Môže sa pribrať z banánov?

39zlatusik
12. dec 2020

ahojte chcela bi som vediet ci pri chudnuti dobre jest banany a kolko mozem za den niekde pisu ze dobre jest banany pri chudnuti a inde ze nemalo bi sa jest tak neviem ,

limetka69
12. dec 2020

je rozdiel zjest banan a kilo bananov, ako pri vsetkom, lepsie banan ako horalka

39zlatusik
autor
12. dec 2020

@limetka69 dakujem za radu

petamich
12. dec 2020

@39zlatusik banany vo vacsom mnozstve sa pri diete neodporucaju, maju vela sacharidov, na druhej strane ale lepsi banan ako vyprazany rezen :D

kvjetecko
12. dec 2020

podla toho aky typ chudnutia si zvolila... napriklad pri nizkosacharidovej strave banan nemozes. A ano, ako pise limetka69 je lepsie zjest banan ako horalku.

39zlatusik
autor
12. dec 2020

@kvjetecko drzim prerusovany post 16/8 a sacharidy sa snazim menej jest kedze som bola zavisla na sladke dakujem za radu

limetka69
12. dec 2020

@39zlatusik ak drzis 16/8 musis si kontrolovat prijem pomocou kalorickych tabuliek aby to fungovalo, ked sa ti zmesti do prijmu mozes, je lepsie zjest sladke ovocie ako sladkost, ked mas abstak 🙂

39zlatusik
autor
12. dec 2020

@limetka69 ja sa neviem viznat do tich kalorickych tabuliek neviem si to pocitat 🤭😒

natalienka12
12. dec 2020

@39zlatusik zo ziadnej potraviny sa nepribera ani nechudne...kalorie kalorie kalorie. Ani intermittent fasting 16/8 nie je zarukou chudnutia. Na chudnutie existuje len jeden recept a to kaloricky deficit. Ak si v kalorickom surpluse, tak budes priberat aj keby jes iba 8 hodin.

limetka69
12. dec 2020

@39zlatusik tiez nie som nejaky expert, ale tak zvazis banan a zapises, vaha musi byt tvoj priatel 🙂

kubkovamama
12. dec 2020

@39zlatusik banány zbožňujem a vždy lepšie ako čoko al.rezen presne ako baby píšu.Podla mňa ak je vyvážená zdravá strava a dostatok pohybu neexistuje aby si neschudla a banán to určite neovplyvní.Ja si dám každý deň aj dva,už roky rokúce a teda na váhu to nemá žiaden vplyv.

niekto2hy
12. dec 2020

Banan alebo cerealna tycinka do fitnes> Po zjedeni bananu je dlhsia vydrz - vykon,ako po tycinke.

jana_eyre_2
12. dec 2020

Sú články čo banán pri diete odporúčajú.. sú aj články čo tvrdia že v banane nie sú žiadne vitamíny, niekde zase píšu že to je zázračné ovocie.. čo si vyberieš 😅 ja som vďaka banánom schudla 10kg keď som pribrala pri druhej dcére.. všetok svoj hlad som zahanala banánmi, chutili mi a jedla som ich veľa.. schudla som do pár mesiacov.. ale pri treťom synovi to už tak nefungovalo, ale ani mi už tak nechutili 🤷 neviem od čoho to teda závisí..

lucka_ke
12. dec 2020

kľudne si daj banány, však ich nezješ 2 kg za deň, stres je niekedy horší ako sacharidy v banánoch

deti95060810
12. dec 2020

môžeš... jeden - dva.