Konečne nie som otrokom jedla

2. jún 2021

Ahojte. Dlho som bola tucna mala som 115 kg komplexy a neznasala som svoj zivot. Zivot vo svojom tele. Schudla som na 74kg pomocou macingovej a prodietix. Vahu drzim uz 4 mesiace. Dala som si prestavku jedla som normalne. No teraz nejem a vyhovuje mi to vyslovene sa mi to paci ze nejem. zjem tak kusok ovocia za den inak pijem len vodu caje kavu. A vecer si laham stastna ze som nejedla a ze pride novy den a ja nebudem otrokom jedla. Ze uz nezijem preto aby som jedla ale jem aby som zila. Ja uz nebudem viac ta tucna a skareda. Teraz budem sebavedoma pekna zena ktora sa ma rada a ma rada svoj zivot. Dufam aj ze schudnem este viac aspon na 60kg

viktoria1425
2. jún 2021

Mysliš,že je v pohode za deň zjesť len kusok ovocia a nič viac?
Najprv si sa prejedala a teraz si robíš len další problém.
Žiadne podotykam žiadne telo nevládze fungovať na pár kcal denne. Žiadne.

autor
2. jún 2021

@viktoria1425 ano staci mi to citim sa fajn. Nepotrebujem viac jest. Nemam konecne ziadne chute na nezdrave jedla na sladkosti na nic

denden77
2. jún 2021

ja ti sice blahozelam k tomu, co sa ti podarilo.. ale zjavne ti z toho kustik hrablo.. dat si za den napr. pol jablka, nie je uplne ok.. 🤷‍♀️

ivkazba
2. jún 2021

Zješ kúsok ovocia a nič viac? V tom prípade máš celkom vážny psychický problém a skôr či neskôr aj zdravotný. A pozor, nezdravo chudý človek je škaredý, síce chudý, ale škaredý. A k tomu sa dostaneš týmto štýlom. Veľmi silno odporúčam vyhľadať pomoc.

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
2. jún 2021

Myslím že si zarábas na mega problém...síce budeš chudá, ale šťastná určite nie

viktoria1425
2. jún 2021

Nie tvoje telo sa necíti fajn,trpí. Už len na dýchanie potrebuje tvoje telo kalorie,na to aby srdce vedelo fungovať na snáď všetko čo tvoje telo robí potrebuje kalórie.
Rútiš sa do psychického problému s jedlom,keď tam už nie si. Začni to riešiť.

autor
2. jún 2021

@ivkazba tak vyslovene chuda nikdy nebudem len chudsia ked by som mala 60kg budem vyzerat pekne

ckocka
2. jún 2021

Blahoželám, objavila si skvelý životný štýl. Budeš chudá a bohatá, lebo nepotrebuješ mínať peniaze za jedlo. Len tak ďalej, nepolavuj, keď vydržíš bude aj 40kg.

ella_price
2. jún 2021

A čo ty vieš, možno za chvíľu ti bude stačiť len kapačka ❤️ Čo tam po zdravý, keď môžeš byť chudá a nádherná? ❤️❤️❤️

lenkakravcova
2. jún 2021

@viktoria1425 Ona ešte spaľuje kcal, čo ma v tuku. 😀

autor
2. jún 2021

@ella_price ano hlavne chcem byt chuda a pekna ked budem stastna budem aj zdrava a spokojna

elizabet173
2. jún 2021

Ja ti tiez blahozelam, no zjedenim kusku ovocia za cely den praveze dokazujes, ze otrokom jedla si, ze sa ho bojis, ze sa bojis jest. Netreba ti asi pisat, ze svojmu telu nedodavas to, co potrebuje a skor alebo neskor sa to urcite prejavi. Okrem toho si na najlepsej ceste pribrat kg spat. Ak si vecer lihas stastna, ze si nic nejedla, mas vazny psychicky problem. Vies si predstavit, ako bude vyzerat tvoje telo, tvoja koza po schudnuti tolkych kg, ked budes jest len kusok ovocia denne? Myslis, ze niekoho zaujima tvoje cislo na vahe? Nie, iba budu vidiet teba, sice bez kg naviac, ale nedostatok zivin sa coskoro prejavi na tvojich vlasoch, zuboch, pokozke. Ak sa nechces k tomu dopracovat, navstiv psychologa

viktoria1425
2. jún 2021

@lenkakravcova jasné jej inak pracuje telo a ona nepotrebuje nič prijmať 😃 bazalny metabolizmus pre nu neexistuje

zuvelyn
2. jún 2021

Žiaľ to tak nefunguje ze ked budeš šťastná budeš aj zdravá. Verím ze sa tešia z úspechu, sama som mala buchta (ale teraz to neriešim lebo som tehotná) ale tym čo predvadzas si zarábas na krásny prúser a 100kg vahu do roka naspäť.

