Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

dadkag1
23. apr 2012

Tak dva tyzdne za mnou . Moja vaha sa posunula z 67 kg a 62 kg.5 Kg dole ale sa tesim ,ale aj tak este my treba dat dole 4 kg .Takze tyzden pauza a este si dam dva tyzdne.Aby som sa dostala na 58kg .Dufam ze sa my to
podari.

dadkag1
23. apr 2012

@mamartina24 Tesim sa s tebou .To je super ze aj tebe po troska vaha ide dole ,len tak dalej uz len tyzden vydrzis . 😉

mamartina24
23. apr 2012

@dadkag1 Aj Tebe to pekne zišlo.Ja si dám takisto pauzu a ďalšie dva týždne potom.Len často zabúdam vypiť tú vodu s octom pred jedlom,tak si ju väčšinou dám až po ňom 🙂 No ale asi funguje aj tak 😉

smiesko
23. apr 2012

@dadkag1
@mamartina24
......baby klobúk dole.... 😲 😲 😲 😲 blahoželám, musím skúsiť aj ja 😝 😨 😨 😨

mamartina24
23. apr 2012

@smiesko ja som akurát čítala,či aj držíš s octom,ale Ty si Mačingová.Waw!tak to ja zas obdivujem Teba!a úprimne.Ja som skúšala,ale po pár dňoch veľa jedla skončilo v koši a cítila som sa ako zajac 😀 Tóóóľko zeleniny 😀

smiesko
23. apr 2012

@mamartina24 Ahoj, som Mačingová ale motivácia sa akosi vytratila... 😖 ostatné baby čo tam chudnú či s váhou alebo cm, majú super výsledky, no u mňa to akosi moc nezafungovalo... ☹ A to som poctivo dodržiavala v tom 28 dňovom detoxe všetko. 😢 Oni tam mali, že schudli 5 kg a viac a aj v cm, no ja teda skoro nič. Čo som sa dnes vážila tak že len 1,8 kg dole. 😠 😠 😠 😠 a inak rifle sú trošičku volnejšie v páse ale inak nič moc, čo niektoré tvrdili, že mali aj 2 konfekčné veľkosti dole, no u mňa to akosi nešlo. 😖 A to s tou zeleninou máš pravdu, toľko cvikle a brokolice a mrkvy som v živote toľko nezjedla, čo za týchto 28 dní. Tak ti pravdu poviem tak sa mi ani do toho semafóru isť nechce... 😠
Ahojte kočky krásnu dobrú noc a pekné sníčky. 😵

mamartina24
24. apr 2012

@smiesko A neobmedzovala si sa v jedle?Lebo v knihe píše,že treba jesť do úplného zasýtenie a vtedy ide dole najviac.Že mala nejakú pani,ktorá jedla menej a neschudla veľmi.

smiesko
24. apr 2012

@mamartina24 Práve, že nie. ☹ Jedla som presne podľa tých receptov. Niekedy sa to nedalo ani dojesť, napr. tá cvikla, 3ks nastrúhať, ešte uhorky, vajce alebo syr, keď som videla koľko toho je myslela som, že to ani nezjem ale zjedla som. Aj cestovín 150 g......všetko som pojedla ani 1-jedna neostala. 😀
Neviem možno tým kočkám, čo majú okolo 90 kg to ide dole ľahšie. No ja som mala pred detoxom 71,9 kg a včera to bolo 69,9 kg to je vlastne tá váha po detoxe. A dnes mám 69,2 kg. No ja som chcela dať dole tých 5kg. 😢 Ale nedala som 😠 .Inak ja som mávala váhu 67 kg, aj pred tehotenstvom aj keď som sa vydávala pred 12 rokmi a vyzerala som akurát.( niektorí mi vraveli, že aká som chudá). Mám výšku 174 cm.
Neviem tak, to je s nami a s našími chudnutiami,keď chceme byť pekné..... 😀 😎 😉

dadkag1
26. apr 2012

Ahojte babulky tak pomaly sa mi konci tyzden prezierania sa 😀 😀 😀
A od pondelka zas post 😀 😀 😀 Som zvedava ze ako to d opadne ,a kolko pojde dole tentoraz .

smiesko
26. apr 2012

@dadkag1 tak na to som zvedavá aj ja. 😕 A potom začnem určite aj ja 😅

smiesko
26. apr 2012

@dadkag1 drobček, ty piješ tiež ten jablčny ocot?

babulik3
26. apr 2012

dadkag1 Ako sa Ti darí, keď si začala normálne jesť, váha nešla hore?

dadkag1
26. apr 2012

@smiesko NIe ja ten ocot nepijem ale tam sa hadam ani nema pit len sa pridava do salatu a ja mam problemi s vysokou kyselinou tak radsej neriskujem 🙂
A jem vsetko ako sa pise len bez toho octu

dadkag1
26. apr 2012

@babulik3 ako som zacal tento tyzden normalne jest tak vaha nejak extra nevisla hora len tak necele kilo skace hore dole 😀 NO ale to je asi normalne.Ci? 😀 😀

smiesko
26. apr 2012

@dadkag1 Vieš drobec, lebo na 3 strane tejto témy je tá diéta a na 4 strane tejto témy je nejaká diéta s jablčnym octom. Tak ty si papala tu z tej 3 strany?
A ako sa inak máš? 😉

dadkag1
26. apr 2012

@smiesko Ja som na tej diete z 4 strany a tam sa pridava ten ocot do salatu.A inac pohoda ale lepsie som sa citila ked som dietovala tak lahsia a teraz som si dovolila pojest a sa citim taka nafuknuta 😀 TAkze asi striedmejsie sa musim stravovat 😀 ale co ma potesilo je ze som startila chut na sladke a co som v prvom tyzdni az nenormalne mala chut na sladke a po tom druhom tyzdni ma to preslo . 🙂
A inac tu mame strasne uprsane pocasie v Irsku tak je 🙂 to take deprimujuce ale co narobis ked tu z 30 dni 28 prsi 😀 .A ty ako?

