KetoMix - schudli ste?

hveronika1
25. jan 2019

Ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s KetoMix - ketónovou diétou? Schudli ste niečo pri nej?

prevenar
25. jan 2019

je to nezmysel, ako kazda docasna dieta. budes tak jest do konca zivota ? ..ak nie, tak sa ti vaha vrati spat. vaha je odrazom tvojho stravovania a zivotneho stylu (sport)

chudnut mozes na comkolvek ...ak zjes denne jeden burger a okrem toho uz nic ine, tak budes chudnut 🙂

musis zmenit cele stravovanie a zivotny styl natrvalo. osobne odporucam vegansku stravu varenu zo zakladnych potravin, ak chces zit fakt zdravo a aktivne . 🙂 ..ale ak ti ide len o chudnutie ako take , musis zacat sportovat z znizit kaloricky prijem . ak prijmes 1000 kalorii denne , tak budes chudnut ..ked docielis svoju vahu, tak zacnes zvysovat kalorie , kym nedosiahnes rovnovazny stav , ze nepriberas a ani nechudnes dalej ..a tak potom budes mueist jest do konca zivota.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hveronika1
autor
25. jan 2019

@veronika4495 ja som si z KetoMixu kúpila na začiatok balíček na 7 dní, tak uvidím ako to pôjde, len by ma reálne zaujímalo, či sa niekomu podarilo schudnúť a koľko

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hveronika1
autor
25. jan 2019

@prevenar tak za vyskúšanie človek nič nedá, pri tejto diéte sa prechádza postupne zo “sáčkov“ na bielkovinové jedlá, podľa toho koľko chce človek schudnúť, takže to už tiež záleží na pevnej vôli toho človeka, či sa po diéte hneď bude napchávať, alebo zmení stravu a režim, ale na štart to nemusí byť zlé 🙂

pavucikvet
25. jan 2019

@hveronika1 drzala som 4 tyzdne a vysledok minus 2 kg. Takze za mna: kravina

hveronika1
autor
25. jan 2019

@pavucikvet tak mne to dnes došlo, od zajtra by som chcela začať, tak potom dám vedieť ako som dopadla ja 😅

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prevenar
25. jan 2019

@hveronika1 ..ked myslis 🙂 ..jedlo zo "sackov" znie fakt zdravo a lakovo ..a z prilisneho mnozstva bielkovin mozes dostat vsetko od roznych alergii az po poskodenie obliciek. bielkovinami sa da predavkovat , az zomriet ..nie casto, ale ako vravis, za vyskusanie nic nedas 😉

zacni jest teraz tak , ako chces jest po tej diete a mas to zadarmo 🙂 ...v kazdom pripade drzim palce, nech uz spravis cokolvek. vsetko dobre .

https://www.independent.co.uk/life-style/health...

hveronika1
autor
25. jan 2019

@prevenar tak podľa môjho názoru, keby to bolo až tak nebezpečné, a toľko ľudí na to umieralo, určite by bol predaj výrobkov zakázaný...na každý jeden výrobok, reaguje telo inak a to nie len čo sa diét týka, alergie môžme tiež získať aj z iných vecí, všetko je to o tom ako to telo príjme a ak sú obličky v poriadku, zdravé nemali by sa poškodiť, pri diéte je človek upozornený kedy ju môže držať a kedy nie...keď ma niekto vysoký tlak, problémy s obličkami je samozrejmé, že to musí konzultovať s lekárom...a ten článok: tak podľa všetkého bola pani fitneska, čiže nezomrela na základe diét z ketomixu a pod. 🙂 každý má nato svoj názor ako sa vraví 100 ľudí 100 chutí...🙂

danyb
25. jan 2019

A kolko chces schudnut, lebo za 7 dni sa dosranes akurat do ketozy, takze necakaj zazraky..ja som to drzala 6 tyzdnov velmi poctivo a schudla som skoro osem kilo ale do pol roka som mala 10 kg na sebe..telo sa zlakbe ze mu znovu nasadis dietu a tak radsej uklada do zasoby aj ked sa neprejedas..
Najlepsue je uvedomit si zaklad je vacsi vydaj ako prijem a schudnes

