Mliečna diéta

zuzuozuzu
18. aug 2018
zuzuozuzu
autor
18. aug 2018

Ahojte ma niekto skusenosti? Podelte sa s ostatnymi ;)

zuzuozuzu
autor
18. aug 2018

Rada by som vyskusala ma niekto chut ju vyskusat spolocne?

osky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
osky
18. aug 2018

Som si to rychlo na nete pozrela.
Skor by sa to mohlo volat hladovka.
A hned 1.den len mlieko...ktore ta akuratctak nafuk e,poriadne nezasyti a nevytravi...ziadna zelenina ..nic
2.den len 100g zeleniny a 100g ovocia-je na den zalostne malo.zelenina je zaklad-toboz pri diete.

A co sa tyka mlieka,je to blbost.vapnik z mlieka sa ti skoro vobec nevstrebe.
Mlieko ako take je tema na jednu novu diskusiu...
Za mna urcite nie.
Ta dieta j

janickacrazy
18. aug 2018

@zuzuozuzu určite nie, radšej len tú zeleninu a ovocie, nejaké chudé masko a mlieko by som vynechala úplne

lindusss2016
18. aug 2018

Neverim, ze aj taku hlupost, ako je mliecna dieta, mohol niekto vymysliet. Mlieko ma malo zivin, je tazko stravitelne, ale za to dost tucne. Je to totalna kravina.... ak chces silou mocou rychlo schudnut, tak jedz zeleninu.

vermitrova
19. aug 2018

Www.vladozlatos.sk

zuzuozuzu
autor
19. aug 2018

No viem ze to funguje znama mala odskusane a potom sa dala na spravnu zivotospravu a vahu si drzi zatial 🙂

zuzubb007
19. aug 2018

Skôr by som jedla zeleninové šaláty a masko a cvičiť žiadne hovadiny skúšať telo dostane šok aby ste potom nepribrali aj z banánu, nuž každý si je strojcom svojho šťastia jednoznačne treba jest všetko v malých množstvách a nemôžete priberat

zuzuozuzu
autor
19. aug 2018

Dakujem za rady 🙂

majkeel
19. aug 2018

Pribrat/schudnut je 40% o pohybe a 60% o spravnej strave a ci vydaj sa rovna alebo pri chudnuti by mal byt vyssi ako prijem.
Skus si vytvorit ucet na www.kaloricketabulky.sk, das tam vek, vysku, hmotnost, cielovu hmotnost, vypocita to, aky by mal byt kaloricky prijem na den. Zaznamenavat si tam jedalnicek a clovek vidi, ktore potraviny (o ktorych to ani nevedel) predstavuju prazdne vysoke kalorie po ktorych clovek o pol hodiny ma zase hlad (chipsy 100 gr 500 cal, horalka 270 cal, nanuk 300 cal...) a daju sa nahradit inymi sladkostami s tretinovymi kaloriami (tvaroh ci jogurt 130gr = 100 cal,...) bez toho, aby clovek vyslovene hladoval a pritom nadalej jedol prazdne kalorie. Plus vidis kolko z odporucaneho mnozstva bielkovin, cukrov a tukov si za den zjedla/pod- ci prekrocila a poskladat jedalnicek tak, aby dodrzal ich odporucany prijem.
Nejde o presnu evidenciu, ale aby clovek videl, co robi zle, zacal sa vyhybat nespravnym potravinam a nahradil ich niecim inym zdravsim.

majkeel
19. aug 2018

Priklad, muz 182cm, 84 kg by mal mat denny prijem 1800 cal.
Ked si da za den nanuk 270cal, dvoje cipsy 1000 cal a dve horalky 540 cal, tak uz naplnil svoj denny energeticky prijem a to sa este pomaly poriadne nejedol. Potom si da tri normalne hlavne jedla po 500 cal a ma skoro dvojnasobny prijem, ako by mal mat. Bud tych 1500 cal navyse za den musi spalit, co je nerealne (hodina behu spali 400cal, hodina v posilovni 400 cal, ci mat namahavu fyzicku prace 8 hodin denne) alebo pribera.

janickacrazy
19. aug 2018

@majkeel moj muž kludne toto všetko zje za den, ale kedže má namáhavú prácu a robí 12tky, tak vôbec nepriberá, už aspon viem prečo 🙂

kaja153
14. sep 2018

@zuzuozuzu ahoj. A preco sa nedat na tu zdravu zivotospravu hned? Preco az po mliecnej diete? Je to hlupost ako kazda dieta. Princip diety je v tom ze jes iba nieco (v tomto pripade mliecne) a ostatne vylucis. To co vylucis mas nejaku kaloricku hodnotu (kcal) ty si znizis svoj kaloricky prijem a schudnes. Takze pri mliecnej schudnes rovnako ako pri kapustovej jablkovej 90dnovej a neviem akej. Ale pridem sa da znizit aj tak ze si vypocitas kolko by mal byt tvoj denny kcal prijem budes tolko papat pohybom sa dostanes do deficitu a chudnes. To je princip zdravej stravy a pohybu 🙂 kludne mi napis