Mám malé prsia a veľký zadok

barbi_majerik
19. máj 2015

Ahojte dievčatá, som tu nová ale potrebujem pomoct, moj manzel ma začal odmietat ( myslim si) kvoli tomu ze som pribrala. Problem je v tom ze mam male prsia a aj ked som pribrala, tak len na bruchu, zadku a stehnach. Snazim sa zdravo stravovat a aj cvicit, ale neviem preco mi to nepomaha. Chcela by som sa vas spytat, ci nemate niekto radu alebo skusenost s nejakymi prostriedkami na rast prs alebo na schudnutie, som fakt v koncoch, nechcem aby sa mi manzel vzdialil uplne... 😔 ☹ vopred dakujem za hocijaky nazor a pomoc

monicm
19. máj 2015

@barbi_majerik čo znamená snažím? tak snažíš a nejde ti to,alebo sa zdravo stravuješ?vieš,môžeš sa snažiť aj tak,že celý deň ješ správne,ukážkovo a večer vyprázdniš chladničku.na rasť prs je dobré tehotenstvo a dojčenie,ale to je efekt krátkodobý,to asi nie je pre teba,inak neviem o ničom,podľa mňa všetky tie tabletky čo sa občas objavia sú len trik,ako vytiahnuť zo žien peniaze,rovnako aj tabletky na chudnutie.

ak sa však stravuješ naozaj dobre a stále to nejde,treba nájsť odborníka,či už dietologa,osobného trénera a pod. ktorý ti pomôžu vypracovať jedálniček pre teba ako ušitý,rovnako ti aj vypracujú cvičebný program.

a najmä,rozprávala si sa o tom s manželom?predpokladám že nie,ako si môžeš byť teda istá,že je to tým,že si pribrala.ak si pribrala 20 kg,ok,tam sa o tom dá uvažovať,ale ak si pribrala 5 kg,no ak by to bol naozaj dôvod pre neho,aby o teba nemal záujem,tak to z jeho strany o niečom svedčí

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@monicm snazim znamena pravidelne jem kazde tri hodiny , doobeda ovocie, poobede si dam maximalne tablicku cokolady a cvicim 1- 2 x do tyzdna, mam vysku 170 cm a 65 kg , pribrala som ani neviem ako pred 2 rokmi 10 kil, takze bola som chuda a to ze som nemala prsia ma az tak netrapilo, lebo vsetko bolo v poriadku aj doma... a samozrejme ze som sa o tom s manzelom rozpravala, ci mu to vadi a povedal, ze nie, ale za 10 rokov co sme spolu ho uz poznam .. neviem, mozno som uz paranoidna, ale chytam sa poslednej slamky, tak preto sa pytam na nejaky tabletky alebo prasky , proste nieco, co nastartje metabolizmus 🙂 . na osobneho trenera nemam peniazky a taktiez cas, preto to kompenzujem aspon tou stravou. ale dakujem za odpoved.

monicm
19. máj 2015

@barbi_majerik na naštartovanie metabolizmu je super nalačno pohár vody s citronovou šťavou,na desiatu si dávať namiesto sladkého ovocia grapefruit,tú vodu s citronom vypiť pred každým jedlom.osobne si myslím,že tvoja váha nie je až taká strašná (samozrejme záleží od stavby tela,proporcií,ale vôbec to neznie zle),momentálne by som dala neviem čo za tvoju váhu 😉

a možno mu fakt nevadí že si pribrala,možno je problém niekde inde,možno sa nudí,možno má problémy v práci,možno v osobnom živote..............

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@monicm dakujem si zlata, skusim tu citronovu vodu, rano pijem iba cistu vodu na lacno ( kolko dokazem vypit tolko vypijem :D) a moja vaha nieje zla, len proporcne to vyzera naozaj strasne, mam kamosku ktora ma opacnu postavu, ze velke prsia, vacsie brusku ale ma uplne maly zadok a tenunke nohy, vahu ma taku istu ako ja, ale ja som oproti nej strasna bacula. a pri manzelovi vidim naizaj ten prblem len v sebe, s kamaratmi sa smeje, s rodinou sa smeje, o praci hovori ze super, ale ked chcem aby sme my dvaja len komunikovali tak sa tak pohrdavo pozrie , a napr ked ide oprti nam nejaka zena ( je chudsia odomna) a zacne , ze fuj aka je tucna a ci sa nevidi, a ked poviem ja ze som tucnejsia , tak sa iba tak debilne usmeje a povie , ze ja som "nieco ine" ... tak sa snazim kvoli nemu schudnut ale aj kvoli sebe aby som nemala sebavedomie ako mokry vechec... 🙂

