Poznáte produkty NuSkin a pomohli vám?

mykaellle
23. nov 2011

Ahojte mate skúsenosti s touto firmou a produktami? Pomohli Vám na úpravu zdravotného stavu? Mne to núkali, tlačili do mňa, brala som to mesiac ale necítila som nič...

petralta
12. dec 2011

Samozrejme! 🙂 A ake vyrobky si brala? Ja som sa po mesiaci definitivne zacala citit lepsie. Beriem LifePak nano, ageLOC Vitality (uzasny produkt na zvysenie energie namiesto kofeinu, ktory ta vysvihne hore, ale ked jeho ucinky pominu aj prudko dole) - prejavilo sa to aj na cviceni - mam vacsiu vydrz, a obcas si usrknem z G3 dzusu. Davam ho malemu od 5. mesiaca, ide sa za nim zblaznit. Dali sme si zmerat antioxidacne skore, ja som sa z cerveneho policka s poctom 19 000 v priebehu 6.5 tyzdna dostala do zlteho na 33 000 a maly z cerveneho policka s prvotnym poctom 15 000 sa vyhupol rovno do modreho na 55 000. Mne sa hrozne paci, ze ked beriem komplexny nutricny doplnok, tak sa ich ucinok da zmerat. Maju biophotonicky skener, ziadna ina firma na svete ho nema. je to patentovany vyrobok, vyuziva Ramanovu spektroskopiu a Raman za to dostal v r. 1930 Nobelovu cenu vo fyzike! 🙂 Ja sa uz k inym vitaminovym doplnkom veru nevratim. Nedaju sa s tymto vobec porovnat. Pocas tehotenstva a prvych troch mesiacoch kojenia som brala Prenatal Vitaminy od firmy Jamieson, ale ako meranie ukazalo, boli to viac-menej vyhodene peniaze, lebo moje telo ich nedokazalo optimalne vstrebat a zuzitkovat. A tak je to s vela volnopredajnymi vitaminmi. Nepracuju v synergickom retazci. Okrem Pharmanexovych doplnkov vyzivy pouzivam Nu Skin kozmeticky vyrobky a ageLOC galvanic spa s gelmi spolu s ageLOC Elements su zatial neprekonatelne. Osetrujem si zatial len 1/2 tvare a ludia vidia rozdiel. Je to vidno! Proste, da sa to demonstrovat, ze vyrobky naozaj, ale naozaj funguju!!!

liv1
12. dec 2011

No niekto to tu evidentne predava, a celkom tomu prepadol a nemyslim zakladatelku otazky 😀

batina
12. dec 2011

..ahoj, no som pocula ze na sk je z toho teraz vely osial. pozam par znamych co to robia a ti tomu noza podlahli, no sam nevie comu mam verit. moj mazel berie tiez nejake produkty od nich ale tiez mi hovol, ze bsolutne ic nepocituje.. po tehotenstve ten vitality pack chcem vyskusat aj ja, no uviime..

meryenes
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lana.lea
9. máj 2012

K výrobkom spoločnosti NUskin nemozem poevdat ani makke f. Co sa tyka otazky za ake obdobie pocitite zmenu je to vzdy individualne,ale my slovaci sme taki narod,ze ked si zaplatime tak ocakavme vysledky okamzite,ale to nejde,pretoze cely zivot si nicime zdravie ci uz stravou,fajcenim a podobnymi vecami,ze uzivanim LP mesiac sa to hned nezmeni,je to dlhsi proces.Co sa tyka Age loc rady ano tam mate okamzite zmeny ci uz pri zehleni tvare alebo momentalne revolucneho produktu Galvanic Body spa.Takze ak chce niekto dobry zaklad pre svoje deti a pre seba do buducnosti odporucam tieto produkty.

