak sa nahodou vyhne zaludocnym problemom pri uzivani pseudo tabletiek... 😉

livocka21
autor
20. sep 2013

@victory1 ja viem... samozrejme ze si upravim aj stravu, len som chcela vediet ci napomahaju chudnutiu alebo su to vyhodene peniaze...

kuwait
21. sep 2013

schudnut od nich pravdepodobne neschudnes no vytazok z kapusty je velmi zdravy a chrani pred roznymi civilizacnymi chorobami,takisto jedenie kapusty no niekoho duje tak preferuje vytazok v tabletke.Pouzivanim tych tabletiek urobis dobre telu len chudnuite asi nejake neocakavaj.Mne sa osvedcilo pocitanie kalorii,ked chcem schudnut jem iba 1400-1500 kalorii denne a ide to ,pritom jem vsetko aj sladkosti len v malom mnozstve a vzdy pozeram na obale kolko to ma kalorii aby som to neprekrocila.