ivkazba
2. jún 2021

Ako vieš, že budeš vyzerať pekne keď budeš mať 60 kg? Ja som napríklad najlepšie vyzerala keď som mala 69 kíl, pre niekoho to pri výške 170 cm je veľa, ale nosila som s tou váhou veľkosť oblečenia 36. Telo bolo štíhle, ale kilá boli v mierne vypracovaných svaloch. Kamoška mala 60 kíl, rovnaká výška a vyzerala oveľa "tučnejšie" ako ja, pretože mala mlandravé telo.

Takže nie, týmto spôsobom budeš chudá, ale ŠKAREDÁ, pretože telo nebude mať energiu, bude mlandravé, bez podkožného tuku akoby vyschlé. dosiahneš presne opak toho, čo chceš. Lenže toto zrejme už nepochopíš, pretože tu už je evidentný psychický problém.

ckocka
2. jún 2021

Len provokuje.

elizabet173
2. jún 2021

Verim, ze je to len tema na rozprudenie diskusii, ze toto jedna dospela zena nemoze mysliet vazne.

mmoni89
2. jún 2021

Nebudeš chuda a pekná takýmto štýlom myslenia, prave naopak sa dopracujes k nepeknemu vyziabnutemu telu a psychickym problemom. Nepočula si ešte o anorexii?skus si o tom precitat, pozri si videa na YouTube je tam toho dosť,nejedna usla hrobarovy z pod lopaty. Kusok ovocia,co to je za nápad ?🤯😱

autor
2. jún 2021

@ivkazba nemam problem ked ma to prestane bavit zjem viac

autor
2. jún 2021

@elizabet173 myslim to vazne

lvula
2. jún 2021

Velmi sa mylis. Kym nezačnes pravidelne a zdravo jest, stále si a budes otrokom jedla.

mamamasama
2. jún 2021

blahoželám k poruche prijmu potravy... nechcem ti ničiť ilúzie, ale tvoje telo nie je sprosté... vsetko co mu teraz drasticky beries si vypyta este drastickejšie spat...4 mesiace su velmi malo na to, aby si si tlieskala, ze si za vodou ...

elizabet173
2. jún 2021

Kludne to mysli vazne, nam je tu vsetkym srdecne jedno, ako sa stravujes a zabudni na to, ze ked budes chciet, tak sa najes a budes stale stihla. Tvoje telo tento hlupy experiment vyhodnocuje ako stav nudze a ulozi vsetko, co zjes do zasob, keby ti zase niekedy hrablo. Takze navrat k nepriberaniu napriek beznej strave, ktory u teba trval styri mesiace, bude kazdym dnom tazsi a tazsi. Je fajn si nieco o fungovani tela nastudovat, kym zacnes experimentovat. Je ine mat raz za mesiac post a je ine tesit sa z toho, ze som za cely den zjedla iba kusok ovocia. Ty si sa prave otrokom jedla stala, ma nad tebou ovela vacsiu moc ako ty nad nim. Keby si otrokom jedla nebola, budes jest zmiesanu stravu, ktora obsahuje vsetky ziviny. Nevratis sa k sposobu stravovania, ked si mala 115 kg, ale budes sa stravovat tak, ako chces po zbytok zivota, aby si si vahu udrzala. Inak, ked si nechcela provokovat, aky zmysel malo zalozenie tejto temy? Co si si od toho slubovala? Su tu zeny, ktore dali dolu 20,30 i viac kg, vahu si drzia roky a nerobia sprostosti.

luccija
2. jún 2021

Si otrokom jedla....a si psychicky chora zarabas si na velky problem

nelca84
2. jún 2021

a načo nám to oznamuješ? koho to má zaujímať?

autor
2. jún 2021

@nelca84 ked ta to nezaujima naco si si to otvorila a komentujes to ?

malva123
2. jún 2021

Mila autorka si z nas robi srandu....

pipikcek
2. jún 2021

To nemôže myslieť niekto vážne ... za nejaký čas ti pekne v chumáčoch začnú vypadávať vlasy, nechty rozlámané ze až, kruhy pod očami, bez energie, tvoje telo začne rozožierať samé seba ... to uz len budeš krásna a sebavedomá žena 😅😅😅

elizabet173
2. jún 2021

@malva123 tiez verim tomu, ze v dnesnom svete, ked je vyborna dostupnost informacii akehokolvek druhu nemoze byt ziadna taka hlupa, ze len provokuje