prevenar
25. jan 2019

@hveronika1 drzim palce 🙂

daimon
26. jan 2019

Začínam tretí týžden za 10 dni - 5 kg, pás 6cm, samozrejme po diéte sa nevrátiť k starým návykom, budem pokračovať v nizkosacharidovej, predtým som cvičila musela prijímať sacharidy a žiadne zázraky sa nediali.Ketomix ma naštartoval , konečne existuje niečo čo pomoze schudnúť , teda dufam😉, ešte by som prijala dalších 5 kg zhodiť

laurika25
26. jan 2019

@danyb poznám baby, presne po týchto diétach išli kilá hore. Ako si potom riešila tie júla naviac, zas keto, či iný spôsob , alebo neries😊?

hveronika1
autor
26. jan 2019

@daimon drzim prsty 🙂 ja som sa nakoniec rozhodla, ze zacnem od podneloka, na 7dni mam kvoli tomu, ci mi to bude vobec chutit, aby som nevyhodila peniaze za nieco co ani nebudem jedt, ale tak dam tiez potom vediet ako pokracujem ja

evittam
27. jan 2019

@pavucikvet A kolko si čakala za 4tyzdne? 😂 2kg je optimálne zdravé chudnutie.

pavucikvet
28. jan 2019

@evittam tak reklamuju viac... a pri takomto stravovani som viac aj ocakavala. 2 kg viem schudnut aj normalnou stravou. 🙂

danyb
28. jan 2019

@laurika25 momentálne som tehu, takže neriešim kilá navyše 🙂, ale po pôrode idem skôr do pohybu a úpravy stravy..

evittam
28. jan 2019

@pavucikvet No ved o to ide-reklama na umele s acky. Ale veľa šťastia pri chudnutí podobnými výrobkami.

pavucikvet
29. jan 2019

@evittam nie je nutne komentovat rozhodnutie druhych vnucovanim svojho nazoru. autorka sa pytala na skusenosti s touto dietou. Nie je zvedava na prednasky niekoho, komu sa to hnusi. Vsetci sme dospelí. pekny den.

evittam
29. jan 2019

@pavucikvet Diskusia je o diskutovani. Nikomu nic nevnucujem. Ty zase nemusíš čítať co sa ti nepáči. A na co je alebo nie je autorka zvedava nechaj na nu. Vdaka a napodobne.

pavucikvet
29. jan 2019

@evittam nevnucujes, ale hodnotis. Nemusim citat co sa mi nepaci, pokial to neadresujes na mna. A kedze si to adresovala na mna, tak som reagovala. Ja konkretne nereagujem na prispevky, pokial s niecim nemam skusenost. Mudre rady typu, ze je to umela s.acka je zbytocne agresivny komentar. To je vsetko. Pokial si pozorne citala moju skusenost, tak som pisala, ze zbytocne vyhodene peniaze. Hodnotit, alebo priat mi vela stastia pri chudnuti s podobnymi vyrobkami je naco dobre? Ci treba reagovat za kazdu cenu?

evittam
29. jan 2019

@pavucikvet Je to verejna diskusia. To je vsetko k tvojej nespokojnosti.

pavucikvet
29. jan 2019

@evittam dakujem za upozornenie. Skus sa teda viac venovat synovi, aby si nemusela zhanat TIP (nie typ) na Hviezdoslavov kubin.

evittam
29. jan 2019

@pavucikvet Vdaka za radu a tvoj záujem o moju osobu.😂😂😂 Ty sa hlavne staraj sama o seba.

pavucikvet
29. jan 2019

@evittam staram ako vidis,...nestaram sa do druhych... tymto nasu debatu koncim.

evittam
29. jan 2019

@pavucikvet Isteze. Len riesis co kde som kedy napísala. 😂😂😂😂 Krasny den.