liz_lemon
9. máj 2012

tak toto by zaujimalo aj mna, lebo mam kamosku, co sa tomu venuje, a stale o tom tak nadsene rozprava, chodi na vselijake "seansy", aj ked zda sa mi, ze plet ma krajsiu, od kedy uziva nejake ich tablety
akurat ma odradza vysoka cena, lebo ked som si pozerala zlozenie, tak tam nic specialne nie je, len same vitaminy

sisaha
9. máj 2012

Poznam dvoch ludi, ktorí akurat vyhodili peknu kôpku penazi do vzduchu za vitaminy, po ktorych sa ziaden vysledok ani len po 3 mesiacoch nedostavil....
@petralta, preco mam pocit, ze s takymto niecim obchodujes? Takisto v teme celulitida...mas zazracnu metodu na jej odstranenie...

rena68
17. jan 2013

Ja som si kúpila od Nu skin Galvanic spa /žehličku na tvár/ je super používam ju necelý mesiac a som veľmi spokojná a objednala som si Lifepark tak uvidím ja len viem že aj lekári ho užívajú ja poznám jednu ktorá na to nedá dopustiť tak uvidím ozvem sa neskôr

dany281
4. mar 2013

ja davam mojim deťom už druhy mesiac G3 a zatial je to super ani sopliky ani kašeľ. 🙂 kľudne odpoviem aj na dalšie otazky.

angelaa214
9. apr 2013

aj ja mam zehlicku a chcela by som ju predat

mimiamacko
11. apr 2013

Ahojte, predám celé, nové balenia LifePak a MarineOmega lacno, kto by mal záujem vyskúšať, tak mi napíšte mail na: smejus@gmail.com 🙂 ja som to prestala brať, žiaľ som sa rozhodla takto až keď už som si toto objednala... pošlem aj foto, ďakujem 🙂

palomita002
12. apr 2013

Angelaa214 a preco ju chces predať a za aku cenu?

zuzka78
22. máj 2013

Ja beriem asi 2 tyzdne LifePack, manzel berie mesiac R2 a teraz zacal s LifePackom. Moja mama Life pack a R2. Detom davam dzus G3. Musim povedat, ze na mna to zabera, citim sa ovela lepsie, za tyzden islo kilo dole. Predtym som pila 4-5 kav denne, ale aj tak som bola stale unavena...Takze mne to pomohlo, manzelovi a mame to tiez pomaha citit sa lepsie. Zrejme je to individualne, podla zdravotneho stavu a zivotneho stylu. Ja som ale fakt rada, ze mi to kamoska odporucila. A k tomu videu - no comment...myslim, ze ta dotycna uz dlho G3 nebude predavat...Ved robi totalne zle meno firme.

vikina81
5. jún 2013

neffie, tomu "odborníkovi" neprajem nič zlé, len nech mu v najhoršom pomôže práve nuskin a jeho úžasné výrobky. nechápem ako niekto môže takto verejne zavádzať. Táto spoločnosť má za sebou vedcov svetového formátu, a mnohí z nich dostali rôzne ocenenia za výskum a prínos v oblasti vedy, genetiky, onkologického výskumu. Toto sa naozaj môže diať len u ludí čo si svoje ego liečia verejnými "klamstvami". A tá pani ktorú si pozvla nech sa namiesto /pretrčania/ radšej zamyslí nad hodnotami svojho dieťaťa a čo najskôr ich rieši..

sovenka
12. jún 2013

http://www.stream.cz/peklonataliri/819228-peklo...
prosim! pozrite si aj rozbor. Aj ked neviem ci niekomu bude stacit rozbor takej ubohej institucie, ktora nic nepredava a nezaraba... 😠
Myslim, mile mamicky ktore verite vo vynimocnost G3, ze len neviete co do dobroty s peniazmi... Keby ste si nemohli dovolit vyvalit 85€ za necely liter a pol dzusiku, mozno by ste boli nutene davat detickam surovu zeleninku a ovocie a spravili by ste este lepsie 😉
Tymto prispevkom nechcem nikoho urazat, len povzbudit k navratu k praobycajnym plodinam plnym vitaminov a antioxidantov a za zvysne peniazky mozte detom kupit napr. hracku

tamaratamaratamara
16. jún 2013

ahojte, aj ja mám na predaj takmer celé balenia Marine Omega, Life Paku a Tegreen. Predám to za polovičnú cenu. Kto má záujem, napíšte mi

pozornuskin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
organogold
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murko1987
5. sep 2013

