Mali ste problém pri chudnutí?

18. máj 2022

ahojte, viem že je tu milíon diskusií na túto tému, ale už dlhšiu dobu sa snažím dať dole z váhy, som rok po porode, momentálne som bola u obvodnej na krv, pretože som mala problémy so železom, ale všetko je ok. mám nastavený denný príjem na (mám 95kg) 1500 kcal, 3x do týždna idem na bike, tak že šlapem hodinu, žiadne výchadzkové tempo a z váhy ani z obvodu nejde dole ani cm. nejem sladkosti, nepijem alkohol, pitný režim mám cca 3l vody cistej denne.
Okrem toho že sa mi nedarí schdunúť mám aj návaly tepla, často som podráždená a nervózna, plus stále sa cítim unavená.

nájde sa tu niekto podobný kto mal takúto skúsenosť?

zuzkaa1991
18. máj 2022

Napíšte mi my sme s kamoskou isli spolu zmenit životný styl ona je mamina dvoch deti a rok po porode ma krasne výsledky plus aj ja ;)

3katka151
18. máj 2022

To máš málo tých 1500 kcal

deniskaapetko9
18. máj 2022

Žalostne malo kcal na tu váhu
Ješ malo a preto.nechudnes
Skus kalorické tabulky 🙂

bronik89
18. máj 2022

tak niekde je chyba tie nastavene kalorie neprekracujes? bud zniz kalorie alebo zvys vydaj, vaha by mala ist dole, jedine potom pozriet co mas s hormonmi ze sa ti to takto nedari.

k0l0b3zka
18. máj 2022

Preto lebo z biku neschudnes. Behavaj, a idealne pri chudnuti este aj trochu cviky na spevnenie tela aspon s vlastnou vahou. Inak prides s chudnutim aj o svaly a to nechces.

surama
18. máj 2022

To mas zle nastaveny prijem. Pri tvojej vahe tak cca 2000 kcal by si mala mat. Ved pozri KT. 1500 ti nemoze pokryvat ani bazalny metabolizmus. Pravdepodobne tam bude problem. Drzim prsty 🙂

llucciaa
18. máj 2022

@k0l0b3zka prečo by na biku nemala schudnúť? mám kamošku, čo robila tak kardio a teda išla jej váha dolu bez problémov, ale záleží aj aká intenzita, koľko kilometrov a všetko okolo toho 😉

veronikaszabova
18. máj 2022

@zuzkaa1991 mozes sem napisat, ake "zazracne produkty" ponukas?? Nakolko to nie je prva diskusia, kde pises, ze velmi rada poradis - ale len do spravy

veronikaszabova
18. máj 2022

Ja mam 155cm, 48kg a 1500kcal... Pri tvojej vahe prijimas malo

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betka233
18. máj 2022

@veronikaszabova nemusi to byt az tak malo... ja som si dala vypracovat odbornikmi jedalnicek ked som mala po porode jemne nad 100kg a isla som na 1622kcal + denna chodza a super som schudla 🤷🏿‍♀️ mozno ide o to ako ma nastavene samotne makra...

chadkroeger
18. máj 2022
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
18. máj 2022

Možno zjes veľa cestovín, ryže, sladkých jogurtov...tučných syrov...

mandzula
18. máj 2022

Ako píšu baby vyššie, zrejme máš nízky príjem, preto sa tvoje telo správa ako skladník, ktorý nepustí zo zásob, lebo vie, že na sklad nič nepribudne, a preto skrblí.🙂

fednaja
18. máj 2022

Prečo by mala mať nízky príjem? Tiež ho nemám najvyšší, a je to ok. Netreba zbytočne veľa jesť zase, nikde nie je napísané že je povinné 5 x denne do seba tlačiť jedlo.

zuzkaa1991
18. máj 2022

@elizabet173 môžem napisat verejne kludne len naco ked je to na dlhe pisanie vysvetlenie ;) a nebudem zverejňovať svoje sukromne fotky premeny

mandzula
18. máj 2022

@fednaja mozes jest x-krat denne, akurat ze si to treba rozpocitat tak, aby to stacilo tvojej telesnej konstitucii, iny kaloricky prijem potrebuje 100-kilove a iny 50-kilove telo na to, aby si zabezpecilo fungovanie bazalneho metabolizmu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz