Mám 105 kg. Ako schudnúť?

lucia851
26. júl 2021

Ahoj chcem začať chudnúť lebo už sa na seba nemôžem pozerať, vážila som 60 kg keď som sa vydávala a teraz mam už 105 kg. Hnusim sa sama sebe. Ako sa mam stravovať? Co vlastne jest? Čomu sa vyhýbať? Viem ze aj pohyb musím mať.

tncka
26. júl 2021

@lucia851 s takouto vahou nepotrebujes osobneho trenera,zbytocne vyhodene prachy. Pridaj ovocie,zeleninu,kur.maso,na nete mas milion receptov,chce to trochu snahy,hyb sa kolko vladzes. Ja mam stacionar doma kedze som zacinala na podobnej vahe,a uz mam 83kg. Beh neni moc dobry napad,alebo teda mne nevyhovuje,trasie sa mi pritom vsetko a neznasam ten pocit. Okrem toho,neodbehnem toho vela a nebavi ma to tym padom. Mozno by som.mala uz aj menej kg,ale ja som pazrava,je leto,zmrzlinka,drinciky,grilovacky etc...🙄🙈Ale zas ked sa ovladam veceriam napr. melon,salat,omeletu so zeleninou atd. Ked je teplo,nezjem tak vela a zalejem radsej viac vody🤣

luccija
27. júl 2021

@elizabet173 asi je stále hladná🙂

domcurik787
27. júl 2021

@elizabet173 Tak je to o tom,komu čo sadne..niekto uprednostňuje krabickovu diétu za 200€,niekto tie sáčky čo sa zalievaju za 150€, niekto zdravú stravu čo stojí ešte viac mesacne, a niekto si pomôže takto..je to naozaj vec pohľadu. Ale určite je potrebný pohyb pri všetkých možnostiach a lg pôjdu dolu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
27. júl 2021

@elizabet173 ja tiež neviem čo všetci na tých krabičkách vidia.Vsetci okolo mňa schudli samozrejme, keď mali navarené presne odvážne koľko kcal denne príjmu.Do 2,3 všetko späť.Pokym človek nepochopí, že len sám ovplyvňuje čo si dá do úst nemá to zmysel.polka ľudí neranajkuje neolovrantuje a večer zjedia hlúposti pri TV, alebo výdatnu večeru.ked vidím v obchode tie košíky samé sladkosti, nanuky, parky a to sa nestravujem super, ale ak väčšina má sedavé zamestnanie rok za rokom je to viac kg.A potom mladi ľudia majú vysoký tlak, cukrovku

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda323
27. júl 2021

@elizabet173 Akože, toto ma dostalo, vraj vorvaňa, nemá právo na také vyjadrenie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karkulka
31. júl 2021

Ak chces schudnúť musíš piť len vodu čistú a modliť saz biblie proroka Daniela neviem aká kapitola o pošte a kúp si knihu od Jentezena Franklina - Půst

lucia851
autor
31. júl 2021

@karkulka tebe nehrábe takto? Načo mi je kniha biblie pri chudnuti

vanda323
31. júl 2021

@elizabet173 Neviem, nevšimla som si....? Neslušna je?

liaka
17. sep 2023

@tncka ako je to prosím Vás s tými suchými hriankami z rožkov čo predávajú v obchodoch? Ako náhrada za čerstvé pečivo, pomôže?

hankm
17. sep 2023

@lucia851 presli dva roky od tvojho uvodneho prispevku. Ako to dopadlo?

lucia851
autor
17. sep 2023

@hankm nič nechudnem

hankm
17. sep 2023

@lucia851 otazka je, robila si nieco aby sa to pohlo?

lucia851
autor
17. sep 2023

@hankm nie a nemám ani chuť

lucia851
autor
17. sep 2023

@hankm ja priberam aj z liekov ktoré musím užívať a už vážim nie 105kg ale 116