Paci sa mi komentar nicku : Sovenka
asi je sto rokov za opicami ked si mysli ze jest ovocie a zeleninu staci.
Nehovorim ze nuskin treba ale clovek zijuci v 21. storoci musi doplnat vyzivu uz aj z doplnkov vyzivy kedze vsetko sa rapidne zhorsuje : poda vzduch ozonova vrstva.....logika mile damy nepusti uz davno ovocia nechuti ako volakedy a ani zelenina ligicky nieco sa tam asi zmenilo a okrem chuti ani vytaminy tam uz niesu v tolkom mnostve takze netreba pocuvat to tliachaniny ludi co nemaju co robit len tu vysedavat a treba sa pozriet za dvoverihodnymi zdrojmi cize imunologovia, laboranti, vyskumnici a podobne napriklad zo SAV......a nie pocuvat nazori od cukrarov pekarov casnikov atakdalej....mne otvorili oci takyto profesori co treba robit a co konzumovat prijemne badanie

monika2504
11. sep 2013

ha ha ,kto sa nevenoval svojmu telu od mlada ,nech siahne po nu skin,mam 46 a telo ako 25 ale vyrovnane ,nie dedicne,hladku pokozku a usmev na tvari a pozitivnu mysel aj ked bolo niekedy velmi zle,treba niektore zataze mysle nechat na nasich blizkych a nie niest vsetko akoby sme boli nenahraditelny,sport lahka strava a striedma , pozitivna mysel,moje zname maju nejake kilecko naviac,ale vrasky im pristanu a su stastne ,maju fajn rodiny /aj s bolavymi starostami /a nemastia sa ako hviezdy ...odporucam robit viac pre seba ...napr posediet v prirode ,nemysliet na kopec neozehleneho pradla a rozdelovat si aj takuto pracu mimo zamestnania.......drzim vsetkym palceky ste krasny aky ste...hlavne sa snazte byt so svojimi blizkymi stastny....

jozefls
26. sep 2013

Zlata moja kolko mas rokov kolko si si huntovala zdravie? a chces po mesiaci zazraky ? prepač to musis čakat na zazrak a nie ohovarat produkty NU Skin

ewitska
27. sep 2013

Nuskin je vynikajuci. Ja uzivam jeden a pol mesiaca life pak. Citim sa vyborne, zvladam ovela viac povinnosti, vaha ide malinko dolu a to papam dost. Tesim sa. 🙂 Dokonca to zacal ujzivat aj manzel, nepriatel vsetkych vyzivivych doplnkov. Citi sa lepsie, prestali problemy so zaludkom.

rhinocerus
14. okt 2013

Normalne ma tato diskusia vyprovokovala sa zaregistrovant na konovi.

Damy a slecny, polozili ste si niekedy zakladnu otazoku ohladom Nuskinu a jeho vyrobkov nasledovne?

- aka je lieciva molekula, alebo latka obsiahnuta vo vyrobku?
- v akom pomere, koncentracii je lieciva latka vo vyrobku
- aka je klinicka studia, ktora porovnava uspesnost vyrobku?

Staci si trosku poguglit ked si precitate z coho to je a budete sa uskrnat.
Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine alebo Salicin? 🙂 Salicin vam pomaha!!! A pritom sa da zdarma obkusovat v prirode 😀

Kazde liecivo, musi obsahovat klucovu zlozku ktora sposobuje ulavu, od toho a toho, toboz ak sa bavime o genovej manipulacii.

Btw, kto vie aka firma dostala pokutu v Amerike za klamanie zakaznikov od DEA? :D

zolo01
17. okt 2013

Vsetci ste hlupaci kto nevie co to je NU SKIN ja len chcem tolko k tomu dodat ze vyskusaj to a ked to nebude fungovat , ti firma NU SKIN vrati peniaze lebo na vsetky produkty maju 100 % garanciu . ja som to vyskusal pijem G3 dzus a mi pomohlo je to nieco uzastne , ovocie a zeleninu mozete jest kolko len nechcete aj tak zdravsi nebudete lebo to uz nie je to co bolo !! v dnesnej dobe je to HNOJ ,

majky13885
17. okt 2013

Ahojte žienky. Dovoľte aj mne vyjadriť pár slov k spoločnosti NU SKIN. Tiež som sa dostala do vlny ľudí, čo skúšajú všetko možné. Zaplatila som si balíček... a prišlo mi pár doplnkov. Okrem Galvanic SPA a Galvanic Body SPA rôzne géliky, krémiky, a výživové doplnky ako R2, Life Pack + Marine Omega, Teegreen... Záver: Woow. Moje dni sa konečne začali spôsobom vstanem a som hore a nie vstanem a idem spať. Vzhľadom k tomu že som denne na nohách a lietam za prácou ako na metle tak sa zvýšil aj môj výkon, moja pozornosť, niesom vyčerpaná a unavená.. ČO je pre začiatok super, nie? Deťom som začala dávať G3 a ked môj syn prekonal pobyt v prostredí kde kvitli trávy aon ako alergik na trávy sa bez inhalátora nepohne, tak sme prvýkrát v živote dovolenkovali, bez inhalátorov, pobyte v nemocnici a injekcií, a musím si zaklopať že už pol roka sme okrem soplíkov nemali nasadené žiande lieky. Podotýkam že sme boli na Atb 2x mesačne... Že to stojí nemalé peniaze.. hmm no to asi preto že sa na tom podiela tým odborníkov, že spolupracuju renovované laboratória, dokonca aj nejaké univerzity. A že nekúpim ovocie? No uprimne, je dnešné ovocie a zelenina taká zdravá ako za ery naších starých mám? To pochybujem.. a pochybujem aj o Bio potravinách.... pretože viac ako 2/3 týchto biopotravín, zalievali kyslé dažde a padal na nich smog.. tak kde je to BIO??
K produktom Age Lock sa nedá nič zlé povedať. Tiež mam tie "žehličky",.. po 3 aplikáciach som stratila kruhy pod očami a zbavila sa klokaních vačkov. to len pre informáciu.. prešla som si aj strie po pôrode a ich viditeľnosť sa zmenšila.. Nikto nikde nevraví že Vás vylieči... To ani doktori koľkokrát nevedi.. že? A k tomu všetkému.. ma najviac oslovilo to že ako klient, ktorý je u nich vedený vlastým kontom, tak platí nižšie ceny, ako ten čo si len tak odskočí na stranku a nakupuje bez vytvorenia konta.. a na záver.. Mám na skúšku 3 mesiace a potom ak budem evidentne citiť že sa nič nedeje, tak mi vrátia peniaze späť.. Čo si ja už nárokovať nemusím. Leo sa cítim epšie a moje antioxydanty vybehli z 13.000 na 35.000
Toť asi vsio k tejto téme , prajem pekný deň

edward6612
18. nov 2013

Dobry den prajem vsetkym, ktori dostali informacie o spol. Nu Skin a nevedia, ci im maju verit a tak citaju diskusne fora (ci je taketo diskusne forum vhodne na overenie odbornych a vedeckych faktov si kazdy odpovedzte sam), ako aj vsetkym "odbornikom", ktori sem pisu, ako tieto "zazracne" produkty nefunguju...

