Máte typ na aerobic na DVD?

cilka167
23. feb 2008

ahojte baby, poradi mi niektora? chcela by som si kupit dvd na cvicenie. Mam od Zory Ochodnickej ale tam su tie cviky pomale. Proste mam rada cvicenie ale take dynamickejsie, tanecnejsie, lebo inak sa k cviceniu donutit neviem. Mate nejake typy na DVD, kde by nebola zlozita choreografia ale zato dobra hudba a svizne cviky?
A aby sa to dalo objednat cez net,.....

teodorka
25. jan 2009

manzel mi to ide stahovat 🙂 este mi stahuje Sipkovu 🙂 a potom ide Zumba 🙂 joooooj uz sa tesim potom napisem ako mi to ide 😀

aniel
25. jan 2009

baby ja tak riťou hýbať neviem,ale môže to byť sranda 😀

teodorka
26. jan 2009

aniel,
Ty pri 4 detoch musis vediet hybat vsetkym 😀 😝

lencici
26. jan 2009

waw tak ZUMBA musi byť fajn....skúsim🙂 popri tom bude tancovať somnou aj moja mala 😀

petaba
26. jan 2009

lencici tak presne to som povedala aj ja....mala tak rada tancuje ze sa vyblaznime obi dve 😀

aniel
26. jan 2009

no to ano MáM 4 RUKY A 4 nohy.Aj moja malá rada tancuje 😉

juzienka
27. jan 2009

Ahojte, tiež patrím k obyvačkovým cvičiacim maminkám a cvičievala som podľa DVD od Zory Czoborovej - Body Work Aerobic, no nedopatrením som oň prišla a tak sa obraciam na niektorú ochotnicu z Vás či náhodou také iečo doma nemá a ak by bola ochotná napáliť. Ďakujem

halaska22
27. jan 2009

Ahoj baby aj ja som mala olgu sipkovu na videu asi 100 rokov dozadu a teraz hladam nieco dobre na cvicenie. ked som bola doma na sk tak sme u nas v dedine s kamoskou predcvicovali aerobik takze potrebujem oprasit moje stare pohyby a hlavne zhodit kila a byt znova fit.
pozrela som si tu zumbu a vyzera to super...kde presne sa do da stiahnut? ja si vacsinou stahujem cez limewire ale ak poznate nejaky iny stahovaci program dajte mi vediet.
pekny dnik 🙂

silvinka
27. jan 2009

ahojte mne sa tiez ta zumba paci tiez ma zaujima kde ste to stiahli

teodorka
27. jan 2009

joj vcera som 1 x v zivote cvicila aerobik - este ze to bolo doma v obyvacke 😀 aj tak mala so mna srandu cela rodina 😝 Ani za svet som nevedela skoordinovat nohy s rukami .A to som cvicila Sipkovu 1 diel 😀

aniel
27. jan 2009

to musíš cvičiť viac krát ,aby si sa to naučila,inak sa ti budú smiať .Ja to už cvičím po slepiačky-Šípkovú 😎

aviril
27. jan 2009

ahojte.
ja som tiež začala cvičiť aerobic O.Šípková 1 - ako píše teodorka - ešteže doma, ja som si tiež nevedela skoordinovať ruky nohy, skôr som si tam len tak poskakovala, samej sebe mi to bolo smiešne. A predvčerom som to cvičila druhýkrát, už to bolo o dosť lepšie, len som mala problém si zapamätať postupnosť krokov a ešte k tomu aj ruky. Dúfam, že dnes mi to už pôjde lepšie.
a okrem toho mám zoralates - to som cvičila včera 🙂

aniel - a aj to pomáha? teda neviem, či potrebuješ chudnúť, ale ak áno, tak sa ti podarilo? vďaka cvičeniu alebo ešte nejaký iný recept?

nanyka
27. jan 2009

zoralates je tiez super,mam ho doma, no je to zaberacka
- ale ucinna 😉

teodorka
27. jan 2009

aviril,
to si neviem predstavit ist riadne na aerobik a robit tam to co som robila vcera v obyvacke 🙂 vsak by som sa hanbila ist potom aj cez mesto 😀 Skodaze byvas tak daleko mihli sme sa smiat jedna na druhej.
A najllepsie je ze to co vyzeralo veeeelmi jednoduche bolo pre mna nemozneeee urobit 😝

aniel
28. jan 2009

aviril-ešte pár krát a pôjde ti to samé.Ja som pri tom držala vždy nejakú dietku a formuje postavu.Teraz som si to objednala lebo už to mám také zničené,že sa podľa toho zle cvičí.To je tuším jediné cvičenie ,čo ma tak chytilo.Ešte mám na videu toho toha chlapa ,čo voľakedy cvičil na TA3 aj to som celkom rada cvičila.Mám šípkovú aj 2,3 a cvičenie s deťmi .JA SO ZA KAžDú 😀 srandu

veronkaj
28. jan 2009

ahojte čo znamená ta zumba???

