Kto sa pridá na chudnutie 1,5-2kg za týždeň?

lenuska00000
21. aug 2011

ahojte.🙂 už týžden sa snažím schudnúť..a myslím, že mi to ide..ale už ďalej nevládzem sama..Pridá sa niekto???
Meriam 166cm a vážila som, pred týždňom 67kg, dnes vážim 65kg..:ˇprosíím, pridajte sa niekto🙂)

bianka1
21. aug 2011

@lenuska00000 a aku dietu držíš?

lenuska00000
autor
21. aug 2011

@bianka1 No, vlastne nijakú..nejem sladkosti, ťažké jedlá...a podobne..a každý večer svičím na stepperi min. 30 minút...sem tam bicykel alebo korčule..a ide to nejako samo.🙂 Pridáš sa? môžem ti písať jedálniček, ak chceš.🙂 ale myslím že to zvládneš sama, ak chceš.🙂

bianka1
21. aug 2011

@lenuska00000 tak ja meriam 165cm a važim 60kg ale takých 5kg b som velmi rada dala dole 😉 po porode som mala 71kg tak som schudla tak že som sa ráno najedla na obed niečo menej a na večeru no a aj v priebehu dna viac krat ovocie 🙂

lenuska00000
autor
21. aug 2011

@bianka1 No tak nejak by to malo ísť...Ale hlavne treba pohyb..Podľa mna je stepper najlepší, a je aj cenovo dostupný.🙂 Alebo ZUMBA je super.🙂

bianka1
21. aug 2011

@lenuska00000 tak na zumbu nechodím ale spolu s dcerkou sa učíme cez pc., asi na jesen začneme aj chodiť..

lenuska00000
autor
21. aug 2011

@bianka1 Noo, ani ja nechodím.🙂 áále na nete som našla super ZUMBU.:D tancujú tam na také moderné pesničky ako Jeniffer lopez a tak.🙂 tieto nové pesnicky.🙂 pri malej nemozem hcodit na zumbu..

bianka1
21. aug 2011

@lenuska00000 daj link budeme aj my 😉 nejaké lieky na chudnutie neberieš?

vodnarky
21. aug 2011

jeeej...tak to sa mi paci..2kg za tyzden??? 😵 😵 😵 ..ZUMBU poznam...tiez si obcas na nu zajdem...ja meriam 168cm a vazim asi nejakych(dlho som sa nevazila,vahu mame pokazenu.. 😖 )70-72kg.. 😝 chcela by som dat dole asi takych 10kg.. 😅 ..teraz je tomu uz asi pomaly mesiac som vyradila z jedalnicka chlieb,zemiaky a sladkosti..no a musim povedat,ze je to uz lepsie.. 😵

katushka16
22. aug 2011

@lenuska00000 ahoj,rada sa pridám,ja mám 164cm a 62kg,chcela by som schudnúť aspoň 5kg.tak ako mám začať?mne sa moc nechce cvičiť,radšej upravím stravu lebo cez deň málo a večer to s mm doháňame ale on nepriberie ani deko🙂skús mi nap tvoj jedálniček.ďakujem

ibaja
22. aug 2011

ahojte, dajte aj mne nejake rady... mam 165 cm a vazim 72 kg 😝 deti maju 4r. a 2r. pred tehotenstvom som mala 55 kg a bola som spokojna, teraz sa to na mna len lepi 😠 😠 😠

lenuska00000
autor
22. aug 2011

@bianka1 Link dám, ale teraz som tu len na skok 🙂 Večer ich sem dám 🙂

@vodnarky noo, 2kg za týžden.🙂 aj mne sa to páči a nerátala som s tým 🙂 No teraz idem druhý týždeň tak uvidím, či aj teraz to pojde tak rychlo a jednoducho..🙂 No, presne, tým treba začať.🙂 vyradiť pečivo, keď tak tak len tmavé..žiadne sladkosti, keď tak tak len musli tyčinku..Ale ja som za tyzden mala 2x veĺkú zmrzku.🙂 nevydržala som :D áá každý večer stepper.:D min. pol hodinku.🙂

@katushka16 Tak napríklad dnes som papala prvý krát až o jednej..Bola som v meste a nejak som nemala chuť..Asi sa mi už trošku stiahol žalúdok :D To by som nemala, ale nevadí..Na obed som papala perkelt s cestovinami, na malý tanierik..medzi tým som si dala musli tyčinku..áá okolo pol piatej som mala červený melón..Potraviny si nevážim :D jem všetko, len s MIEROU! :D

