Mám celulitídu

peta26
3. feb 2012

ahojte baby, mam strasny problem s celulitidou...od kolien po prsia a najhorsia je na bruchu!! to je hrozne, mam po druhom porode nejake 4 kila navyse ale moje telo vyzera horsie ako ked som isla s porodnice... ochabnuta koza a uplna celulitida a hlavne na tom bruchu a ked sa snazim akoze stiahnut brucho tak sa zvyrazni a vyzera to horsie, pomooooooc...uz ziadne kupalisko??? Ved sa hanbim vyzliect aj pred manzelom..poradte mi prosim nieco..akoze kremy su samozrejmost ale ziadny efekt..:(((((((

jania023
27. júl 2012

@petralta ahoj mohla by si mi dat blizsie udaje o tom produkte ?ja bojujem z celulitidou uz nejaku dobu a nic 😒

maribell
29. júl 2012

celulitida urcite netrapi len tucne a starsie baby... ja mam celulitidu na stehnach a zadku uz rok a to mam iba 20 rokov a ked som ju zacala mat..vazila som kusok pod 50 (vyska 164) ...chudnutim sa nezmierni tiez som sa uz o vsetko pokusala kedze som mlada baba a hanbim si pred manzelom vyzliect teplaky... tak isto si neviem predstavit ukazat sa mu v plavkach :( ...

zumbadance
1. aug 2012

prosim aj mne blizsie info o aky produkt ide 🙂 aj ja mam celulitidu 😅 a kremy nepomahaju nic 😠

misha666
2. aug 2012

ahojte kocky... ziadne kremy nepomozu... dlhe roky som mala ceulitidu... teraz ju nemam a preco? lebo zdravo jem a vela cvicim...a to nie som chuda mam 72,5kg ...kremy mozu maximalne posilnit ucinok cvicenia...ale ked sa budete 2x denne natierat a vylyhovat na gauci s chipsami celulitida nezmizne... 😉 drzim vam palce 😉

mondulka
19. okt 2012

@petralta aj ja by som poprosila bližšie info

jania023
30. dec 2012

@misha666 ake cviky si cvicila?ja chodim do fitka a zatial bez efektu celulitida sa ma drzi ako kliest..musim sa jej uz nejak zbavit

sallina
5. jan 2013

Ahoj peta26, ja našťastie celulitídu nemám, ale mám kamarátku, ktorá ju mala fakt rozsiahlu a zabralo jej toto http://www.detoxmarket.sk/celulitida/20-liposli... - neviem, asi je to individuálne, ale je fakt spokojná a ospevuje to kde môže.

baby124
5. jan 2013

Kocky pravidelne a zdravo sa stravovat a zacat nieco robit ta celulitida sama nezmizne a kremiky nepomozu.

esmika
15. jan 2013

ale dá sa redukovať a dá sa jej aj zbaviť-podľa toho, v akom je štádiu..:( celulitída je problém lymfatickej sústavy, pomáhajú lymfo masáže - sú to buď také nohavice, alebo lepšia a poctivejšia je ručná lymofdrenáž, ktorá trvá cca 2hodiny.
je dobré to skombinovať s lymfatickými čajmi - toxíny sa odplavujú rýchlejšie. je to dobré nielen proti celulitíde, ale hlavne na zlepšenie imunity, odvodnenie, krčové žily, migrény... pri ručnej sú podľa mňa lepšie a trvalejšie výsledky

rainbow1
15. jan 2013

@esmika a ako sa robí tá ručná lymfodrenáž, ako často ? a to v kuse 2 hodiny ? to ako sama sebe si či v salóne ? vďaka za info 😉

esmika
16. jan 2013

sama sebe sa dá ale skôr na tvári, dekolte... pri celulitíde sa robia antifibrotické hmaty - ktoré ju pomôžu "rozbiť", a to je lepšie keď ležíš, pretože ak nie si jogínka na stehná zo zadu dobre nedočiahneš 😀
celé telo trvá dve hodiny, lebo je to veeľmi pomalá a jemná masáž, ktorá sa robí v smere toku lymfatického systému - takže treba človeka vyškoleného čo vie ako na to. ak si ale špajdlička normálne vzrastu, a netrápi ťa zavodňovanie, migréna atď. a chceš riešiť iba napr. celulitídu na stehnách, dá sa skrátiť na hodinku (aj keď o držku). ako často- najlepšie kúra aspoň 5x - každý týždeň jedna - podľa stavu., najlepšie na jar - telo sa najlepšie čistí a na jeseň, keď už máme za celý rok v tele toho tiež dosť

mono26
18. mar 2013

@peta26
Mám dobrú skúsenosť s prípravkom Cell-U-loss.. + aj tie krémy a trochu pohybu a skutočne je celulitída miernejšia..
pozri http://www.katalogcrv.cz/doctor/index

mono26
18. mar 2013

http://www.katalogcrv.cz/doctor/index skúste prípravok Cell-U- loss, mne sa to s bežným cvičením a aj krémom dokopy- osvečuje 🙂