Moja vlastna skusenost: posl. 8 rokov som ako realitny makler zil v neustalom strese, 4-5 hodin spanku, chronicky unaveny aj cez den, o zivotosprave ani nehovoriac, sama kava, cigareta, fastfood... S Nu Skin-om som sa dostal do kontaktu pred vyse 3 rokmi, bol som na prezentacii, dal som sa zmerat na Biofotonickom skeneri, samozrejme nemeratelny, ani sa necudujem, ale mal som aj dalsi problem s klbami. Tiez som neveril skeneru a tak som si z opatrnosti najprv kupil pripravok na klby a dlhorocna bolest a praskanie klbov boli prec za cca tyzden a to som predtym skusal rozne znacky az po ozaj drahe (cez 150€), to ma presvedcilo a vyskusal som teda Lifepak, bol uz v diskusiach spomenuty ako zazracny "multivitamin" 🙂 Tak som ho uzival 6 mesiacov, hodnoty stupali, ale co je najpodstatnejsie, aj som sa citil lepsie. Aj som ho velakrat vynechal, ale ucinkovalo to dalej, teda aj ucinkuje, ale treba to uzivat, na policke to cloveku nepomoze. Samozrejme zmenil som aj stravovanie a zivotny styl, co uvedena spol. vyzdvihuje. Nase telo ma uzasne samoopravne mechanizmy, ale bohuzial dnes v ovoci a zelenine uz je iba zlomok vyzivovych latok potrebnych na tieto opravne procesy, ako to bolo pred 20-30 rokmi. Preto treba zdravu stravu doplnat vyzivovymi doplnkami. Vyzivove doplnky nie su lieky, je to poistka na znizenie pravdepodobnosti dostat nejake civilizacne ochorenie (Pozrite si clanok v okt. vydani casopisu Vitalita - Homocystein...), vtedy uz je neskoro a liecba niekolkonasobne (v desiatkach tisic €!) presiahne cenu vyzivovych doplnkov, keby ste ich uzivali. A to je fakt, nie market. tah Nu Skin.
Ked sa zmerate na skeneri, pravidelne meravame aj vyzivovu hodnotu ovocia a zeleniny a to by ste sa cudovali, co je skutocne bio, (na 90% presny neinvazivny sposob merania ochrany buniek voci civilizacnym ochoreniam a presnejsi ako z krvi, funguje na zaklade Ramanovej spektroskopie, sir Raman z Indie za to dostal v r. 1930 Nobelovu cenu, skener nevyvinul NuSkin, ale Huntsmannov rakovinovy institut a NuSkin ho dostal do uzivania na zaklade sutaze z pomedzi 6000 firiem prave na zaklade riesenia, t.j Lifepak, prvy skener v SR bol v onkolog. ustave na Hajdukovej v BA uz v r. 2006) a rozhodnete sa uzivat Lifepak (na prirodnej baze, ako vsetky produkty tejto firmy), ktory ma az 98% vstrebatelnost, ma robene dvojito slepe placebo testy a dobrovolne testy Americkej Olympijskej Asociacie a Consumer Labs (najprisnejsia testovacia asociacia USA ), (pre tehotne Lifepak prenatal, pre starsich Senior, alebo top Lifepak Nano, nepredava sa zatial v EU), alebo pre tych, co nemozu tobolky je tu stava G3 a po 3 mesiacoch uzivania po opatovnom merani vam nestupnu hodnoty, firma vam vrati plnu sumu spat za uvedene produkty. Uz teraz pocujem skeptikov, ako sa smeju "No jasne, kto mi asi tak vrati peniaze, firma bude uz davno zrusena". Mam pre vas info, firma bola zalozena v r. 1984 v Utahu 3 ludmi, ktori ju dodnes vlastnia a vedu 🙂 Je to v Provo najvyssia modra budova, hodte si to do Streetview, najdete to, alebo tam rovno chodte, radi vas tam uvitaju 🙂 Hned vedla je v oktobri 2013, cerstvo otvorene inovacne centrum za 80 mil.$, inak uz 3 (2 su v Azii), ktore ma spolocnost! Zamestnava na plny uvazok, t.j. denne vyvyjaju produkty 75 vedci zo 14 specializacii (objavitel antioxidantov Dr. Packer je tiez sucast tohto timu), spolupracuju s top medicinskymi univerzitami sveta ako Stanford a pod. Firma cca 2 roky vlastni uz aj Lifegen technologies (vyse 30 rokov skumaju geny cloveka, najvacsia databaza sveta), takze starostlivost o cloveka riesia priamo v zdroji na genovej urovni (epigenetika), nie iba povchovo ako konkurencia.