ja by som potrebovala tiež nejaké cvičenie na doma také čo by zbavilo kíl aj spevnilo postavu. poradte mi čo???

aniel
29. jan 2009

baby sem hodili nejaké stránky ,pozri o stranu späť 😉

halaska22
29. jan 2009

Ahoj baby - cvicitelky,
ja som nasla a uz aj kupila 4dvd Zumba fitnes a cakam kedy mi to pride aby som sa do toho pustila. nasla som to na ebay a bolo to dost drahe ale co nie je v tejto dobe 🙂 teda £30 je dost ale ak by som sa zapisala do posilovne tak by som musela platit.
dam vam vediet ake to je ked mi to pride postou 😉

halaska22
29. jan 2009

veronikaj pozri si na t4nto link tam je ako sa zumba cvici......mne to pripada ze je to vlastne pohyby aerobiku na latinsku hudbu takze ak mas skusenosti s aerobikom tak zumba by mala byt hracka 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ujEfUZ4i1Ko
aniel
29. jan 2009

takú zumbu by som aj ja prijala,tôto by som zvládla

nanyka
29. jan 2009

halaska, asi mas tu istu co mam ja, tiez je to komplet 4 CD..
od stupna zaciatocnikov po pokrocilych..

halaska22
29. jan 2009

nanyka asi ano je to toto

http://cgi.ebay.co.uk/Zumba-Fitness-4-DVD-Boxse...

ako dlho to cvicis?bolo to tazke sa do toho dostat?aj ti to pomohlo vyformovat postavu?

nanyka
29. jan 2009

ano,presne to mam
dostala som sa do toho dost rychlo..formuje to postavu,no ja zacinam teraz chodit este na spinning,tak uvidime co to spravi do leta 😉
+ si davam pozor na to, co zjem,ale nie nejako extremne

kepi
12. feb 2009

..ahojte baby..🙂som hladala zumbu na youtube, su tam celkom dobre kusky, dnes som sa to snazila trosku opakovat, myslim si vsak , ze j e ktomu dobre byt pred zrkadlom, aby sa clovek pozeral a zlepsoval..hmm..chcela by som ist aj na "profesionalnu" hodinu do fitka niekam, viete , kde kade to robia? sem tam sa podari vycestovat do vacsich miest, ta by som to zladila..🙂 v LV viem ze to je v nedelu..a inde? drzim palceky aj inym🙂ale myslim si ze je to super 😉

nelinka
12. feb 2009

ahojte babenky

ja mam doma tae bo , objednavane zo zahranicia, lebo u nas to nie je dostupne,

su to 4 dvd, ktore su fakt super na cvicenie, rychle, dynamicke, a brutalne to formuje postavu

pozrite si http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4709688

ak by mali ste zaujem som tu pre vas.....je to fakt super...mne to pomohlo.....

https://www.youtube.com/watch?v=sgGNBue6gXg

ak by ste mali niekto zaujem tak IP a dohodneme sa 😉 😉 😉

nelinka
12. feb 2009

poskytnem aj cvicebny plan ako ktory trening reps ktore dvd cvicit

bruniniu
24. feb 2009

zdravim vas vsetky zhanam aerobic z dsf come on baby s georgom jonesom ma to niekto nahrate moze byt aj na vhs viem to dat na dvd pripadne kde by sa to dalo stiahnut diky moc za info

bruniniu
24. feb 2009

zdravim vas vsetky zhanam aerobic z dsf come on baby s georgom jonesom ma to niekto nahrate moze byt aj na vhs viem to dat na dvd pripadne kde by sa to dalo stiahnut diky moc za info

ineeska
30. mar 2009

Ahoj přátelé, ráda bych začala také z cvičením ZUMBA fitnes... Viděla jsem ukázky a velmi mě to chytilo.. Mohli by jste mi prosím někdo zaslat adresu kde by se tato dvd zumby dala stáhnout, popř. koupit. Děkuji za laskavost

angelik
30. mar 2009

jeej, ta zumba je perfektna, idem pohladat, ci nieco nestiahnem- super tip 😀