Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

junovka
30. máj 2008

citat vas nebudem 😠 😠 nestiham 😀 😀 😀 len musim sa priznat, ze dnes som zhresila jednym kuskom z dezertu 😝 😵 😔 😔 ....ale zatosom si ho vychutnala.Len neviem ako to zvladnem zajtra, nakolko ideme zajtra na chatu a tam sa bude opekat 😢 😢 😢 😢 ....a pit, nakolko moje "Kristove roky" sa budu slavit ☹ 😀 😀 😀

danielitka26
30. máj 2008

prvapomoc tak daj kolko máš cez boky a aj výšku akú máš

prvapomoc
30. máj 2008

169cm vyšku a boky 😝 😝 😝 114 😝 😝 😝

sticker
30. máj 2008

Baby - ale ja mám tie boky na stehnách väčšie ako riť 😝 To teraz naozaj neviem, ako to merať 😅 Nerada by som dala zlý údaj do tabuľky. Ja som si merala zvlášť zadok a zvlášť tie boky.

prvapomoc
30. máj 2008

no no no povedz že som buchta 😀 😀 😀

danielitka26
30. máj 2008

a ja ?? 179 cm výška a ako pyramída som 101 103 113 😔 😔 😔

danielitka26
30. máj 2008

ale asi som zhodila z riti lebo som mala až 120 :(

prvapomoc
30. máj 2008

no dobre aspon nebudem mať pocit že som sama medzi vychrtlinami.myslím oproti mne 😀 neboj danielitka dobehneme ich a budeme jak modelky 😉

sticker
30. máj 2008

danielka - hodila si údaje do tej tabuľky čo počíta tuk v tele? Tuším dve strany dozadu je link. Mňa aj to povzbudilo, že mi tam napísali, koľko by som mala zhodiť. A trafili presne toľko, koľko som aj chcela 😉

sticker
30. máj 2008

Teda danielik - pekne si zhodila 😕 😉
Ja som oproti minulému letu zhodila 14 kg, v páse nejakých 10 cm aj cez boky 10. Ale to som bola dva mesiace po pôrode, tak to by malo byť normálne, že zhodím. Aj tak mám ešte stále navyše. 😒 😝

junovka
30. máj 2008

no, neviem baby, ale ja by som sa mierami, okrem vahy a vysky vobec nezaoberala, nakolko uz anorekticke modelky nebudeme nikdy 😀 😀 😀 ...a po detoch/po vacsine/???? 😝 🙄

sticker
30. máj 2008

Veď hej, junovka. Mňa tie moje miery hnevajú len kvôli tomu oblečeniu 😀 😀 😀

danielitka26
30. máj 2008

neviem do akje tabulky o žiadnej neviem ale ked tam napíšem tak mi hodí že schudni 25kg isto 😨

junovka
30. máj 2008

stiki, ja som mala po porode pri Timeike 80 kil!!!a drzalo sa ma to celu matersku.Akonahle zacala chodit do skolky, tak som zhodila 13 kil za 8 mesiacov a prisaham, ze ani sama neviem ako 😎

danielitka26
30. máj 2008

BMI: 28.0
Odhad tuku vo vašom tele je zhruba 26%

Ideálne by ste mali vážiť: 67 kg a obvod pása by ste mali mať 75 cm.

Podľa ideálnej váhy mate nadváhu 23 kg.

Podľa opaska máte nadváhu najmenej 25 kg.

Pravda by teda mohla byť niekde okolo čísla 24 kg.

danielitka26
30. máj 2008

ako som napísala a skoro som sa aj trafila iba 24 kíl 😝 😝 😝 😝 to bude makačka

sticker
30. máj 2008

No, tak úprimne to je máš čo robiť. A to nie aby si sa urazila 😝 Ja som tých 25 navyše mala, keď som šla rodiť a dali mi zabrať.
Tak si veľmi dobre urobila, že si sa sem pridala 😉 🙂 A vždy keď Ti bude na .....napíšeš... 😉 a aj keď Ti bude úúúplne super 🙂

danielitka26
30. máj 2008

vdaka za úprimnosť ..ja som si vedomá svojej váhy .....ale tak hormóny sú hormóny keby viem že takto dopadnem v živote nikdy neberiem antikoncepciu ☹ ☹ ☹

sticker
30. máj 2008

Ja som ju preto prestala brať ☹

monkula
30. máj 2008

danielitka, profíčka nie, ešte nie, ale MM cvičí už dva roky ,tak debatujeme..., mňa to baví, tiež cvičím..Sestra mi povedala, že mám bicáky ako chlap 😠 😀

dannynka
30. máj 2008

ahojte 😉
normalne vas nestiham citat co tolko pisete 😅 😀 😀 😀

sticker
30. máj 2008

Ahoj danny 🙂 Teba som sa chcela opýtať - Ty si priamo z TN? Ak to nie je tajomstvo 😅

dannynka
30. máj 2008

sticker-ano preco sa pytas?byvam na juhu 😉

danielitka26
30. máj 2008

no ale ja vás pomaličky opustím ...dobrú noc a sladké sníčky bez cukru prajem 😀 😵

zajtra ma čaká ťažký deň tak držte palčeky nech všetko dobre dopadne

monkula
30. máj 2008

Danielitka, držíme palce a nemysli na cukor... 😀

dannynka
30. máj 2008

danielitka budeme na Teba mysliet... 🙂 😉

danielitka26
30. máj 2008

monkula 😀 😀 neboj

dobrú noc kočky 😉

sticker
30. máj 2008

Dobrú danielik 🙂 😉
danny - ja len tak, či sa náhodou nepoznáme 😅 😀 Ale nepoznáme. Tuším som z Juhu mala spolužiačky na strednej ..... to bolo dáááávno 😅 😀

junovka
30. máj 2008

tak co, vsetke ste radsej sli spat, aby vas hlad nekvaril???? 😀 😀 😀 neviem, ale cim dalej som v tej mojej diete, tym som menej hladna 😀 😀 😀

sticker
30. máj 2008

Jáj, junovka, mne tak škvŕka v bruchu 😝 Ale idem veru spať. ráno chodím do obchodu na šiestu, lebo potom nemajú môj tmavý chlieb - ako za komunistov si pripadám 😠 😝
Tak ahojte a dobrú noc 🙂