@ibaja
@katushka16
@vodnarky
@bianka1 Baby, ďakujem vám, že ste sa ku mne pridali.🙂 :D Snáď to aj Vám pomôže..MÁLO PAPAŤ, VIAC POHYBU :D

vodnarky
22. aug 2011

@lenuska00000 -ja som tiez "zhresila".. 😅 😉 ..dala som si tento tyzden cokoladu..vies,zemiaky a ani chlieb mi k zivotu ani tak nechybaju..ale uplne sa zriect cokolady.. ☹
a nejeke dobre recepty nemas??viem,ze sa da toho plno najst na nete..ale niecia skusenost je predca len lepsia.. 😉

vodnarky
22. aug 2011

@ibaja -podobne aj ja..len rozdiel je v tom,ze ty mas dve deti a ja "zatial"len jedno.. 😅 no a uz vobec si neviem predstavit,ako by som dopadla,keby som teraz otehotnela pri tejto vahe.. 😖 (aj ked druhe planujeme urcite,ale az neskor..) 🙂

vodnarky
22. aug 2011

@katushka16 -ani ja moc neoblubujem cvicit,ale ta zumba je fajn..dobre si zatancujes.. 😉

ibaja
23. aug 2011

@lenuska00000 napis mi priblizny jedalnicek...uz vazne potrebujem schudnut 😝 😝 😝

lenuska00000
autor
23. aug 2011

@vodnarky no, ale tak raz za čas..🙂 kúsok čokoládky nezaškodí..nemám nijaké recepty.🙂 Varím too, čo mi zachutí, ale v malom množstve to papám.🙂
@ibaja nemám žiadny jedálniček.🙂 jem to čo mi chutí..Nemám rada tie diéty, kde máš presne napísané čo máš jesť na R, D, O, O, V...To som stále po 2dnoch vzdala...A hlavne nemysli na to, že chudneš..🙂
Tak napr. dnes som mala: Raňajky: 1celozrnný rožok + maslo+ salám + paprika+rajčinka
Desiata: jogurt
Obed: zeleninová polievka...S knedlíkmi.🙂 Tú MILUJEM ! 🙂 najlepšia polievka na svete..🙂
Olovrant:Mini bake crisps.
Večera: to si dám červený melón.🙂 A piť Veeela vody, co je u mna velky problém..🙂 Keby som nemusela, nevypijem ani deci vody za den..Aj ked je horúúco..

ibaja
23. aug 2011

@lenuska00000 ja som mala na ranajky - riedku krupicu, s detmi, asi za tri lyzice, obed zemiakova kasa a kura, teraz budem banan a na veceru? asi si dam nejaky zeleninovy salat
inak, baby, zmrzlinu asi nejedavate, ze? ja nejem sladkosti, ale zmrzku zboznujem...

lenuska00000
autor
23. aug 2011

@ibaja nemala by sa, ale ja som min. týždeň mala zmrzku 2x.🙂 neodolala som 🙂 :D

morava64
23. aug 2011

Tak ten link na tu zumbu by zaujímal aj mňa. u nás nechodí nikto zo známych a tak by som mohla doma aj s dcérou

akzuzs
24. aug 2011

@lenuska00000 ja meriam 168 cm a vážim 67 kg 😠 Ked som sa spoznala s manželom som vážila 55Kg, ked som sa vydávala 58Kg, ked som zostala tehu s synom 62 Kg ale potom som za tehu pribrala 28kg a potom som šla na 67 Kg, potom som zostala druhý krát tehu a dalo sa to do pôvodu 67 ale teraz stagnujem, asi pre to lebo sa mi nechce a sladké milujem. ALE dnes som sa s neterou stavila o to že ak do vianoc nezhodím 7 kg tak jej musím zaplatiť super večeru a ak vyhrám tak ona mne 😀 😀 😀 Tak som sa rozhodla že už žiadné sladké, cvičenie, raňajky, desiata, obed, olovrant. Nemôžem to preháňať lebo kojím ale snád to vydržím. Ááááááááááááááááááááááááá len či to zvládnem tak by som chcela lebo ja mám ten problém že všetké kilá mám v stehnách, zadku a brušku. Ostatné partie sú doslova chudé. Tak ak sa dá chcela by som sa pridať a dúfam že o mesiac na svoju výšku poviem inú váhu, o dva ešte nihšiu a na tie vianoce sladkých 60 😅

lenuska00000
autor
24. aug 2011

@akzuzs jéééé tak to sme na tom podobne :D ja meriam o jeden dva cm menej ako ty a vážim tolko isto 🙂 a tiež by som chcela ist aspon na 60.:D Kľudne sa pridaj, budem rada.🙂 🙂 aspon v tom nebudem sama..Ja uz týžden sa snazim, zhodila som 1,5-2kg..Moja váha cudne váži.🙂 🙂