monicm
19. máj 2015

@barbi_majerik ešte mi napadlo,čo cvičíš?na chudnutie je ideálny beh (teda tak som počula od odborníkov),vynechanie bielej múky a tučných jedál.a viem,že žienky si veľmi chvália cvičenie podľa Jilien,alebo tak nejak sa volá,myslím,že som tu kedysi registrovala aj skupinku,čo podľa nej cvičili

monicm
19. máj 2015

@barbi_majerik tu som našla linky na tú skupinku,ak chceš,skús k nim nakuknúť https://www.modrykonik.sk/group/2077/detail/ prípadne ked si dáš v blogoch zoznam skupín a tam podskupinu zdravie,môžeš si pozrieť viac skupín a možno ti bude vyhovovať niečo iné.alebo sa skús poradiť na stránke http://www.chudnutie-ako.sk/ aj tam vedia dobre poradiť a nasmerovať 😉

sardinka333
19. máj 2015

Problém nie je tvoja postava, ale tvoj manžel, ktorý si ťa nevaži!! On predpokladám že vyzerá ako mladá kopia ,,švarcenegra,, alebo staloneho ne? Chudnuť a cvičiť by si mala koli sebe a nie koli manželovi...to je ,,slabá,, motivácia. Lebo ak mu ide o telo tak si najde šťavnatejší kus ak bude chcieť a tomu nijako nezabrániš. Partneri azda na sebe ocenuju aj ine veci ako je telo, sex...ak nie tak je ten vzťah (troška) o ničom.
Ale k tvojej otazke - najdi si trenera...a časom asi aj psychologa lebo takými poznámkami , neochotou komunikovať, pohrdavymi pohladmi, tvoje sebavedomie a tvoja hodnota ako človeka ,,pojde do kytek,,...bulo je to čo ti poviem, prepáč...

katarinamarkova
19. máj 2015

@barbi_majerik problem ocividne nie je v tvojej postave - ale skor v manzelovej hlave.
to ze niektor priberie len na urcitych miestach je uplne normalne....je normalne aj to ze niekto 20kg schudne, iny 20kg priberie....ze niekomu odstrania prsnik....ze niekomu odrezu ruku....ze manzel priberie na bruchu.....ze sa zene po case spravi celulitida....ze niekomu vypadaju vsetky vlasy, ze clovek osedivie......atd atd atd
ludske telo sa meni kazdym dnom - a ked ta niekto od prirody pritahuje, tak ta pritahuje aj ked ma o jednu ruku menej, ci o par cm niekde viac ci menej......
- nebudes cely zivot vyzerat rovnako! o takych 20r. budes vyzerat totalne inak
- to ze si pribrala nie je skutocny dovod preco ta manzel odmieta! najdi skutocny dovod

prajem vsetko dobre - a hlavne si uvedom, ze si musis samu seba vazit.
ano je fajn cvicit a starat sa o seba, ale nikto nikdy nebude dokonaly 🙂

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@monicm dakujem este raz velmi pekne 🙂 si zlata

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@sardinka333 @katarinamarkova babulky, ja viem, ze je nie je chyba iba vo mne, ale viete ako to je, snazim sa racionalne si to vysvetlit v hlave, prides domov , pekne komunikujes, snazis sa , a vidis len muza co o teba nema zaujem, ides mu dat pusu - povie ze teraz nie a dalej ani nehovorim . ostanem vytocena ako raketa... proste snazim sa vsetko, postarat sa o domacnost, starat sa o seba , no zial nie kazdy ma postavu od prirody ako lusk 🙂 ja sama na sebe vidim ze mam chyba a nie som spokojna vo svojom tele, tak preto prosim o rady , a skusenosti s nejakymi vyzivovymi zazrakmi 🙂 a co sa tyka muza, tak vobec nieje namakany, alebo co, normalny chlap , co ma aj brusko, ale v zivote by som ho preto neodmietala...

sardinka333
19. máj 2015

@barbi_majerik ale tvoje vysvetlenie vobec nie je racionálne - hladať chybu len v postave...na to si ako prišla že koli postave ta odmieta a nema zaujem? Páli ho dobré bydlo - ty sa o neho staráš, poskytuješ mu full servis s so ,,sexuálnymi zásahmi,, a on ťa ma na salame? Koli takemu by som sa menila? Chyba je niekde inde...časom na to prideš. Lebo je to ako píšeš - on podpriemerný s pupkom, spokojný so sebou, okukuje iné baby ...žena sa postará, podrží...a na oplatku nezajem...Ten cirkus čo by bol u nás by si aj ty počula! Ale prajem samozrejme všetko dobré.... 🙂 ale prchám pracovať teraz.

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@sardinka333 ked ja uz fakt neviem v com inom by mohla byt chyba, ked sa na seba divam a fakt som dost kriticka, tak mi napdane len ta postava :D :D :D a mozno je to ako hovoris, ze sa ma az moc "fajn" :D ale robim to urcite aj pre seba, takze rady stale velmi rada prijmem 🙂 a prajem ti pekny zvysok dna 😉

alaguema
19. máj 2015

Baby, pripadáte mi trochu ako idealistky 🙂 Muža prižahujú atraktívne ženy a po čase tá jeho jednoducho je menej atraktívna - roky, ktoré plynú, možno pár kíl navyše, možno celulitída atď. Skrátka - menej príťažlivá. Ak vzťah má nejaký kvalitný základ, tak sa nerozpadne. Je tam úcta, rešpekt, spoločné deti, spoločné projekty, to všetko vyváži - funguje to, ale nič to nezmení na tom, že ona je menej príťažlivá, než pred rokmi. Niekedy je to aj vzájomné. On oplešivie, naberie bruško, uvädne...To je život. Akurát jeden rozdiel - ženy sú v tomto smere oveľa tolerantnejšie. Mužom to zvykne vadiť viac, vedia sa s tým zmieriť, vedia ženu milovať naďalej a mať s ňou super sex, ale myslieť si, že jedna žena bude po celý život super príťažlivá pre svojho manžela, je podľa mňa naivné. Dokonca aj keď ešte bude veľmi príťažlivá pre x mužov, pre toho svojho asi najmenej. Nedá sa čakať, že po 10 rokoch to bude ako na začiatku. Štúdie dokazujú, že aj u mužov v strednom veku sa frekvencia pohlavného styku vysoko zvýši pri novej parnerke. Tak to proste je, tak sú biologicky nastavení.
@barbi_majerik 10kg je dosť, zrejme je to asi dosť vidieť, je možné, že ho to nepriťahuje, je kopec mužov, ktorých tukové vankúše odpudzujú. Je to proste v nich. Ak ten tvoj patrí k nim, tak veru asi bude treba niečo robiť, aby sa znova naštartoval. To jeho správanie by ma ale veru nemotivovalo. Asi ti nevie prijateľnejším spôsobom dať najavo, že by to chcelo zmenu. A čo sa týka chudnutia - ako dlho sa ti nedarí?

natalym
19. máj 2015

@alaguema Blbé, ale pravdivé.

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@alaguema uplne si to vystihla ako to citim 🙂 akoze nieje to take strasne , povie mi ze ma lubi , ze mu to nevadi, lebo som to "ja". ale jednoducho citim, ze mu to vadi. kazdy chlap je iny a moj je ten menej tolerantnejsi ... (bohuzial? neviem )mne nejde ani tak o rady vo vztahu s nim, len o rady, nejake skusenosti s vami, mozno ma aj nejaka ina zena presne tento problem a skusila nieco co zabralo 🙂 sme spolu uz 10 rokov takze ten vztah aj keby som akokolek chcela nebude ako na zaciatku , niesom naivna 🙂 ja som zatial nevyskusala ziadne pripravky , tak preto sa aj na ne pytam. a svoju vahu riesim rok, teraz som zacala intenzivnejsie, ved predsa nehccem v plavkach vyzerat ako mišelin :D @alaguema ak by si mala nejake tipy, tak prosim porad, vopred som vdacna 🙂

paskolinka
19. máj 2015

ziadne diety, ziadne "nejem prilohy" alebo "nejem po piatej" alebo "nejem sladkosti". jes pravidelne, to je fajn, skus sa este zamysliet, ci nejes prilis vela alebo naopak prilis malo (tucni ludia su castokrat paradoxne podvyziveni). z jedla sa mas tesit, mas si ho vychutnavat ale neprejedat sa, snaz sa zaradit hlavne zdrave veci, ktore ti chutia 😉 a cvicit by si mala podla mna viac ako 1-2x tyzdenne. skus kazdy druhy den, nemusi to byt nic svetoborne, staci aj rychla chodza. pohyb je pre peknu postavu dolezity, hlavne pre nas, co uz mame viac ako 20 😉 pekne sa obliekaj, chod ku kadernicke, staraj sa o seba, usmievaj sa... a ono to pride. a hlavne necakaj, ze schudnes vsetkych 10kg do leta. pomaly dalej zajdes ako sa hovori 🙂