peta26
autor
19. mar 2013

@mono26 ahoj, no tablety som este nemala, len sa natieram ale nic...asi to skusim ...kolko stoji balenie a kolko si uz vyuzila? dakujem

nanyka
19. mar 2013

treba prečistiť lymfatický systém a posilniť orgány ako pečeň, slezina, črevá + aktívny pohyb
a celulitída zmizne, nemá zmysel potláčať ju krémikmi a tabletkami 😉

mono26
19. mar 2013

@peta26 - napíš mi, ak chceš na mail monozimanova@gmail.com a ja ti pošlem o tom viac.. a niečo cez mesiac a 810ČK

dusana15
25. apr 2013

@jania023
Ahoj, chcem sa spytat ci si vyskusala ten zazrak 🙂 proti celulitide od @petralta a ci pomohol. Dakujem.

petralta
25. apr 2013

@dusana15

jania023 odo mna nic neskusala, takze ti nebude vediet dat odpoved 🙂 .

jania023
25. apr 2013

@dusana15 ahoj nie neskusala dost ma odradili tie ihly 😀

petralta
26. apr 2013

@dusana15 a @jania023

Ihly?? Hihi, ja ale nerobim marketing na celulitidu s ihlami. To je uz davno zastarala technika. 😉

dusana15
26. apr 2013

A mas nejaku novu techniku 😕 PORAD 🙂

petralta
27. apr 2013

Da sa aj neinvazivne. A ake techniky pouzivas ty? 😀

dusana15
27. apr 2013

@petralta ja v podstate ziadne. skusila som nejake kremiky, ale nic. nadvahu nemam, takze chudnut nepotrebujem, ale henta ""pomarancova potvora" ma aj tak dostala ☹ a tak straaasne chcem mat pekne nohy!!!!

nera123
29. apr 2013

baby, ja mám tak isto celulitídu, ale treba sa zmieriť s tým, že ona tam bude vždy a má ju strašne veľa žien..dá sa len zredukovať.. čo pomáha mne je veľa tekutín a zdravý živ. štýl...to je čerstvé ovocie a zelenina, šport(ja robím len doma cviky zamerané na postihnuté partie, chudnúť nepotrebujem) a hlavne pravidelné masáže, stačia len tak doma pravidelne si masírovať postihnuté časti...rozprúdi sa krv. Bacha na sladké!!!

spuntatko
1. máj 2013

@petralta Ahoj, tie fotky su fakt super, budes taka zlata a posles mi viac informacii, do mailu, alebo spravy cim sa daju dosiahnut taketo uzasne vysledky ? Dakujem 😉

maja313
20. máj 2013

@petralta aj ja by som ťa chcela poprosiť o bližšie info na e-mail abcplus@abcplus.sk , ďakujem

wiwee
3. jún 2013

petralta prosim aj mne by si poslala info? wiwee@centrum.sk ďakujem

danka_ba
24. jún 2013

@peta26 skoro každá žena má celilitídu.... a keď si po 2 pôrodoch tak by to mali všetci chápať. Celulitída nie je o tukoch, ale o lymfách, ktoré zadržujú tuk. To znamená, že keby si aj schudla, celulitída ti ostane, ale v miernejsom prevedení.
Treba sa vyhýbať sýtením napojom - hlavne veľa vody, nejesť mastné a vyprážane jedla, obmedziť sladkosti a pod. - ako pri diete. Veľa robí samozrejme aj pohyb! Minimálne 3x týždenne aspon po pol hodinke.
Kup si nejaky krem na celulitídu - nezaberie uplne, ale trochu pomoze. Treba si postihnuté miesta masírovať a keď vidíš začervenanie, aplikujes krém, potom ho ešte vmasíruješ aby mal vyssí učinok. Manžel ti môže masírovať občas zadoček.
Ďalej pomáha pri sprcovaní striedat teplu vodu so studenou - to tiez rozprúdi lymfy. A keď máš trochu času, aspon mesačne chod na lymfodrenáž - oddýchnes si a telu to len prospeje.
Skôr by som investovala do pristroja na masirovanie, ako do drahych kremov. Hlavne je rozmasírovať - čo v podstate zvládnes aj s bezným kremom, len tie urcene na celulitidu su obohatene o látky, ktoré podporuju prekrvene.

Skús: rozmasíruj si postihnute miesto, aplikuj na neho vyluhovanu kavu - ten sos a zabal sa do potravinovej folie a nasledne sa zakry dekou, aby ti bola v teple - nechaj posobit pol hodiny a potom sa osprchuj a striedaj vodu. To by trosku malo zabrat ...

Drzim palceky ...

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peta26
autor
24. jún 2013

@danka_ba ahoj, dakujem ti za rady ..si zlata...a tem zabal dnes vyskusam..ja som znechutena hlavne z toho brucha...:( no musim sa zacat viac hybat..este raz dakujem..pekny den..