akzuzs
24. aug 2011

@vodnarky aj ty máš tu istú výšku ako ja tak snád to pojde konečne dole 😉 a tiež som si všimla že o týžden idete prvy krát do škôlky aj my a mám z toho bobky

akzuzs
24. aug 2011

@lenuska00000 Neboj vydržíme teda myslím 😅 Ale som rozhodnutá od zajtra na tento jedálniček : Raňajky normálne sýte ako napr káva rohlík ale celozrnný , máslo paprika, šunka alebo sýr alebo s niečím iným, desiata ovocie, obed polievka a trocha druhého to čo bude albo ak bude niečo ťažké na žalúdok tak si urobím cestoviny albo iné, olovrant ovocie , zelenina a večera žiadná ak budem hladná tak hodne tekutín , žuvačka alebo zelenina. No a sem tam aj pohyb, cvičenie Tak som zvedavá do kedy to vydržím
Keby ste vydeli moju neter tá do pred dvoch rokoch vyzerala jak sud a začal asi dávať pozor na stravu , pravidelné stravovanie no žiadná diéta a svičenie a snes jak modelka ááááááááááááááááááááá a ja jak žoch

lenuska00000
autor
24. aug 2011

@akzuzs Okey.🙂 ja som posledné dni trosku zanedbala...keksíky pre život nepotrebujem, ale milujem NUTELU!! :D :D :D tak trosku som lízkala ked som šla okolo kredenca..🙂.. 😠 nevadí.:D od zajtra idem..S TEBOU :D :D ja papám asi tak čo ty, každý večer o šiestej cvičím na stepperi..:D ále som čítala, že treba večerať!! ááá aj to som čítala, že po scičení si treba niečo zobnúť...A ja mám ten problém, že pijem málo vody...aj cez tieto horpčavy, vypijem max. 3dcl vody...Tak od tňzajtra pijem.:D.. vodu.:D

akzuzs
24. aug 2011

Áááááááááááááááááááá NUTELA. Pred pár dňami som ju kúpila a teraz som ju dala do zadu do chladničky aby ma nelákala ale čo ked najhoršie na tom je že viem že je tam 😢 No možno máš pravdu na tú večeru al ale asi len neakú zeleninu alebo niečo fakt ľahké, aktívia, neviem. Ani ja nemusím tekutiny a potom ich dobijem ked je už zle. Aj dnes malo tekutín z toho málo mlieka tak teraz tu slopkám vineu aby bolo viac mlieka. No ked som prechádzala kolo špajze tak na mňa zvodne volali cibuľovo somtanové čipsy, keksíky, dobrotky, no hrúúúúúúúza. ALE VYDRŽÍM

lenuska00000
autor
24. aug 2011

@akzuzs Som na tom podobne :D :D No na včeru mávam zvyčajne červený melónik..😀 A hlavne by sa nemali piť sladké malinovky.😀 ale ja by som tiež radšej popíjala vinejku alebo niečo iné ako vodu! :D brrr.😀
Aj ja musím vydržať.😀 ke´d moja váha klesne pod 60kg, budem najšťastnejšia na svete 😀 😀 juchúúúú.😀
Len snáááď to vydržím.😀 Musím.😀 Ty aj budeš, alebo už cvičíš?? 🙂 nevieš nejakéé cviky?? ja mám akože všetko v norme, len bruško mám väčšie.😀 Akéé máš miery??? ak môžem vedieť.:či sme na tom podobne 🙂

akzuzs
24. aug 2011

No ja sem tam som cvičila na zadok stehná a brucho. Milujem beh na dlhú trať ale už sa mi neako nechce (asi vekom) No a miery 90-60-90 😀 😀 😀 Ale nie nieje to nič hrozné ale ked najdem v našej chaotickej domácnosti meter tak premeriam a napíšem ale teraz fakt neviem kde je lebo nám prerábajú balkóny a mám z toho bordel v colom byte 😠 No a ja nemám v norme snád nič 😀

lenuska00000
autor
24. aug 2011

@akzuzs Dobre.:D tak potom napíšem aj ja svoje miery..:D :D Ináč, také 90-60-90 by som priala 😀 mne by stačili aj 90-80-90 😀 😀 Aby sme si mohli písať kolko sme schudli..😀 na porovnanie 😀 fúú, nechcela by som..nám pred 2r menili okná na dome, no hrozný pohľad, ked som videla z vonka na druhú stranu...cez "okná" kt. tam neboli 😀 nikdy viac nebudem meniť okná 😀 😀