Máte skúsenosť s WOW Tea Detox?

3. feb 2020

Máte skúsenosti s WOW Tea Detox?

neluskas
3. feb 2020

s týmto skúsenosti nemam, ale co je účinné je 9 dnovy ocistny program, ktory precistuje telo od škodlivých látok a toxínov, upravuje aknoznu plet a vedlajsim ucinkom je chudnutie. je to program na 9 dni a dodava telu energiu

autor
4. feb 2020

@neluskas ak sa to vola prosím vas

neluskas
4. feb 2020

c9

matejtrener
4. feb 2020

Najlepší detox je žiaden detox. 🙂 Náš organizmus má na "detox" skvelý orgán, volá sa PEČEŇ! Ak je pečeň zdravá, tak sa nemusíte báť, že umierate práve na otravu nejakých imaginárnych toxínov ako sa nám to snažia natlačiť pochybný predajcovia prípravkov na detox. Ak ale viete, že vaša pečeň už nie je to čo bývala, tak odporúčam zvoliť tento postup: jedzte čo najmenej živočíšnych tukov (tu sa nachádza najviac toxínov), snažte sa vyhýbať zafarbeným alebo inak upravovaným potravinám a nápojom ako sú malinovky, sladkosti, konzervy, údeniny, mliečne výrobky, alkohol,...) a papajte veľa zeleninky. Pite dostatok čistej vodičky a buďte pozitívne. 🙂 Toto je ten správny detox, a verte mi, takto môžete detoxikovať aj celý život, vaše telá budú v top kondícii a žalúdok bude top stave. 🙂 Nech sa darí. 🙂

livika09054
11. mar 2020

Skúšala som ale ak neupravíš stravu a nebudeš sa hýbať je to zbytočné... a naviac ten detox mi ani nechutil 🙈 znova by som neobjednala. Prosím ťa hľavne neobjednávaj herbalife, ani forever detox