lostris151
23. feb 2019

Mne pomohla Keto dieta spojena s prerusovanym postom. Dieta je vhodna pre ludi so sedavym zamestnanim a co sa nemozu moc hybat, ale nekupuj zidane prasky ani hluposti co ja SVK reklamuju a ak si kupila tak si daj tyzden start a potom nabehni na stravu. Je to normalna strava, jes o 10 ranajky o 14 obed a o 18 veceru. Ak by si bola velmi hladna tak o 12 a o 16 mozes nieco velmi male. Jes tam maso, ryby, vajcia, syry, zdrave Tuky a oleje ako napr avokado a olivovy olej, nesladka zelenina hlavne zelena a listova zelenina ale mozes aj paradajky a mrkvu ale v malom mnozstve, z ovocia mozes bobule a citron. Nesmies ziadny cukor, uhlohydraty, nic z muky (len z kokosovej alebo mandlovej), mlieko ( mozes len vysokotucne vyrobky ako smotana, alebo vysokotucny grecky jogurt v malom mnozstve a nahtadit mandlovym alebo sojovym ale pozor citat etikety z coho to je, nesmie byt cukor ani kadejake hovadiny) cielom diety je aby sa telo naucilo palit tuk namiesto cukru pre energiu. Je obmedzujuca ale moze sa napr pouzivat stevia a z toho robit kadejake dezerty aj kolace, chia alebo avokadove pudingy, kolace z mandlovej muky etc. Pohyb lahky ako napr prechzdzky alebo nejaka lahka zataz. Dieta sa nema drzat viac ako pol roka vkuse, koli tomu ze chybaju nejaje veci ako strukoviny etc Ja som potom nabehla na system pondelok uplny vodny den( len voda sa pije, caj, mineralka) utorok - sobota bol hore uvedeny system s keto jedlami a v nedelu som mala den ked som mohla vsetko co som chcela. Podarilo sa mi schudnut 12 kil za 3 mesiace potom som to drzala a trosku si prihodila ovocia a kde tu chleba a viac tych vsetkojedoacich dni ale drzim vahu, cez vianoce som trochu pribrala ale jedla som krizom krazom sak vianoce ale hodila som si rezim na 2 tyzdne a som zase tam kde pred tym. Nechces chudnut viac ako max 0.5 az 1kg za tyzden lebo je to nezdrave a potom ked je to viac dochadza k jojo. Na nete si mozes pozret recepty kadejake mam aj dobrr stranky len vacsinou anglicke, vyhladavaj keto breakfast, keto lunch, dinner alebo keto desserts. Napis ak mas zaujem vediet viac. Ja som skusala kadeco a len toto mi nakoniec pomohlo, ale kazdy clovek je iny ale prasky a balicky rozhodne netreba. Aj mamine to tu vyskakovalo a som su stopla a teraz ju nahodila na jedlo a za 2 tyzdne 3.5kg dolu a pokracuje, citi sa super a nic jej nechyba. Ja som kedysi tie kase tiez jedla a vobec to netreba. 🙂

sslniecko1
23. feb 2019

Ahojte, ja môžem za seba odporučiť Dukanovú diétu. Mala som 75kg a za tri mesiace som mala 59kg pri výške 169cm. Niektorí má teraz odsúdite, že to nie je zdravá dieta. Môžem potvrdiť, že je, na začiatku som šla obvodnému a tak isto aj po tých troch mesiacoch. Žiadne zhoršené vysledky, Orave naopak.
Nikdy som neverila tým kupovanym drahým náhradám za jedlo. Tu som si našla denne hodinku čas, aby som si nachystala jedlo. Nič zložite. Keď dodržíte fázy, pôjdu kg samé dole, za to ručím. Treba mat pevnú vôľu, chuť hlavne 🙂

rik01lulaka
23. feb 2019

Lepsie urobis akprejdes na ketogenne paleo....je to chutne, vyzivne, doma pripravene a vysledky potesujuce....