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@paskolinka , nemam pocit ze by som jedla malo a vela uz vobec nie, naozaj si davam pozor, nie som z tych ze si dam vecer o 7 mej cokoladu alebo cipsy, jedlo dost prisposobujem tomu kedy idem spat, takze jem 2,5 hodiny pred spankom, myslim to tak, ze v piatok ked idem von, sa kludne najem aj o osmej ( nechem aby telo hladovalo) 🙂 preto nechapem preco nechudnem, zhodila som horko tazko 1,5 kila, ale to je nic, nechcem schudnut 10 kil, stacilo by mi 5 ale z tuku, nie zo svalov, tym by som sa aj spevnila a potom by prsia uz voci postave neboli take "male" :D ved chapete 🙂 prave som citala diskusky o superprsiach a decolene, tak rozmyslam ci mi to stoji za to. ale citala som aj o joge, ze celkovo sa telo spevni a prsia mozu narast aj zo svalov, tak sa rozhodujem 🙂

0silvia0
19. máj 2015

@barbi_majerik ja na tvojom mieste by som sa až tak nesústredila na určité partie, ale začala poriadne na sebe makať. Hovoríš, že stravu máš ok. Tak zintenzívni cvičenie, žiadne 1-2x do týždňa, ale daj si pohyb do každého dňa. Napríklad 2x do týždňa beh, 2x do týždňa posilovňa, 2x napr. pilates (joga). Bez pohybu nespevnieš a nerozhýbeš si telo celkovo. Ale chce to zaprieť sa a niečo so sebou robiť, nie mrnčať nad sebou, neporovnávať sa, rozmýšľať, prečo sa mi dnes nechce ísť cvičiť a že nemám s kým... Cvičenie a pohyb ti vráti sebavedomie, nebudeš rozmýšľať čo kde máš navyše a kde ti čo chýba. A možno v očiach manžela budeš atraktívna práve pre svoju vnútornú silu, odhodlanie a vytrvalosť 😉

vergilius
19. máj 2015

jej, vidim, ze nemam sama takeho muza. som na tom podobne. tiez sa na mna kriticky pozera ked priberem . a just na miestach, ako brucho a stehniska. 😝 tiez skusam vsetko mozne-nemozne. diety teda ale voobec nepomahaju

paskolinka
19. máj 2015

@barbi_majerik ja myslim, ze prsia ti nenarastu. bud ich mas alebo nie. a zo svalov uz vobec nenarastu. vsak kukni na tie vseliake fitnessky, keby nemali silikony, tak tam nic nemaju... skor sa sustred na to, aby si malym prsiam prisposobila zvysok postavy 😉 ak sa spravne stravujes, tak u teba bude problem asi v tom pohybe. skus si najst, co ta bavi, telo si povie svoje. hlavne sa nepytaj, z coho schudli ine, lebo na kazdeho plati nieco ine. my mame napr. susedu, ktora uz dlhodobo kazdy den 2x beha, vyslovene pri tom trpi, techniku ma ako 5-rocne decko a postavu ma stale rovnaku, teda nic moc.

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@paskolinka mne je to jasne, ved kazda sme ina 😉 ale mozno mi niekto napise , ze mne pomohlo to a mne to a ja si to pre seba spojim 😉 ale ste vsetky strasne zlate, ze aspon reagujete avlastne ze sa mam s kym o tom porozpravat a nemusim sa citit trapne 🙂 :*

zdena12345
19. máj 2015

@barbi_majerik vitaj v klube hrušiek 🙂 genetiku neoklameš, príp. sa zamerať na nejaké hormonálne disbalancie??? ale ak je tam raz predispozícia...
čo sa tíka chudnutia. Je to jednoduché. Ak je príjem vyšší ako spotreba, priberáme. ak opačne, chudneme. Zdravá a primeraná strava, veľa pohybu... žiadne šialené diéty, radšej zabehnúť mamke alebo babke okopať záhradu🙂