mamartina24
30. apr 2012

Tak,dva týždne za mnou,výsledky:-3,4kg,-2cm v páse,-3cm v bokoch,-2cm na stehnách.váha mi od tejto stredy každý deň trošku stúpala,ale to bude asi tým,že mám odvčera svoje dni.No a mohlo to byť asi aj lepšie,ale poškodili prehrešky vo forme špaldových tyčiniek ☹ O týždeň sa polepším,sľubujem 😉 No a dnes som sa pustila do týždňovej pauzy,ráno som si dala konečne svoje obľúbené raňajky-cereélie a na obed,že čo mám zjesť?Tak som si uvarila vajíčka,pridala 2 paradajky a celozrnný rožok 😀 Žeby diétovacia deformácia? a rozmýšľam,či tam musí byť tá pauza?Lebo mám chuť pokračovať 🙂

mamartina24
30. apr 2012

@dadkag1 A ako po pauze?Diétka?Išlo niečo hore?

mamartina24
30. apr 2012

@smiesko A ako skončila Mačingová?

mamartina24
30. apr 2012

@maminkatn pozerám,že Vy máte s touto diétou s jablčným octom dosť skúseností,ako ste odvtedy dopadli?pomohla?skúšali ste ju aj bez tej pauzy alebo len s pauzou?

dadkag1
30. apr 2012

@mamartina24 jeeej tak to je super. Tak ja som podbehla o kilecko ale to som si dorpiala vsetko ale od dnes zas som zacala tak dufam ze sa dopracujem k svojej vysnenej vahe. dnes prvy den sa uz skoncil a mozem povedat ze som ani nebola taka hladna ako prvy den ked som zacala. Ale najhorsi je vecer lebo stale by som nieco zobla ale vydrzim 😀 dufam.
Ked som zacala jest normalne tak som citila moj zaludok. Ale zato ma nebolia kolena to som rada. A dala som si pauza tam to aj pisu ze musi byt.Uz si prezieraci tyzden a potom hup zas dalsie dva tyzdne. 😀

mamartina24
30. apr 2012

@dadkag1 že prežierací týždeň😀 raňajky cereálie,obed ako v pondelok v diéte a večera:zelenina posypaná strúhaným syrom 😀 😀 😀 a samozrejme teraz cca.6-7 tyčiniek 😠 s týmto musím prestať!

dadkag1
1. máj 2012

@mamartina24 Som rada hlavne ze ked sa uuz takto obmedzujeme ze to ma aj nejaky vysledok ja dam vediet ako dopadnem este po tychto dvoch tyzdnoch. 🙂

dadkag1
1. máj 2012

tak sa tesim na vecer na ten anannas s jogurtom mnam 🙂

mamartina24
3. máj 2012

@dadkag1 a ja sa už teším na pondelok 🙂 a na ten pocit každé ráno byť o niečo ľahšia

dadkag1
3. máj 2012

@mamartina24 aj ja som sa tesila ale dnes ked som jedla tie zemiaky tak mi nesli ani dole krkom 😀 😀
dufam ze tebe to bude chutit 🙂 ale uz sa tesim na sobotu ,ale este zajtra nejako vydrzat. 😀

dadkag1
6. máj 2012

tyzden je za mnou 🙂 Ale este jeden predomnou.Na zhrnutie kyla uz nesli dole tak ako prvy krat ale ze tyzden som dala dole 2kg ☹ 😀 Neviem ci sa tesit ci smutit 😀 lebo nevypada to na tych 58 a ako sa poznam tak asi sa k nim nedopracujem len tak lahko. No ale z druhej strany ked sa na to pozriem ze za mesiac 7 kg a to este je jeden tyzden tak je to fajne 😀

mamartina24
7. máj 2012

@dadkag1 tak prvý deň druhej polovice za mnou.nejako som ale nevládala dojesť tie dnešné porcie.pritom také isté ako prvé dva týždne,nechápem.ja som za ten "obžerský" týždeň pribrala 300g,ale prvých ť dní som dávala pozor na jedlo,no ale sobota a nedeľa....nekomentujem....či?...sobota večer pri telke lupienky....nedeľa obed segedínsky s dvoma knedľami,ale na večeru som neodolala a jedla a jedla a jedla palacinky 😀....táááák mi chutili,ako keby som ich nikdy nejedla🙂

mamartina24
7. máj 2012

a ďakujem mamičke,ktorá tu spomenula cvičenie s Natalie Casidy.je super!

dadkag1
7. máj 2012

@mamartina24 Tak to je pekne ze ti to nepodskocilo velmi .JA som sa prezierala ko silaena cez ten tyzden 😀 😀
A palacinky hmmmmmmmmmmmmm tak to by som si dala ale este nejak dobojovat.Sak uz len do konca tyzdna .Sak som dnes v praci dostala tolko sladkosti ale som to hned zaniesla mojej koleginke aby ma to netrapilo .
😀