Milko grécky jogurt 0% tuku

horalka007
15. sep 2014

Ahojte, som z okolia Bytče... Chcela by som vyskúšať tento jogurt, čítala som naň dobré recenzie hlavne na blogsport od dievčeniec, čo aktívne cvičia... Má dobrý podiel bielkovín okolo 10% a 0% tuku. Prešla som Bytču v Žiline Kaufland, Tesco, Lidll, Billu i malé potraviny a nikde nič. Nevie mi niekto poradiť, kde by som ho v ZA poprípade v BY kúpila? Ďakujem...

natuska87
16. sep 2014

Ja ho pravidelne kupujem v potravinach AMV...

adeli79
16. sep 2014

no to by aj mna zaujimalo. 🙂 nikde som ho nenasla.

gumimaci
16. sep 2014

@horalka007 nie som sice z okolia Bytce, ale u nas ho mavaju v Jednote. tak skus pozriet ak mas nejaku v okoli...

snicek
16. sep 2014

@horalka007 ahoj, majú ho v Metre, kupovala som ho tam tento víkend 🙂

jasminet
16. sep 2014

v ba ho mavaju v jednote... inak, mala som ten cucoriedkovy a ziadna slava to nebola...

cicimon
16. sep 2014

ak kupit grecky 0% tuk. jogurt to uz potom barsco...

hlaura
16. sep 2014

ja som videla ten jogurt v Bille, síce v NR ale tak asi všade bude...okrem toho v Metre...
mne jahodový chutí, švagrovi zas čučoriedkový. čokoláda mi príde ako tie staršie termixy s čudnou chuťou 😀

horalka007
autor
16. sep 2014

@snicek Ďakujem, Metro ma nenapadlo... 🙂

horalka007
autor
16. sep 2014

@hlaura v Bille nebol ani v ZA ani v BY a to som bola v 3 kuknúť...

horalka007
autor
16. sep 2014

@natuska87 ak sa smiem spýtať, to sú ktoré potraviny? kde sa nachádzajú? 🙂

natuska87
16. sep 2014

Pokial viem, patria zilinskej spolocnosti.Ja chodim do potravin v Koseci a v Ilave, v Ziline....daj si do gugla a tam Ti pod heslom AMV ukaze celu siet ich potravin.

snicek
16. sep 2014

@horalka007 rado sa stalo 😉

daduska132
4. nov 2014

ani ja nie som z bytče ale aj u nás ho predávajú v jednote v každých potravinách a aj v bille som ho videla už =)

petruska78
4. nov 2014

baby a ked je 0% tuk, 10% bielkoviny ostatnych 90% je co - voda a cukor?

gucciok85
5. nov 2014

@horalka007 daj si normalny jogurt aspon 3,5%. Z toho nepriberies. Pribera sa zo zlej kombinacie jedal a sacharidov. 😵

katmi
5. nov 2014

@horalka007 http://www.milko.cz/produkty/jogurty/produkt-re...
priberá sa hlavne zo sacharidov.. ak ich budeš do seba pchať ako sa ti zachce, neschudneš nikdy, res.aj schudneš,ale efekt to nebude mať taký,ako keď ich obmedzíš, prípadne úplne vynecháš.. sacharidy mám na mysli hlavne čokoládu, kekse a iné podobné sprostosti 😅

evittam
5. nov 2014

Načo kupovať taký jogurt?! Veď to je len samá chémia a to je všetko. To je to isté ako keď kupujete nízkotučné mlieko - to si kúpte radšej plnotučné a nalej do neho 2l vody a ušetríš. 😀

sefaa
5. nov 2014

ja hlavne nechápem, ako to môžu volať Grécky jogurt, ked to nemá nič ani s gréckym, a ani s jogurtom. Chuťovo, konzistenciou, vôňou a vzhľadom...to nieje nič iné než nízkotučný tvaroh. Stojí to peniaze ako šľak ( u nás okolo 90 centov) a nieje to nic ine iba tvaroh s chemickou ,,ovocnou´´ zložkou...nič viac..kúpila som si to, lebo som naozaj chcela vedieť, ako poľa marketingových géniov môže vyzerať nulatučný GRECKY JOGURT...vela som sa nasmiala teda poviem ti...veľa sa nabeháš, a nič z toho mať nebudeš. Už keď aj niekto verí týmto nízkotučným blbostiam, lacnejšie ťa vyjde hocaky nízkotučný tvaroh a primiešaš si tam toping alebo inu srágorku podľa chuti..ale toto nemá hodnotu ani polovicu ceny 🙂 🙂 ale zrejme to musí človek vyskúšať sám...ja som teda žiadne dobré ohlasy na to nevidela, ani nepočula ...

evening_star
5. nov 2014

Tuky sú zdravé! Už dávno je prekonaná diéta nízkotuková, vysokosacharidová. Dnes je to práve naopak. Jogurt bez tuku, to čo je? Voda, chémia. Kúp si biely, smotanový kvalitný jogurt, kde nie je nič iné len smotana a kultúra.