Este zopar faktov, firma predava svoje vyrobky v 53 krajinach sveta, je obchodovana na NewYork-skej burze (NUS) tento rok ako najobchodovanejsia firma sveta, zaznamenava rekordy v predaji od r. 2008, t.j. odkedy zacala "kriza", uz 17 rokov si drzi najvyssi mozny rating firiem 5A1 (D&B), Forbes ju zaradil medzi 100 najdoverihodnejsich spolocnosti sveta na 5 miesto, neustale inovuje a ziskava najvyssie mozne ocenenia, ma mnozstvo patentov (okrem Biofotonickeho skenera a Galvanickych pristrojov aj vyrobny proces, kde je standardizacia, t.j. aby vsetky vyrobky mali tu najvyssiu a rovnaku kvalitu)... Mohol by som sem napisat este 5 stran a to niesom odbornik, len som si vypocul informacie a overil z relevantnych zdrojov. Keby tieto vyrobky nefungovali, alebo by nieco nebolo s firmou OK, myslite si, ze by bolo mozne hrat tu v tajnosti divadielko 30 rokov? Trosku sa nad tym zamyslite...
Este nieco k cenam, ako moze byt nieco lacne, ked to ma skutocne obsahovat vsetko, co to ma obsahovat? Ani z Dacie neurobite Mercedes, ze? A to sa ceny kozm. vyrobkov nerovnaju selektivnej kozmetike, ale bezne dostupnej napr. v lekarni! K vyrobkom sa viete dostat prostrednictvom distributora, nebude vam ich nosit, ale vytvori vam bezplatny pristup na eshop, vdaka comu sa viete dostat cenovo az na 45% ceny a po zaplateni vam ich prinesie kurier domov. Cely predajny model je na zaklade odporucania, tak ako ked odporucite dobru restauraciu, film v kine, alebo kozmeticku a hlavne sa nejedna o pyramidovy system, ktory je nelegalny, ludia registrovaní pod vami mozu zarabat omnoho viac, ako vy a hlavne pyramidove spol. funguju max par rokov, nie 30 a neobchoduju sa na burze cennych papierov 🙂
Suma sumarum, firma Nu Skin ponala starostlivost o cloveka zvnutra, aj zvonka tym najlepsim moznym sposobom, netvrdia o sebe, ze su najlepsi a jediny na svete s kvalitnymi vyrobkami, ale pri vyzivovych doplnkoch jediny meratelny, teda preukazatelni a to je fakt, ostatni sa iba biju do prs, ze my sme najlepsi, nemaju to ale ako dokazat. Osobne poznam x lekarov, homeopatov, farmaceutov, bioshopov a dalsich, ktori odporucaju tieto vyrobky a pri tom nie su priamo prepojeny so spol. Pri kozmetike je mozne vyziadat si bezplatne nezavazne osetrenie, kde mate moznost priamo vidiet ucinok, alebo chodte priamo na prezentaciu, je nezavazna a bezplatna, neda sa tam nic kupit, dostanete iba informacie, ktorym nemusite verit, ale overte si ich, vyskusajte na vlastnej kozi a potom sa rozhodujte, tak ako o vasetkom v zivote...
Takze nebojte sa vyrobkov spol. Nu Skin, su na prirodnej baze a su uzasne, rozdiel je preukazatelny, za cim si stoja a maju to aj v logu.
V pripade otazok si vyziadajte info od ludi, ktori vam o spol. povedali, alebo ma nevahajte kontaktovat. Pekny den

luboski
22. nov 2013

Má niekto záujem o NUSKIN TR90, mám jedno kompletné balenie na predaj.