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@zdena12345 ja som bola skor v skupine uplna lata :D tak sa mi strasne zle zvyka ale skusam poskusat rady dievcat 🙂 mozno prave mne pomozu a dakujem pekne 🙂 a pohyb mam kazdy den, do rpace chodim cca 5 km peso 🙂 tak preto tu diskutujem , co , kto , kde a ako 😉

0silvia0
19. máj 2015

@barbi_majerik inak aj ja som v skupine lata (pravítko) a najlepšie táto postava vyzerá, keď si človek udržuje štíhlu líniu. Ja mám aj úzke boky, takže u mňa ak priberiem čo i len 2 kg, už to nevyzerá dobre - priberiem ako ty - do brucha, zadku a stehien. Vždy som mala problém pribrať a zrazu som vo veku po štyridsiadke a teraz mám trochu problém si váhu udržať. Ale ja som typ, ktorý si vie udržať pevný režim a sebadisciplínu, takže chodím 2x týždenne do fitka, a tiež každý deň chodím do práce pešo, to je denne 1,5 hodiny čistého času - asi tak ako ty 🙂
Ale v poslednom čase som začala užívať psyllium, je to vláknina, ktorá pomáha tráveniu a prečisťuje črevá a pomáha pri redukcii hmotnosti: http://abysportnebolel.sk/vyziva/vlaknina-psyll... Mne osobne to dosť pomohlo, nakoľko váha sa mi začala nejak dvíhať, zrazu som mala 56 kg a táto váha už mojej postave nesvedčí, moja pocitová ideálna váha je 53 kg vzhľadom k typu postavy. Psyllium kúpiš v obchodoch so zdravou výživou, alebo na internete a cenovo je v pohode.

barbi_majerik
autor
19. máj 2015

@0silvia0 dobre vediet ze jej aj taka skupina , mozno sa mi raz do nej podari dosta :D a psyllium teda skusim, mozno motyka vystreli, dakujem pekne za info 🙂 a pribrala si niekedy viac ? 10 kg+ , ze ci si nala taky priblem ako ja 🙂 pekny vecer

0silvia0
19. máj 2015

@barbi_majerik nie, nikdy som nepribrala 10 kg +, na mne hrozne vyzerá aj keď priberiem len 3 kilá, takže ja keď vidím, že váha stúpa, robím opatrenia 🙂 Ale mne stačí vynechať sladkosti a viac zabrať v posilovni (silový tréning vymeniť za vytrvalostný) a lezie to dole. Ja nie som veľký labužník, takže mne nerobí až taký problém kontrolovať si jedlo.

katarinamarkova
19. máj 2015

@barbi_majerik racionalne pochop, ze chyba nie je v tebe, ani v tvojom tele, ani v tom ako sa spravas.....ale v tom ako teba, tvoje telo, tvoje spravanie vnima manzel. pochop, ze aj keby si sa snazila 1000x viac - efekt by bol stale rovnaky = nula.
ludia ta vnimaju tak, ako vnimas samu seba ty.
ak si nespokojna so svojim telom, nemozes chciet od manzela aby s nim bol spokojny on.
ps: ziadneho chlapa nelaka zena, co ho ,,uhana,, nahana, codi za nim, pyta pusu.....chlap musi lovit.....menej sa snaz 🙂 trosku ho ignoruj.....nahod sa, ked ides len tak nakupit....nech vidi, ze ma doma sexi zenu, ktoru musi ulovit 🙂

janickacrazy
20. máj 2015

@barbi_majerik Mne napr. veľmi pomohla tzv. oddelená strava, nájdeš si o tom všetko na internete a vlastne sa nemusíš nejako obmedzovať, len správne nakombinovať jedlo. To, že ješ pravidelne každé tri hodiny je dobre. To ako sa správa tvoj manžel je u niektorých chlapov normálne, moj tiež nemá rád bacuľky, proste ho to odpudzuje, takže keby som fakt nejak veľmi pribrala, tak neviem, čo by robil. Zatiaľ sa mi to nestalo, len pri tehotenstve a to bral normálne, lebo potom som zase schudla. Ja mám inak tiež takú postavu ako ty, že menšie prsia a vačší zadok, ale vobec mi to nevadí, lebo mojmu manželovi sa taká postava páči. Inak možno by si mohla skúsiť si napr. poslať kvety, aby ten tvoj videl, že aj iným sa páčiš a majú o teba záujem, možno začne trochu žiarliť. Ozaj a deti nemáte?

barbi_majerik
autor
20. máj 2015

@katarinamarkova ja viem ze nie len vo mne, ale ako pises ked ja som so svojjim telom neni spokojna tak samozrejme ze aj okolie s tym ma problem 🙂 a ja naozaj nechcem byt baculka 🙂 a verim v to ze ked popracujem na sebe a budem ja sama so sebou spokojna, tak potom si to vsimne manzel 🙂 ale mas pravdu ze som asi moc aktivna , vcera ked som prisla domov, tak som normalne pozdravila, ale nic viac ako predtym : " nie si hladny? " " aky si mal den" a bla bla, po hodine sam prisiel, ze ci sa mi nieco stalo, tak som sa celkom potesila, ze niesom mu az tak lahostajna, dakujem kocky, idem sa riadne chytiti toho chudnutia este :D @janickacrazy ja som doteraz ziadnu dietu nedrzala, tak idem postudovat delenu stravu 🙂 a tí nasi chlapi, by chceli doma modelky sa mi zda :D :D :D pekny dnik kocky

horana
20. máj 2015

@barbi_majerik Akoze 65kg na 170 cm nie je vobec ziadna baculka. Typ-tvar postavy sa da zredukovat cvicenim len ciastocne, ked je raz taka genetika, ciastocne sa upravi, ale na take co len doupravuju od prirody dane, narovinu nikdy mat nebudes. A niekedy marna snaha na nejakom poli vycerpa v koncovke este viac..nehovorim necvicit, ale osobne by som skor popracovala na sebavedomi, nakoko ked sa smeje s rodinou a priatelmi a nie s vlastnou zenou, dam ruku do ohna ze kvoli proporciam to nebude! Ani nahodou! A ze na pusu nema cas, ze neskor? Preboha ved to nie je o sexe, ze by chcel idealne tvarovane maso do postele. Jemu vadi celkova osobnost, nakolko usmev ani pusa od telesnych proporcii nezavisia, ba naopak, aby si este nedopadla tak ze sa sice cvicenim zmenis v dokonalu fitnesku a aj tak ta odkopne. Muzi odchadzaju aj od modeliek, k omoho skaredsim zenam, co vidim naokolo, ked len prave nemaju taku povahu co by im pasovala. Casto idu k vacsej rafike s vyssim sebavedomim, ktore ho osedlaju a ani nevie a uz tancuje ako ona piska. Mnohi su taki maskovani slabosi a potrebuju od zeny komand, aby sa citili isto (bars v praci pravy opak).
Ako to mate v tejto oblasti? Mate spolocne zaujmy? Temy na rozhovor? Priority v rovnakych oblastiach?
Osobne ked nie su deti a nemal by zaujem sa o tom rozpravat a riesit aj tak ze by iniciativa vychadzala aj z neho, nielen z teba, vzala nohy rychlo na plecia. Co z takeho, ked ta nepodrzi, nekomunikuje...to su tie najhorsie vlastnosti u muza. Kor kym ste mladi a bez zavazkov, vies si takeho predstavit na starobu ak ochorie on alebo ty, ze by ti bol oporou? Alebo nedajboze skusky v podobe bars len trochu postihnuteho dietata (s rodina silno zahybe aj obycajne ADHD) alebo nedajboze vyzvy typu rakovina? To su skutocne problemy, nie 65/170.
Dnes sa vela bab zenie za kvalitnymi vypracovanymi postavami, co je same o sebe fajn, pokial ide o zdravie, zivotny styl ktory nejde cez mrtvoly ale tak v pohode sa nastavi aby vsetkym vyhovoval pre stastie a nie trapenie. Ale nesmie to byt samoucelne, resp. preto aby sme sa pacili muzovi. Lebo ked je muz s nami len kvoli tomu ako vyzerame a neladime spolu, uuu takych vidim dost pripadov ako dopadnu po 50tke, 60tke tie rodiny a niet co zavidiet...treba mysliet na starobu uz velmi skoro a robit si zalohu muza, ktoreho neprekvapi starnutie a kde je ina primarna lepiaca zlozka vztahu.